TMISTHEMIS G.R.E.N. LTD
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $27,60 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪106,63 Mn | ₪44,38 Mn | ₪71,13 Mn | ₪63,69 Mn | ₪80,32 Mn | ₪123,69 Mn | ₪177,32 Mn | ₪223,12 Mn | ₪401,02 Mn | ₪763,93 Mn | ₪1,18 Mr | ₪1,39 Mr | ₪1,49 Mr | ₪1,64 Mr | ₪1,62 Mr | ₪1,47 Mr | ₪1,80 Mr | ₪1,61 Mr | ₪1,64 Mr | ₪716,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪13,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪54,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪52,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪52,88 Mn | ₪0,00 | ₪41.000 | ₪251.000 | ₪418.000 | ₪505.000 | ₪1,33 Mn | ₪327.000 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪370,12 Mn | ₪545,19 Mn | ₪606,37 Mn | ₪213,23 Mn | ₪134,73 Mn | ₪163,68 Mn | ₪166,86 Mn | ₪312,98 Mn | ₪770,50 Mn | ₪205,62 Mn |
| Net Borç† | ₪39,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪16,84 Mn | ₪95,84 Mn | ₪907.000 | ₪1,47 Mn | ₪1,19 Mn | ₪40,77 Mn | ₪21,03 Mn | ₪70,06 Mn | ₪462,84 Mn | ₪407,90 Mn | ₪533,45 Mn | ₪360,27 Mn | ₪446,51 Mn | ₪446,06 Mn | ₪256,75 Mn | ₪643,43 Mn | ₪228,42 Mn | ₪376,57 Mn | ₪282,78 Mn | ₪217,86 Mn |
| Brüt Kâr | ₪5,20 Mn | ₪44,04 Mn | -₪469.000 | -₪9,85 Mn | -₪368.000 | ₪3,30 Mn | ₪3,19 Mn | ₪10,99 Mn | ₪78,54 Mn | ₪87,42 Mn | ₪100,54 Mn | ₪73,14 Mn | ₪114,22 Mn | ₪88,62 Mn | ₪54,67 Mn | ₪97,78 Mn | ₪48,12 Mn | ₪59,47 Mn | ₪57,35 Mn | ₪44,01 Mn |
| FAVÖK | ₪2,71 Mn | ₪40,18 Mn | -₪4,78 Mn | -₪13,59 Mn | -₪3,29 Mn | -₪2,51 Mn | -₪6,06 Mn | -₪1,21 Mn | ₪56,36 Mn | ₪61,95 Mn | ₪69,50 Mn | ₪43,94 Mn | ₪76,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — |
| Net Kâr | -₪19,49 Mn | ₪35,88 Mn | -₪4,90 Mn | -₪10,52 Mn | -₪4,15 Mn | -₪3,47 Mn | -₪12,82 Mn | -₪2,14 Mn | ₪43,82 Mn | ₪25,09 Mn | ₪44,69 Mn | ₪39,18 Mn | ₪40,68 Mn | ₪28,02 Mn | ₪1,64 Mn | ₪27,31 Mn | ₪3,07 Mn | ₪14,58 Mn | ₪19,71 Mn | ₪11,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -3,12 | 5,75 | -0,78 | -1,69 | -0,67 | -0,56 | -2,05 | -0,34 | 7,03 | 3,88 | 6,38 | 5,47 | 6,82 | 4,69 | 0,27 | 4,59 | 0,52 | 2,45 | 3,29 | 2,23 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪3,42 Mn | ₪76,34 Mn | ₪3,24 Mn | -₪8,66 Mn | -₪680.000 | ₪27,07 Mn | ₪7,06 Mn | ₪2,69 Mn | ₪138,65 Mn | ₪88,76 Mn | ₪203,38 Mn | ₪15,74 Mn | ₪134,49 Mn | ₪163,75 Mn | -₪73,25 Mn | ₪162,51 Mn | ₪29,11 Mn | ₪141,87 Mn | -₪608,42 Mn | -₪297,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪11.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 49,6% | 0,0% | 0,1% | 0,4% | 0,5% | 0,4% | 0,7% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 31,4% | 39,2% | 40,6% | 13,0% | 8,3% | 11,1% | 9,2% | 19,4% | 47,0% | 28,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 2,16 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,33 | 0,12 | 0,31 | 1,15 | 0,53 | 0,45 | 0,26 | 0,30 | 0,27 | 0,16 | 0,44 | 0,13 | 0,23 | 0,17 | 0,30 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,32 | 1,82 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,78 | 0,40 | 1,33 | 8,81 | 7,77 | 10,16 | 6,86 | 8,50 | 8,49 | 4,89 | 12,25 | 4,35 | 7,17 | 5,38 | 4,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,9% | 45,9% | -51,7% | -671,1% | -30,9% | 8,1% | 15,2% | 15,7% | 17,0% | 21,4% | 18,8% | 20,3% | 25,6% | 19,9% | 21,3% | 15,2% | 21,1% | 15,8% | 20,3% | 20,2% |
| FAVÖK Marjı | 16,1% | 41,9% | -527,0% | -926,4% | -275,8% | -6,1% | -28,8% | -1,7% | 12,2% | 15,2% | 13,0% | 12,2% | 17,2% | — | — | — | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -115,7% | 37,4% | -539,9% | -717,3% | -348,2% | -8,5% | -61,0% | -3,1% | 9,5% | 6,2% | 8,4% | 10,9% | 9,1% | 6,3% | 0,6% | 4,2% | 1,3% | 3,9% | 7,0% | 5,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,3% | 79,7% | 356,8% | -590,7% | -57,0% | 66,4% | 33,6% | 3,8% | 30,0% | 21,8% | 38,1% | 4,4% | 30,1% | 36,7% | -28,5% | 25,3% | 12,7% | 37,7% | -215,2% | -136,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12650,00 | -%0,71 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7289,00 | +%0,34 | |
| Elbit Systems Ltd | 218940,00 | +%7,11 | |
| Bank Hapoalim BM | 7575,00 | +%0,88 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22990,00 | +%0,92 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36030,00 | +%0,08 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17870,00 | +%1,59 |