VILRVillar International Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,03 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪5,44 Mr | ₪5,04 Mr | ₪4,45 Mr | ₪4,00 Mr | ₪3,61 Mr | ₪3,17 Mr | ₪2,97 Mr | ₪2,72 Mr | ₪2,44 Mr | ₪2,38 Mr | ₪2,20 Mr | ₪2,09 Mr | ₪1,92 Mr | ₪1,63 Mr | ₪1,49 Mr | ₪1,33 Mr | ₪998,80 Mn | ₪928,87 Mn | ₪923,38 Mn | ₪579,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪231,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪1,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪3,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪798,88 Mn | ₪707,67 Mn | ₪596,52 Mn | ₪448,37 Mn | ₪556,33 Mn | ₪631,45 Mn | ₪594,64 Mn | ₪659,71 Mn | ₪464,39 Mn | ₪591,44 Mn | ₪515,66 Mn | ₪525,84 Mn | ₪537,32 Mn | ₪493,24 Mn | ₪468,71 Mn | ₪434,02 Mn | ₪305,80 Mn | ₪307,65 Mn | ₪300,99 Mn | ₪181,10 Mn |
| Net Borç† | ₪567,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪355,44 Mn | ₪328,58 Mn | ₪312,25 Mn | ₪280,06 Mn | ₪279,62 Mn | ₪439,01 Mn | ₪476,00 Mn | ₪283,32 Mn | ₪332,04 Mn | ₪284,36 Mn | ₪288,13 Mn | ₪203,99 Mn | ₪236,51 Mn | ₪228,13 Mn | ₪166,09 Mn | ₪135,88 Mn | ₪146,32 Mn | ₪125,29 Mn | ₪128,61 Mn | ₪122,50 Mn |
| Brüt Kâr | ₪259,70 Mn | ₪251,15 Mn | ₪232,41 Mn | ₪211,06 Mn | ₪195,82 Mn | ₪234,68 Mn | ₪224,06 Mn | ₪178,56 Mn | ₪176,51 Mn | ₪161,98 Mn | ₪153,35 Mn | ₪128,63 Mn | ₪138,16 Mn | ₪125,68 Mn | ₪107,00 Mn | ₪93,24 Mn | ₪87,36 Mn | ₪80,81 Mn | ₪76,78 Mn | ₪61,07 Mn |
| FAVÖK | ₪253,01 Mn | ₪239,26 Mn | ₪225,33 Mn | ₪203,99 Mn | ₪187,92 Mn | ₪227,69 Mn | ₪213,50 Mn | ₪168,71 Mn | ₪166,28 Mn | ₪149,79 Mn | ₪138,78 Mn | ₪115,41 Mn | ₪123,00 Mn | ₪113,52 Mn | ₪95,43 Mn | ₪77,97 Mn | ₪55,05 Mn | ₪62,57 Mn | ₪69,08 Mn | ₪60,27 Mn |
| Net Kâr | ₪308,23 Mn | ₪354,63 Mn | ₪246,66 Mn | ₪419,95 Mn | ₪454,07 Mn | ₪187,73 Mn | ₪223,20 Mn | ₪139,17 Mn | ₪136,72 Mn | ₪138,58 Mn | ₪116,42 Mn | ₪99,61 Mn | ₪95,68 Mn | ₪74,91 Mn | ₪41,16 Mn | ₪145,70 Mn | ₪92,16 Mn | ₪21,13 Mn | ₪36,16 Mn | ₪33,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 17,32 | 19,98 | 13,92 | 23,70 | 25,63 | 10,57 | 12,57 | 7,83 | 7,70 | 7,80 | 6,55 | 5,61 | 5,45 | 4,96 | 2,61 | 9,34 | 5,86 | 1,26 | 2,22 | 1,99 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪115,65 Mn | ₪132,00 Mn | -₪50,22 Mn | ₪115,54 Mn | ₪111,20 Mn | ₪262,77 Mn | ₪182,82 Mn | ₪79,68 Mn | ₪100,55 Mn | ₪31,55 Mn | ₪60,27 Mn | ₪63,40 Mn | ₪57,63 Mn | ₪59,31 Mn | ₪32,84 Mn | ₪50,25 Mn | ₪30,12 Mn | -₪33,89 Mn | -₪99,16 Mn | -₪88,43 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪16,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,7% | 14,0% | 13,4% | 11,2% | 15,4% | 19,9% | 20,0% | 24,3% | 19,1% | 24,8% | 23,4% | 25,1% | 28,0% | 30,2% | 31,5% | 32,5% | 30,6% | 33,1% | 32,6% | 31,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,14 | 0,16 | 0,10 | 0,14 | 0,12 | 0,13 | 0,10 | 0,12 | 0,14 | 0,11 | 0,10 | 0,15 | 0,13 | 0,14 | 0,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,12 | 0,13 | 0,07 | 0,09 | 0,07 | 0,08 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 73,1% | 76,4% | 74,4% | 75,4% | 70,0% | 53,5% | 47,1% | 63,0% | 53,2% | 57,0% | 53,2% | 63,1% | 58,4% | 55,1% | 64,4% | 68,6% | 59,7% | 64,5% | 59,7% | 49,9% |
| FAVÖK Marjı | 71,2% | 72,8% | 72,2% | 72,8% | 67,2% | 51,9% | 44,9% | 59,5% | 50,1% | 52,7% | 48,2% | 56,6% | 52,0% | 49,8% | 57,5% | 57,4% | 37,6% | 49,9% | 53,7% | 49,2% |
| Net Kâr Marjı | 86,7% | 107,9% | 79,0% | 149,9% | 162,4% | 42,8% | 46,9% | 49,1% | 41,2% | 48,7% | 40,4% | 48,8% | 40,5% | 32,8% | 24,8% | 107,2% | 63,0% | 16,9% | 28,1% | 27,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 32,5% | 40,2% | -16,1% | 41,3% | 39,8% | 59,9% | 38,4% | 28,1% | 30,3% | 11,1% | 20,9% | 31,1% | 24,4% | 26,0% | 19,8% | 37,0% | 20,6% | -27,0% | -77,1% | -72,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |