4162PharmaEngine, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar TWD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $245,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | NT$ 5,15 Mr | NT$ 5,85 Mr | NT$ 3,95 Mr | NT$ 3,97 Mr | NT$ 4,03 Mr | NT$ 4,21 Mr | NT$ 3,64 Mr | NT$ 3,85 Mr | NT$ 4,11 Mr | NT$ 3,96 Mr | NT$ 3,24 Mr | NT$ 2,94 Mr | NT$ 2,74 Mr | NT$ 1,65 Mr | NT$ 634,07 Mn | NT$ 95,27 Mn | NT$ 41,79 Mn | NT$ 59,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | NT$ 1,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | NT$ 221,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | NT$ 4,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | NT$ 42,12 Mn | NT$ 7,14 Mn | NT$ 14,81 Mn | NT$ 22,35 Mn | NT$ 7,59 Mn | NT$ 22,08 Mn | NT$ 33,37 Mn | NT$ 1,15 Mn | NT$ 632.000 | NT$ 299.000 | NT$ 3,91 Mn | NT$ 1,73 Mn | NT$ 2,62 Mn | NT$ 1,34 Mn | NT$ 0,00 | NT$ 0,00 | NT$ 0,00 | NT$ 0,00 |
| Net Borç† | -NT$ 4,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | NT$ 911,42 Mn | NT$ 2,52 Mr | NT$ 767,67 Mn | NT$ 654,38 Mn | NT$ 654,84 Mn | NT$ 1,06 Mr | NT$ 314,04 Mn | NT$ 293,43 Mn | NT$ 853,68 Mn | NT$ 1,13 Mr | NT$ 507,24 Mn | NT$ 228,99 Mn | NT$ 37,40 Mn | NT$ 184,03 Mn | NT$ 320,05 Mn | NT$ 0,00 | NT$ 0,00 | NT$ 0,00 |
| Brüt Kâr | NT$ 849,51 Mn | NT$ 2,48 Mr | NT$ 718,97 Mn | NT$ 604,68 Mn | NT$ 617,76 Mn | NT$ 1,02 Mr | NT$ 282,24 Mn | NT$ 277,62 Mn | NT$ 847,80 Mn | NT$ 1,13 Mr | NT$ 498,77 Mn | NT$ 221,70 Mn | NT$ 17,18 Mn | NT$ 171,70 Mn | NT$ 311,07 Mn | -NT$ 1,60 Mn | -NT$ 1,98 Mn | -NT$ 2,33 Mn |
| FAVÖK | NT$ 435,51 Mn | NT$ 2,06 Mr | NT$ 286,20 Mn | NT$ 291,35 Mn | NT$ 372,95 Mn | NT$ 822,26 Mn | NT$ 39,32 Mn | NT$ 45,37 Mn | NT$ 616,02 Mn | NT$ 811,12 Mn | NT$ 328,96 Mn | NT$ 70,83 Mn | -NT$ 139,15 Mn | NT$ 50,06 Mn | NT$ 242,98 Mn | -NT$ 90,36 Mn | -NT$ 104,27 Mn | -NT$ 135,07 Mn |
| Net Kâr | NT$ 387,64 Mn | NT$ 1,75 Mr | NT$ 274,65 Mn | NT$ 318,78 Mn | NT$ 426,03 Mn | NT$ 604,28 Mn | NT$ 42,55 Mn | NT$ 129,36 Mn | NT$ 387,06 Mn | NT$ 689,63 Mn | NT$ 394,02 Mn | NT$ 123,59 Mn | -NT$ 117,85 Mn | NT$ 48,90 Mn | NT$ 285,71 Mn | -NT$ 48,15 Mn | -NT$ 98,70 Mn | -NT$ 114,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,69 | 12,17 | 1,91 | 2,22 | 2,94 | 4,14 | 0,29 | 0,88 | 2,62 | 4,68 | 2,66 | 0,84 | -0,88 | 0,39 | 2,73 | -0,44 | -0,91 | -1,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -NT$ 299,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | NT$ 1,73 Mr | NT$ 455,92 Mn | NT$ 256,56 Mn | NT$ 198,57 Mn | NT$ 929,44 Mn | NT$ 65,26 Mn | NT$ 16,53 Mn | NT$ 744,31 Mn | -NT$ 339,77 Mn | NT$ 873,32 Mn | NT$ 434,70 Mn | NT$ 131,89 Mn | -NT$ 48,65 Mn | NT$ 71,57 Mn | NT$ 274,94 Mn | -NT$ 57,57 Mn | -NT$ 90,76 Mn | -NT$ 111,99 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -NT$ 280.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,8% | 0,1% | 0,4% | 0,6% | 0,2% | 0,5% | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,18 | 0,43 | 0,19 | 0,16 | 0,16 | 0,25 | 0,09 | 0,08 | 0,21 | 0,29 | 0,16 | 0,08 | 0,01 | 0,11 | 0,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,51 | 0,16 | 0,13 | 0,13 | 0,21 | 0,06 | 0,06 | 0,17 | 0,23 | 0,10 | 0,05 | 0,01 | 0,04 | 0,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 93,2% | 98,1% | 93,7% | 92,4% | 94,3% | 96,5% | 89,9% | 94,6% | 99,3% | 99,6% | 98,3% | 96,8% | 45,9% | 93,3% | 97,2% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 47,8% | 81,7% | 37,3% | 44,5% | 57,0% | 77,9% | 12,5% | 15,5% | 72,2% | 71,5% | 64,9% | 30,9% | -372,0% | 27,2% | 75,9% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 42,5% | 69,4% | 35,8% | 48,7% | 65,1% | 57,2% | 13,5% | 44,1% | 45,3% | 60,8% | 77,7% | 54,0% | -315,1% | 26,6% | 89,3% | — | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 189,4% | 18,1% | 33,4% | 30,3% | 141,9% | 6,2% | 5,3% | 253,7% | -39,8% | 77,0% | 85,7% | 57,6% | -130,1% | 38,9% | 85,9% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| ASPEED Technology, Inc. | 17350,00 | -%1,95 | |
| MPI Corporation | 5940,00 | -%3,10 | |
| Phison Electronics Corp. | 1965,00 | -%4,38 | |
| GlobalWafers Co., Ltd. | 1015,00 | -%8,97 | |
| Taiwan Union Technology Corporation | 1655,00 | -%4,61 | |
| Vanguard International Semiconductor Corp | 175,00 | -%3,31 | |
| LandMark Optoelectronics Corp. | 2725,00 | -%9,92 |