2762Sanko Marketing Foods Co., Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar JPY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $19,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar JPY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ¥2,43 Mr | ¥2,43 Mr | ¥2,38 Mr | ¥2,47 Mr | ¥2,31 Mr | ¥2,18 Mr | ¥4,55 Mr | ¥6,80 Mr | ¥8,71 Mr | ¥10,68 Mr | ¥11,33 Mr | ¥11,55 Mr | ¥12,89 Mr | ¥18,27 Mr | ¥20,06 Mr | ¥19,37 Mr | ¥19,44 Mr | ¥17,42 Mr | ¥16,22 Mr | ¥16,05 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ¥626,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ¥2,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ¥62,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ¥648,00 Mn | ¥521,00 Mn | ¥459,00 Mn | ¥412,00 Mn | ¥223,00 Mn | ¥200,00 Mn | ¥0,00 | ¥0,00 | ¥0,00 | ¥0,00 | ¥0,00 | ¥0,00 | ¥6,06 Mn | ¥84,85 Mn | ¥310,29 Mn | ¥687,86 Mn | ¥1,12 Mr | ¥745,67 Mn | ¥151,06 Mn | ¥513,96 Mn |
| Net Borç† | ¥22,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar JPY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ¥10,57 Mr | ¥9,68 Mr | ¥9,33 Mr | ¥7,12 Mr | ¥2,41 Mr | ¥2,10 Mr | ¥7,39 Mr | ¥10,70 Mr | ¥12,46 Mr | ¥13,44 Mr | ¥13,75 Mr | ¥14,49 Mr | ¥19,37 Mr | ¥25,71 Mr | ¥25,88 Mr | ¥24,31 Mr | ¥26,29 Mr | ¥25,14 Mr | ¥25,75 Mr | ¥24,71 Mr |
| Brüt Kâr | ¥3,55 Mr | ¥3,29 Mr | ¥2,93 Mr | ¥2,29 Mr | ¥1,38 Mr | ¥1,47 Mr | ¥5,20 Mr | ¥7,59 Mr | ¥8,76 Mr | ¥9,49 Mr | ¥9,78 Mr | ¥10,36 Mr | ¥12,33 Mr | ¥16,73 Mr | ¥17,28 Mr | ¥17,05 Mr | ¥18,55 Mr | ¥18,51 Mr | ¥18,65 Mr | ¥18,14 Mr |
| FAVÖK | -¥550,00 Mn | -¥576,00 Mn | -¥598,00 Mn | -¥710,00 Mn | -¥1,08 Mr | -¥1,75 Mr | -¥1,88 Mr | -¥773,14 Mn | -¥157,11 Mn | ¥482,30 Mn | ¥717,39 Mn | ¥358,49 Mn | -¥1,18 Mr | ¥1,61 Mr | ¥3,56 Mr | ¥3,88 Mr | ¥3,79 Mr | ¥2,76 Mr | ¥2,82 Mr | ¥3,15 Mr |
| Net Kâr | -¥793,00 Mn | -¥816,00 Mn | -¥711,00 Mn | -¥784,00 Mn | -¥439,00 Mn | -¥1,82 Mr | -¥2,71 Mr | -¥1,57 Mr | -¥1,66 Mr | -¥298,37 Mn | ¥294,15 Mn | -¥659,03 Mn | -¥4,74 Mr | -¥787,41 Mn | ¥801,75 Mn | ¥606,32 Mn | ¥1,22 Mr | ¥1,07 Mr | ¥1,10 Mr | ¥1,54 Mr |
| Hisse Başı Kâr | -20,29 | -27,14 | -28,59 | -40,90 | -24,51 | -114,46 | -174,61 | -109,09 | -115,13 | -20,74 | 20,45 | -45,81 | -329,18 | -54,73 | 55,73 | 42,14 | 84,81 | 74,52 | 76,60 | 109,31 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar JPY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -¥606,00 Mn | -¥640,00 Mn | -¥1,10 Mr | -¥915,00 Mn | -¥263,00 Mn | -¥1,87 Mr | -¥2,33 Mr | -¥1,41 Mr | -¥512,55 Mn | -¥396,23 Mn | ¥118,63 Mn | -¥421,20 Mn | -¥1,05 Mr | -¥549,65 Mn | ¥1,63 Mr | ¥344,47 Mn | -¥1,07 Mr | ¥831,64 Mn | ¥821,72 Mn | ¥280,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -¥72,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar JPY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar JPY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,7% | 21,4% | 19,3% | 16,7% | 9,6% | 9,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,5% | 1,5% | 3,6% | 5,8% | 4,3% | 0,9% | 3,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar JPY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 4,35 | 3,98 | 3,91 | 2,88 | 1,04 | 0,96 | 1,63 | 1,57 | 1,43 | 1,26 | 1,21 | 1,25 | 1,50 | 1,41 | 1,29 | 1,26 | 1,35 | 1,44 | 1,59 | 1,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 170,48 | 156,11 | 150,45 | 114,82 | 38,87 | 33,90 | 119,21 | 172,60 | 201,04 | 216,72 | 221,70 | 233,75 | 312,49 | 414,72 | 417,50 | 392,03 | 424,10 | 405,50 | 415,29 | 398,57 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar JPY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 33,6% | 34,0% | 31,5% | 32,2% | 57,4% | 69,7% | 70,3% | 71,0% | 70,3% | 70,6% | 71,2% | 71,5% | 63,7% | 65,1% | 66,8% | 70,2% | 70,6% | 73,6% | 72,4% | 73,4% |
| FAVÖK Marjı | -5,2% | -6,0% | -6,4% | -10,0% | -44,9% | -83,1% | -25,4% | -7,2% | -1,3% | 3,6% | 5,2% | 2,5% | -6,1% | 6,3% | 13,8% | 16,0% | 14,4% | 11,0% | 10,9% | 12,7% |
| Net Kâr Marjı | -7,5% | -8,4% | -7,6% | -11,0% | -18,2% | -86,4% | -36,7% | -14,7% | -13,3% | -2,2% | 2,1% | -4,5% | -24,4% | -3,1% | 3,1% | 2,5% | 4,6% | 4,3% | 4,3% | 6,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,7% | -6,6% | -11,8% | -12,9% | -10,9% | -89,2% | -31,6% | -13,2% | -4,1% | -2,9% | 0,9% | -2,9% | -5,4% | -2,1% | 6,3% | 1,4% | -4,1% | 3,3% | 3,2% | 1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Mitsubishi UFJ Financial Group, Inc. | 3469,00 | +%1,64 | |
| SoftBank Group Corp. | 4915,00 | +%1,30 | |
| Toyota Motor Corp. | 3079,00 | +%1,65 | |
| Kioxia Holdings Corporation | 13310,00 | +%3,34 | |
| Sumitomo Mitsui Financial Group, Inc. | 3261,00 | +%1,21 | |
| Hitachi, Ltd. | 5842,00 | +%4,41 | |
| Tokyo Electron Ltd. | 10585,00 | +%2,12 |