GMXGlobex Mining Enterprises Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $88,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 40,44 Mn | C$ 34,52 Mn | C$ 32,42 Mn | C$ 31,25 Mn | C$ 37,51 Mn | C$ 12,04 Mn | C$ 5,80 Mn | C$ 5,86 Mn | C$ 5,46 Mn | C$ 3,67 Mn | C$ 18,80 Mn | C$ 20,69 Mn | C$ 25,80 Mn | C$ 25,24 Mn | C$ 22,10 Mn | C$ 18,35 Mn | C$ 15,83 Mn | C$ 16,44 Mn | C$ 16,57 Mn | C$ 8,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 1,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 224.418 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 40,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 |
| Net Borç† | -C$ 37,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 1,45 Mn | C$ 1,48 Mn | C$ 4,13 Mn | C$ 2,00 Mn | C$ 35,27 Mn | C$ 7,40 Mn | C$ 2,29 Mn | C$ 3,05 Mn | C$ 3,96 Mn | C$ 1,70 Mn | C$ 1,16 Mn | C$ 1,33 Mn | C$ 750.209 | C$ 884.654 | C$ 3,75 Mn | C$ 626.644 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 |
| Brüt Kâr | C$ 1,38 Mn | C$ 1,40 Mn | C$ 4,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | C$ 800.376 | C$ 90.668 | C$ 59.893 | C$ 2,95 Mn | -C$ 34.086 | -C$ 62.304 | -C$ 61.571 | -C$ 50.683 | -C$ 29.734 |
| FAVÖK | -C$ 3,59 Mn | -C$ 1,90 Mn | C$ 1,39 Mn | -C$ 2,21 Mn | C$ 31,60 Mn | C$ 4,56 Mn | -C$ 963.240 | C$ 379.880 | C$ 1,12 Mn | -C$ 905.380 | -C$ 107.000 | -C$ 106.840 | -C$ 873.230 | -C$ 1,03 Mn | C$ 1,29 Mn | -C$ 1,22 Mn | -C$ 1,30 Mn | -C$ 1,04 Mn | -C$ 1,74 Mn | -C$ 1,89 Mn |
| Net Kâr | C$ 6,06 Mn | C$ 1,32 Mn | C$ 1,37 Mn | -C$ 4,13 Mn | C$ 23,71 Mn | C$ 5,97 Mn | -C$ 1,05 Mn | -C$ 95.627 | C$ 754.886 | -C$ 712.193 | -C$ 2,42 Mn | -C$ 5,34 Mn | -C$ 844.806 | C$ 2,94 Mn | C$ 358.768 | -C$ 2,03 Mn | -C$ 1,37 Mn | -C$ 1,13 Mn | -C$ 898.403 | C$ 662.077 |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | 0,02 | 0,02 | -0,07 | 0,42 | 0,11 | -0,02 | -0,00 | 0,01 | -0,02 | -0,06 | -0,14 | -0,03 | 0,12 | 0,02 | -0,10 | -0,07 | -0,06 | -0,05 | 0,04 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -C$ 1,44 Mn | C$ 2,47 Mn | C$ 2,08 Mn | -C$ 3,19 Mn | C$ 7,06 Mn | C$ 536.350 | -C$ 1,46 Mn | -C$ 272.990 | -C$ 569.410 | -C$ 1,38 Mn | C$ 124.500 | -C$ 336.310 | -C$ 33.500 | -C$ 1,40 Mn | -C$ 265.950 | -C$ 1,16 Mn | -C$ 1,05 Mn | -C$ 3,38 Mn | -C$ 3,02 Mn | -C$ 147.640 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -C$ 202.375 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,04 | 0,13 | 0,06 | 0,94 | 0,61 | 0,40 | 0,52 | 0,73 | 0,46 | 0,06 | 0,06 | 0,03 | 0,04 | 0,17 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,04 | 0,04 | 0,10 | 0,05 | 0,88 | 0,18 | 0,06 | 0,08 | 0,10 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,09 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 95,0% | 94,5% | 98,1% | — | — | — | — | — | — | — | — | 60,3% | 12,1% | 6,8% | 78,7% | -5,4% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -247,2% | -128,1% | 33,6% | -110,3% | 89,6% | 61,6% | -42,0% | 12,5% | 28,3% | -53,2% | -9,2% | -8,1% | -116,4% | -116,3% | 34,5% | -195,2% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 418,1% | 89,5% | 33,3% | -206,7% | 67,2% | 80,6% | -45,6% | -3,1% | 19,0% | -41,9% | -208,3% | -402,7% | -112,6% | 332,6% | 9,6% | -324,5% | — | — | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -99,3% | 167,0% | 50,5% | -159,6% | 20,0% | 7,2% | -63,9% | -8,9% | -14,4% | -81,2% | 10,7% | -25,4% | -4,5% | -158,6% | -7,1% | -185,7% | — | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.