PRV.UNPRO Real Estate Investment Trust
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $373,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 1,08 Mr | C$ 997,76 Mn | C$ 1,03 Mr | C$ 1,04 Mr | C$ 989,96 Mn | C$ 634,48 Mn | C$ 634,74 Mn | C$ 509,66 Mn | C$ 365,89 Mn | C$ 258,00 Mn | C$ 203,19 Mn | C$ 141,50 Mn | C$ 70,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 13,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 554,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 496,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 525,01 Mn | C$ 498,57 Mn | C$ 515,26 Mn | C$ 514,33 Mn | C$ 522,78 Mn | C$ 364,73 Mn | C$ 362,16 Mn | C$ 296,29 Mn | C$ 225,54 Mn | C$ 150,26 Mn | C$ 122,83 Mn | C$ 82,91 Mn | C$ 40,41 Mn |
| Net Borç† | C$ 511,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | C$ 104,10 Mn | C$ 99,21 Mn | C$ 99,89 Mn | C$ 97,21 Mn | C$ 77,67 Mn | C$ 69,81 Mn | C$ 57,63 Mn | C$ 40,89 Mn | C$ 29,67 Mn | C$ 22,96 Mn | C$ 18,19 Mn | C$ 9,19 Mn | C$ 1,50 Mn |
| Brüt Kâr | C$ 62,59 Mn | C$ 57,69 Mn | C$ 56,96 Mn | C$ 56,95 Mn | C$ 45,55 Mn | C$ 39,86 Mn | C$ 34,91 Mn | C$ 25,81 Mn | C$ 18,25 Mn | C$ 14,06 Mn | C$ 11,18 Mn | C$ 5,73 Mn | C$ 1,02 Mn |
| FAVÖK | C$ 51,72 Mn | C$ 52,60 Mn | C$ 52,68 Mn | C$ 54,20 Mn | C$ 38,80 Mn | C$ 42,72 Mn | C$ 26,48 Mn | C$ 27,44 Mn | C$ 15,15 Mn | C$ 11,22 Mn | C$ 11,25 Mn | C$ 6,18 Mn | C$ 635.080 |
| Net Kâr | C$ 35,35 Mn | C$ 2,38 Mn | C$ 25,91 Mn | C$ 84,49 Mn | C$ 81,84 Mn | C$ 21,07 Mn | C$ 14,97 Mn | C$ 18,77 Mn | C$ 10,05 Mn | C$ 6,67 Mn | C$ 5,15 Mn | C$ 5,13 Mn | C$ 4,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,54 | 0,04 | 0,42 | 1,36 | 1,64 | 0,52 | 0,42 | 0,70 | 0,54 | 0,46 | 0,51 | 1,09 | 3,85 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | C$ 31,09 Mn | C$ 29,51 Mn | C$ 30,29 Mn | C$ 27,51 Mn | C$ 26,79 Mn | C$ 22,15 Mn | C$ 14,63 Mn | C$ 12,62 Mn | C$ 7,61 Mn | C$ 2,58 Mn | C$ 3,58 Mn | -C$ 566.000 | C$ 330.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -C$ 418.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 48,8% | 50,0% | 49,8% | 49,6% | 52,8% | 57,5% | 57,1% | 58,1% | 61,6% | 58,2% | 60,4% | 58,6% | 57,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,11 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,06 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,21 | 0,20 | 0,20 | 0,20 | 0,16 | 0,14 | 0,12 | 0,08 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 60,1% | 58,1% | 57,0% | 58,6% | 58,6% | 57,1% | 60,6% | 63,1% | 61,5% | 61,3% | 61,5% | 62,4% | 68,1% |
| FAVÖK Marjı | 49,7% | 53,0% | 52,7% | 55,8% | 50,0% | 61,2% | 45,9% | 67,1% | 51,1% | 48,9% | 61,9% | 67,3% | 42,3% |
| Net Kâr Marjı | 34,0% | 2,4% | 25,9% | 86,9% | 105,4% | 30,2% | 26,0% | 45,9% | 33,9% | 29,0% | 28,3% | 55,9% | 279,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 29,9% | 29,7% | 30,3% | 28,3% | 34,5% | 31,7% | 25,4% | 30,9% | 25,7% | 11,2% | 19,7% | -6,2% | 22,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.