ERDAErda Resource Opportunities Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $21,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 55,86 Mn | C$ 64,11 Mn | C$ 55,28 Mn | C$ 53,69 Mn | C$ 41,68 Mn | C$ 44,57 Mn | C$ 24,94 Mn | C$ 28,92 Mn | C$ 26,64 Mn | C$ 25,78 Mn | C$ 20,74 Mn | C$ 22,34 Mn | C$ 31,35 Mn | C$ 35,25 Mn | C$ 42,30 Mn | C$ 34,61 Mn | C$ 12,96 Mn | C$ 7,53 Mn | C$ 2,70 Mn | C$ 1,61 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 256.881 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 8,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 47,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 1,55 Mn | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 150.000 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 |
| Net Borç† | -C$ 17,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 100.000 | C$ 100.000 | C$ 170.000 | C$ 220.000 | C$ 220.000 | C$ 200.000 | C$ 260.000 | C$ 490.334 | C$ 2,33 Mn | C$ 907.247 | C$ 525.504 |
| Brüt Kâr | -C$ 2.624 | -C$ 3.498 | -C$ 3.498 | -C$ 2.245 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 100.000 | C$ 100.000 | C$ 66.003 | C$ 220.000 | — | — | — | C$ 490.334 | — | C$ 904.438 | C$ 525.504 |
| FAVÖK | -C$ 2,34 Mn | -C$ 2,77 Mn | -C$ 2,22 Mn | -C$ 2,07 Mn | -C$ 5,11 Mn | -C$ 2,14 Mn | -C$ 2,00 Mn | -C$ 1,78 Mn | — | — | -C$ 727.300 | -C$ 860.270 | -C$ 1,40 Mn | -C$ 1,88 Mn | -C$ 1,77 Mn | -C$ 755.710 | -C$ 208.730 | C$ 525.110 | -C$ 2,40 Mn | C$ 402.340 |
| Net Kâr | -C$ 8,48 Mn | C$ 7,00 Mn | C$ 1,23 Mn | C$ 5,37 Mn | -C$ 4,33 Mn | C$ 17,40 Mn | -C$ 3,65 Mn | C$ 1,29 Mn | -C$ 2,18 Mn | -C$ 1,65 Mn | -C$ 4,35 Mn | -C$ 16,96 Mn | -C$ 1,20 Mn | -C$ 1,79 Mn | -C$ 1,44 Mn | -C$ 1,34 Mn | C$ 307.218 | C$ 454.868 | -C$ 2,29 Mn | C$ 417.183 |
| Hisse Başı Kâr | -0,04 | 0,03 | 0,01 | 0,03 | -0,02 | 0,11 | -0,02 | 0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,03 | -0,12 | -0,01 | -0,02 | -0,02 | -0,02 | 0,01 | 0,01 | -0,09 | 0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -C$ 2,45 Mn | — | -C$ 2,21 Mn | -C$ 1,58 Mn | -C$ 3,76 Mn | -C$ 1,27 Mn | -C$ 2,02 Mn | -C$ 2,22 Mn | -C$ 314.440 | -C$ 470.170 | -C$ 615.580 | -C$ 492.540 | -C$ 3,42 Mn | -C$ 2,35 Mn | -C$ 5,31 Mn | -C$ 7,50 Mn | -C$ 2,20 Mn | C$ 423.620 | C$ 123.740 | C$ 132.250 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -C$ 212.582 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,04 | 0,31 | 0,34 | 0,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,05 | 0,02 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 100,0% | 100,0% | 38,8% | 100,0% | — | — | — | 100,0% | — | 99,7% | 100,0% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -727,3% | -506,0% | -636,8% | -854,1% | -884,5% | -290,7% | -42,6% | 22,5% | -264,8% | 76,6% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -1.648,9% | -4.352,1% | -9.977,5% | -547,2% | -811,8% | -719,1% | -516,3% | 62,7% | 19,5% | -252,4% | 79,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -470,2% | -615,6% | -289,7% | -1.552,4% | -1.067,7% | -2.653,3% | -2.885,1% | -448,9% | 18,1% | 13,6% | 25,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.