FDIFindev Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,96 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 19,59 Mn | C$ 27,19 Mn | C$ 25,10 Mn | C$ 23,95 Mn | C$ 23,29 Mn | C$ 18,73 Mn | C$ 17,72 Mn | C$ 16,82 Mn | C$ 16,22 Mn | C$ 16,11 Mn | C$ 3,39 Mn | C$ 9,57 Mn | C$ 7,63 Mn | C$ 9,94 Mn | C$ 7,32 Mn | C$ 11,32 Mn | C$ 1,94 Mn | C$ 2,46 Mn | C$ 1,36 Mn | C$ 1,05 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 374.347 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 594.260 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 18,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 1,63 Mn | C$ 1,48 Mn | C$ 1,79 Mn | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 106.743 | C$ 222.945 | C$ 331.066 | C$ 399.174 |
| Net Borç† | -C$ 374.347 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 2,15 Mn | C$ 3,86 Mn | C$ 3,42 Mn | C$ 3,04 Mn | C$ 2,66 Mn | C$ 2,18 Mn | C$ 1,98 Mn | C$ 1,76 Mn | C$ 1,55 Mn | C$ 421.652 | C$ 3,17 Mn | C$ 6,68 Mn | C$ 9,86 Mn | C$ 6,18 Mn | C$ 5,11 Mn | C$ 3,91 Mn | C$ 3,39 Mn | C$ 1,59 Mn | C$ 2,04 Mn | C$ 1,17 Mn |
| Brüt Kâr | — | C$ 3,61 Mn | C$ 3,42 Mn | C$ 3,04 Mn | C$ 2,66 Mn | C$ 2,18 Mn | C$ 1,98 Mn | C$ 1,76 Mn | C$ 1,55 Mn | — | C$ 887.223 | C$ 3,35 Mn | C$ 6,32 Mn | C$ 3,11 Mn | C$ 3,32 Mn | C$ 2,55 Mn | C$ 2,51 Mn | C$ 1,45 Mn | C$ 1,87 Mn | C$ 1,02 Mn |
| FAVÖK | -C$ 6,01 Mn | C$ 3,35 Mn | C$ 2,97 Mn | C$ 2,24 Mn | C$ 2,39 Mn | C$ 1,93 Mn | C$ 1,64 Mn | C$ 1,51 Mn | C$ 896.040 | -C$ 323.340 | -C$ 3,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Net Kâr | -C$ 6,67 Mn | C$ 2,60 Mn | C$ 2,00 Mn | C$ 1,51 Mn | C$ 5,40 Mn | C$ 1,93 Mn | C$ 1,67 Mn | C$ 1,50 Mn | C$ 1,41 Mn | -C$ 9,79 Mn | -C$ 2,75 Mn | -C$ 3,60 Mn | -C$ 1,94 Mn | -C$ 7,70 Mn | -C$ 5,01 Mn | -C$ 2,52 Mn | -C$ 905.123 | -C$ 1,62 Mn | -C$ 672.779 | -C$ 954.803 |
| Hisse Başı Kâr | -0,23 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,19 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | -0,76 | -0,81 | -1,49 | -1,05 | -4,20 | -2,82 | -1,75 | -0,70 | -1,40 | -0,70 | -1,40 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | C$ 2,02 Mn | C$ 3,64 Mn | C$ 3,17 Mn | C$ 2,76 Mn | C$ 2,46 Mn | C$ 1,93 Mn | C$ 1,85 Mn | C$ 1,55 Mn | C$ 1,01 Mn | -C$ 135.450 | -C$ 2,96 Mn | -C$ 1,62 Mn | -C$ 666.130 | -C$ 5,70 Mn | -C$ 4,23 Mn | -C$ 3,13 Mn | -C$ 1,11 Mn | -C$ 703.740 | -C$ 1,20 Mn | -C$ 628.950 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | C$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 48,1% | 15,5% | 23,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,5% | 9,0% | 24,3% | 37,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,14 | 0,14 | 0,13 | 0,11 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,03 | 0,93 | 0,70 | 1,29 | 0,62 | 0,70 | 0,35 | 1,74 | 0,65 | 1,50 | 1,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,11 | 0,20 | 0,18 | 0,16 | 0,14 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,02 | 0,17 | 0,35 | 0,52 | 0,33 | 0,27 | 0,21 | 0,18 | 0,08 | 0,11 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | 93,4% | 99,9% | 99,9% | 99,9% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | — | 28,0% | 50,2% | 64,0% | 50,3% | 65,1% | 65,3% | 74,3% | 90,9% | 91,6% | 87,4% |
| FAVÖK Marjı | -279,4% | 86,6% | 86,9% | 73,6% | 89,7% | 88,6% | 82,6% | 85,5% | 57,6% | -76,7% | -105,9% | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -310,3% | 67,2% | 58,4% | 49,5% | 202,9% | 88,6% | 84,2% | 85,5% | 90,5% | -2.322,6% | -86,7% | -53,9% | -19,6% | -124,5% | -98,1% | -64,6% | -26,7% | -102,0% | -33,0% | -81,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 93,7% | 94,1% | 92,5% | 90,8% | 92,6% | 88,3% | 93,1% | 87,9% | 65,3% | -32,1% | -93,4% | -24,2% | -6,8% | -92,3% | -82,8% | -80,2% | -32,7% | -44,2% | -59,1% | -53,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.