HMTHalmont Properties Corporation Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $112,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 471,65 Mn | C$ 411,77 Mn | C$ 253,57 Mn | C$ 224,03 Mn | C$ 265,82 Mn | C$ 220,19 Mn | C$ 206,15 Mn | C$ 157,07 Mn | C$ 129,31 Mn | C$ 93,92 Mn | C$ 76,75 Mn | C$ 72,53 Mn | C$ 47,82 Mn | C$ 45,45 Mn | C$ 41,08 Mn | C$ 38,04 Mn | C$ 45,22 Mn | C$ 38,49 Mn | C$ 44,72 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 3,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 210,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 261,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 191,25 Mn | C$ 150,56 Mn | C$ 71,37 Mn | C$ 59,07 Mn | C$ 112,38 Mn | C$ 101,11 Mn | C$ 93,35 Mn | C$ 73,97 Mn | C$ 69,51 Mn | C$ 42,61 Mn | C$ 28,30 Mn | C$ 26,94 Mn | C$ 4,26 Mn | C$ 2,61 Mn | C$ 370.000 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 579.000 | C$ 11,74 Mn |
| Net Borç† | C$ 187,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 25,00 Mn | C$ 17,77 Mn | C$ 9,74 Mn | C$ 10,71 Mn | C$ 8,57 Mn | C$ 10,80 Mn | C$ 6,90 Mn | C$ 6,07 Mn | C$ 4,49 Mn | C$ 3,18 Mn | C$ 2,85 Mn | C$ 1,45 Mn | C$ 1,48 Mn | C$ 1,35 Mn | C$ 1,00 Mn | C$ 1,06 Mn | C$ 970.000 | C$ 938.000 | C$ 4,45 Mn |
| Brüt Kâr | C$ 18,39 Mn | C$ 16,04 Mn | C$ 8,43 Mn | C$ 9,00 Mn | C$ 7,07 Mn | C$ 9,25 Mn | C$ 5,13 Mn | C$ 4,48 Mn | C$ 3,45 Mn | C$ 2,49 Mn | C$ 2,22 Mn | C$ 1,20 Mn | C$ 1,28 Mn | C$ 1,16 Mn | C$ 498.000 | C$ 848.000 | C$ 772.000 | — | — |
| FAVÖK | C$ 17,51 Mn | C$ 14,90 Mn | C$ 7,77 Mn | C$ 7,64 Mn | C$ 6,72 Mn | C$ 8,89 Mn | C$ 4,63 Mn | C$ 4,27 Mn | C$ 3,30 Mn | C$ 2,41 Mn | C$ 2,13 Mn | C$ 1,16 Mn | — | — | C$ 379.000 | -C$ 8,73 Mn | C$ 672.000 | C$ 600.000 | C$ 4,18 Mn |
| Net Kâr | C$ 14,88 Mn | C$ 15,52 Mn | C$ 15,72 Mn | C$ 8,28 Mn | C$ 6,70 Mn | C$ 5,25 Mn | C$ 6,48 Mn | C$ 2,88 Mn | C$ 2,60 Mn | C$ 2,01 Mn | C$ 1,97 Mn | C$ 1,48 Mn | C$ 2,24 Mn | C$ 1,13 Mn | C$ 1,04 Mn | -C$ 985.000 | C$ 1,70 Mn | C$ 538.000 | C$ 9,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | -0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,12 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | C$ 3,14 Mn | C$ 2,71 Mn | C$ 845.000 | C$ 1,99 Mn | C$ 1,14 Mn | C$ 1,98 Mn | C$ 1,23 Mn | C$ 896.000 | C$ 591.000 | — | -C$ 18,88 Mn | -C$ 461.000 | C$ 476.000 | -C$ 5,33 Mn | C$ 800.000 | C$ 244.000 | -C$ 480.000 | -C$ 2,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | C$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 40,5% | 36,6% | 28,1% | 26,4% | 42,3% | 45,9% | 45,3% | 47,1% | 53,8% | 45,4% | 36,9% | 37,1% | 8,9% | 5,7% | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 1,5% | 26,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,03 | 0,05 | 0,03 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,07 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 73,6% | 90,2% | 86,6% | 84,1% | 82,5% | 85,6% | 74,3% | 73,9% | 76,7% | 78,4% | 77,6% | 83,1% | 86,4% | 86,0% | 49,7% | 80,2% | 79,6% | — | — |
| FAVÖK Marjı | 70,0% | 83,8% | 79,8% | 71,3% | 78,4% | 82,2% | 67,0% | 70,4% | 73,5% | 75,8% | 74,6% | 80,1% | — | — | 37,8% | -825,3% | 69,3% | 64,0% | 93,8% |
| Net Kâr Marjı | 59,5% | 87,3% | 161,4% | 77,4% | 78,1% | 48,6% | 93,9% | 47,5% | 57,9% | 63,3% | 69,0% | 102,3% | 151,1% | 83,4% | 104,1% | -93,1% | 175,1% | 57,4% | 205,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | 17,7% | 27,9% | 7,9% | 23,2% | 10,5% | 28,7% | 20,3% | 19,9% | 18,6% | — | -1.303,2% | -31,1% | 35,2% | -531,3% | 75,6% | 25,2% | -51,2% | -66,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.