IVXInventronics Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 5,70 Mn | C$ 5,72 Mn | C$ 6,09 Mn | C$ 6,03 Mn | C$ 5,23 Mn | C$ 3,74 Mn | C$ 3,29 Mn | C$ 3,64 Mn | C$ 3,23 Mn | C$ 3,27 Mn | C$ 3,51 Mn | C$ 3,81 Mn | C$ 4,16 Mn | C$ 4,45 Mn | C$ 4,82 Mn | C$ 5,17 Mn | C$ 5,62 Mn | C$ 6,72 Mn | C$ 9,32 Mn | C$ 8,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 990.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 3,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 2,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 2,25 Mn | C$ 2,44 Mn | C$ 2,61 Mn | C$ 2,05 Mn | C$ 2,10 Mn | C$ 2,13 Mn | C$ 2,15 Mn | C$ 2,31 Mn | C$ 2,34 Mn | C$ 2,47 Mn | C$ 2,56 Mn | C$ 2,36 Mn | C$ 2,33 Mn | C$ 2,64 Mn | C$ 2,60 Mn | C$ 2,85 Mn | C$ 2,79 Mn | C$ 3,40 Mn | C$ 3,24 Mn | C$ 3,50 Mn |
| Net Borç† | C$ 1,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 8,25 Mn | C$ 6,31 Mn | C$ 8,86 Mn | C$ 14,24 Mn | C$ 9,98 Mn | C$ 5,64 Mn | C$ 5,66 Mn | C$ 4,62 Mn | C$ 4,48 Mn | C$ 3,83 Mn | C$ 4,19 Mn | C$ 4,87 Mn | C$ 5,58 Mn | C$ 4,67 Mn | C$ 4,98 Mn | C$ 4,94 Mn | C$ 8,56 Mn | C$ 16,70 Mn | C$ 22,03 Mn | C$ 20,22 Mn |
| Brüt Kâr | C$ 1,47 Mn | C$ 953.000 | C$ 1,70 Mn | C$ 4,12 Mn | C$ 2,30 Mn | C$ 1,07 Mn | C$ 1,04 Mn | C$ 808.000 | C$ 854.000 | C$ 378.000 | C$ 241.000 | C$ 448.000 | C$ 751.000 | C$ 368.000 | C$ 463.000 | C$ 82.000 | C$ 1,09 Mn | C$ 1,20 Mn | C$ 1,76 Mn | C$ 1,94 Mn |
| FAVÖK | C$ 711.000 | C$ 247.000 | C$ 852.000 | C$ 3,18 Mn | C$ 1,66 Mn | C$ 531.000 | C$ 452.000 | C$ 444.000 | C$ 321.000 | C$ 213.000 | C$ 82.000 | C$ 123.000 | C$ 467.000 | C$ 277.000 | C$ 398.000 | C$ 169.000 | C$ 734.000 | C$ 494.000 | C$ 1,39 Mn | C$ 1,63 Mn |
| Net Kâr | C$ 282.000 | -C$ 62.000 | C$ 369.000 | C$ 2,09 Mn | C$ 1,89 Mn | C$ 684.000 | C$ 195.000 | C$ 16.000 | C$ 81.000 | -C$ 283.000 | -C$ 414.000 | -C$ 380.000 | -C$ 54.000 | -C$ 270.000 | -C$ 140.000 | -C$ 606.000 | -C$ 304.000 | -C$ 785.000 | C$ 465.000 | C$ 642.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | -0,01 | 0,07 | 0,43 | 0,41 | 0,15 | 0,04 | 0,00 | 0,02 | -0,06 | -0,09 | -0,09 | -0,01 | -0,06 | -0,03 | -0,14 | -0,07 | -0,18 | 0,10 | 0,14 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | C$ 340.000 | C$ 565.000 | C$ 519.000 | C$ 1,86 Mn | C$ 1,08 Mn | C$ 162.000 | C$ 275.000 | C$ 61.000 | C$ 127.000 | C$ 95.000 | -C$ 198.000 | -C$ 99.000 | C$ 369.000 | -C$ 42.000 | C$ 252.000 | -C$ 213.000 | C$ 754.000 | -C$ 380.000 | C$ 284.000 | C$ 2,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -C$ 85.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,5% | 42,6% | 42,8% | 34,0% | 40,2% | 56,9% | 65,2% | 63,4% | 72,5% | 75,5% | 72,9% | 62,0% | 56,2% | 59,2% | 53,9% | 55,2% | 49,7% | 50,6% | 34,8% | 41,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,45 | 1,10 | 1,45 | 2,36 | 1,91 | 1,51 | 1,72 | 1,27 | 1,39 | 1,17 | 1,19 | 1,28 | 1,34 | 1,05 | 1,03 | 0,96 | 1,52 | 2,49 | 2,36 | 2,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,20 | 2,44 | 3,43 | 5,52 | 3,87 | 2,19 | 2,19 | 1,79 | 1,74 | 1,48 | 1,62 | 1,89 | 2,16 | 1,81 | 1,93 | 1,91 | 3,32 | 6,47 | 8,53 | 7,83 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,9% | 15,1% | 19,1% | 28,9% | 23,0% | 19,0% | 18,4% | 17,5% | 19,1% | 9,9% | 5,8% | 9,2% | 13,5% | 7,9% | 9,3% | 1,7% | 12,7% | 7,2% | 8,0% | 9,6% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 3,9% | 9,6% | 22,3% | 16,7% | 9,4% | 8,0% | 9,6% | 7,2% | 5,6% | 2,0% | 2,5% | 8,4% | 5,9% | 8,0% | 3,4% | 8,6% | 3,0% | 6,3% | 8,1% |
| Net Kâr Marjı | 3,4% | -1,0% | 4,2% | 14,7% | 18,9% | 12,1% | 3,4% | 0,3% | 1,8% | -7,4% | -9,9% | -7,8% | -1,0% | -5,8% | -2,8% | -12,3% | -3,6% | -4,7% | 2,1% | 3,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,1% | 9,0% | 5,9% | 13,0% | 10,9% | 2,9% | 4,9% | 1,3% | 2,8% | 2,5% | -4,7% | -2,0% | 6,6% | -0,9% | 5,1% | -4,3% | 8,8% | -2,3% | 1,3% | 11,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.