MAZ.HMazarin Inc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,87 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 50,93 Mn | C$ 43,45 Mn | C$ 37,65 Mn | C$ 34,94 Mn | C$ 35,34 Mn | C$ 30,93 Mn | C$ 32,27 Mn | C$ 35,54 Mn | C$ 37,30 Mn | C$ 41,42 Mn | C$ 38,48 Mn | C$ 11,86 Mn | C$ 13,07 Mn | C$ 13,54 Mn | C$ 15,79 Mn | C$ 11,53 Mn | C$ 13,78 Mn | C$ 15,79 Mn | C$ 15,00 Mn | C$ 15,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 10,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 67,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -C$ 16,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 28,56 Mn | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 11.000 | C$ 0,00 | C$ 59.000 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 |
| Net Borç† | C$ 17,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 2,46 Mn | C$ 5,21 Mn | C$ 2,46 Mn | C$ 1,40 Mn | C$ 1,61 Mn | C$ 1,28 Mn | C$ 821.000 | C$ 1,20 Mn | C$ 1,02 Mn | C$ 879.000 | C$ 867.000 | C$ 793.000 | C$ 905.000 | C$ 645.000 | C$ 710.000 | C$ 3,40 Mn | C$ 1,99 Mn | C$ 5,44 Mn | C$ 1,60 Mn | C$ 6,86 Mn |
| Brüt Kâr | -C$ 355.000 | C$ 1,71 Mn | C$ 571.000 | C$ 313.000 | C$ 1,13 Mn | C$ 323.000 | -C$ 243.000 | -C$ 186.000 | -C$ 219.000 | -C$ 362.000 | -C$ 326.000 | -C$ 441.000 | -C$ 359.000 | C$ 310.000 | C$ 394.000 | C$ 2,42 Mn | C$ 1,98 Mn | C$ 5,43 Mn | C$ 1,60 Mn | C$ 6,86 Mn |
| FAVÖK | -C$ 2,20 Mn | C$ 95.000 | -C$ 652.000 | -C$ 806.000 | C$ 85.000 | -C$ 905.000 | -C$ 1,44 Mn | -C$ 1,13 Mn | -C$ 1,18 Mn | -C$ 1,21 Mn | -C$ 1,14 Mn | -C$ 1,04 Mn | -C$ 954.000 | -C$ 984.000 | -C$ 1,13 Mn | C$ 802.000 | -C$ 324.000 | C$ 2,19 Mn | -C$ 1,50 Mn | C$ 5,96 Mn |
| Net Kâr | -C$ 16,74 Mn | C$ 1,41 Mn | C$ 1,87 Mn | -C$ 386.000 | C$ 826.000 | -C$ 207.000 | C$ 587.000 | C$ 2,73 Mn | C$ 30.000 | C$ 2,37 Mn | -C$ 1,63 Mn | -C$ 905.000 | C$ 175.000 | -C$ 1,32 Mn | -C$ 16.000 | C$ 864.000 | C$ 33.000 | -C$ 1,19 Mn | -C$ 2,84 Mn | C$ 5,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,33 | 0,03 | 0,04 | -0,01 | 0,02 | -0,00 | 0,01 | 0,06 | 0,00 | 0,05 | -0,03 | -0,02 | 0,00 | -0,03 | -0,00 | 0,02 | 0,00 | -0,02 | -0,06 | 0,12 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -C$ 21,65 Mn | -C$ 65.000 | C$ 1,81 Mn | -C$ 669.000 | -C$ 1,40 Mn | -C$ 831.000 | -C$ 447.000 | -C$ 1,36 Mn | -C$ 3,58 Mn | C$ 2,97 Mn | -C$ 3,77 Mn | -C$ 531.000 | C$ 1,35 Mn | -C$ 973.000 | -C$ 1,90 Mn | -C$ 2,42 Mn | -C$ 1,50 Mn | -C$ 296.000 | -C$ 161.000 | C$ 4,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -C$ 107.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 56,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,12 | 0,07 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,07 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,29 | 0,14 | 0,34 | 0,11 | 0,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,15 | -0,32 | -0,15 | -0,09 | -0,10 | -0,08 | -0,05 | -0,07 | -0,06 | -0,05 | -0,05 | -0,05 | -0,06 | -0,04 | -0,04 | -0,21 | -0,12 | -0,34 | -0,10 | -0,42 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -14,4% | 32,9% | 23,2% | 22,3% | 70,2% | 25,1% | -29,6% | -15,4% | -21,6% | -41,2% | -37,6% | -55,6% | -39,7% | 48,1% | 55,5% | 71,3% | 99,8% | 99,9% | 99,9% | 100,0% |
| FAVÖK Marjı | -89,4% | 1,8% | -26,5% | -57,5% | 5,3% | -70,4% | -175,8% | -93,5% | -116,0% | -137,7% | -131,5% | -131,1% | -105,4% | -152,6% | -159,7% | 23,6% | -16,3% | 40,3% | -93,8% | 86,8% |
| Net Kâr Marjı | -680,3% | 27,1% | 75,9% | -27,5% | 51,1% | -16,1% | 71,5% | 226,5% | 3,0% | 269,5% | -187,9% | -114,1% | 19,3% | -204,2% | -2,3% | 25,4% | 1,7% | -21,9% | -176,9% | 81,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -879,8% | -1,2% | 73,3% | -47,7% | -86,6% | -64,7% | -54,4% | -113,2% | -352,2% | 337,5% | -435,3% | -67,0% | 149,6% | -150,9% | -267,5% | -71,1% | -75,5% | -5,4% | -10,0% | 63,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.