MCM.AMatachewan Consolidated Mines, Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,76 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 14,04 Mn | C$ 9,56 Mn | C$ 7,89 Mn | C$ 7,61 Mn | C$ 7,62 Mn | C$ 5,94 Mn | C$ 4,70 Mn | C$ 3,58 Mn | C$ 4,68 Mn | C$ 4,33 Mn | C$ 3,17 Mn | C$ 2,34 Mn | C$ 1,78 Mn | C$ 3,55 Mn | C$ 4,33 Mn | C$ 3,57 Mn | C$ 2,12 Mn | C$ 1,68 Mn | C$ 4,86 Mn | C$ 1,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 7,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 602.405 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 13,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 0,00 | C$ 1,32 Mn | C$ 1,47 Mn | C$ 1,10 Mn | C$ 844.006 | C$ 774.950 | C$ 884.517 | C$ 636.198 | C$ 935.958 | C$ 900.636 | C$ 423.288 | C$ 271.785 | C$ 115.925 | C$ 762.609 | C$ 873.485 | C$ 553.538 | C$ 383.434 | C$ 428.465 | C$ 564.752 | C$ 383.434 |
| Net Borç† | -C$ 12,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 2,78 Mn | C$ 32.171 | C$ 49.052 | C$ 78.444 | C$ 133.118 | C$ 151.524 | C$ 579.415 | C$ 201.124 | C$ 668.721 | C$ 484.945 | C$ 2,05 Mn | C$ 1,57 Mn | C$ 1,06 Mn | C$ 487.663 | C$ 1,07 Mn | C$ 221.781 | C$ 0,00 | C$ 498.790 | C$ 383.574 | C$ 408.767 |
| Brüt Kâr | C$ 2,76 Mn | C$ 4.574 | C$ 21.456 | — | — | — | — | — | — | C$ 484.945 | C$ 2,05 Mn | — | — | C$ 487.663 | — | — | C$ 0,00 | C$ 498.790 | C$ 270.274 | C$ 302.767 |
| FAVÖK | C$ 1,28 Mn | -C$ 356.780 | -C$ 339.990 | -C$ 409.590 | -C$ 96.230 | -C$ 88.070 | C$ 319.370 | -C$ 68.400 | — | — | — | — | C$ 892.430 | C$ 324.490 | C$ 930.560 | C$ 98.880 | -C$ 126.050 | — | C$ 262.240 | C$ 280.610 |
| Net Kâr | C$ 5,13 Mn | C$ 1,67 Mn | C$ 131.408 | -C$ 592.902 | C$ 1,44 Mn | C$ 1,39 Mn | C$ 851.725 | -C$ 709.536 | C$ 428.562 | C$ 1,28 Mn | C$ 742.946 | C$ 421.645 | -C$ 1,12 Mn | -C$ 508.171 | C$ 318.954 | C$ 1,11 Mn | C$ 473.912 | -C$ 2,85 Mn | C$ 1,11 Mn | C$ 206.146 |
| Hisse Başı Kâr | 0,38 | 0,13 | 0,01 | -0,05 | 0,12 | 0,11 | 0,07 | -0,06 | 0,03 | 0,10 | 0,06 | 0,03 | -0,09 | -0,04 | 0,02 | 0,09 | 0,04 | -0,23 | 0,09 | 0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | C$ 561.090 | -C$ 84.690 | -C$ 299.070 | — | -C$ 3.100 | C$ 168.240 | C$ 39.270 | -C$ 118.640 | C$ 592.540 | -C$ 24.230 | C$ 1,29 Mn | C$ 851.880 | C$ 823.280 | C$ 5.260 | C$ 711.980 | C$ 98.350 | C$ 180.650 | C$ 194.440 | C$ 44.860 | C$ 93.100 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | C$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 13,8% | 18,7% | 14,5% | 11,1% | 13,0% | 18,8% | 17,8% | 20,0% | 20,8% | 13,3% | 11,6% | 6,5% | 21,5% | 20,2% | 15,5% | 18,0% | 25,5% | 11,6% | 22,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,12 | 0,06 | 0,14 | 0,11 | 0,64 | 0,67 | 0,59 | 0,14 | 0,25 | 0,06 | 0,00 | 0,30 | 0,08 | 0,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,21 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,01 | 0,05 | 0,04 | 0,15 | 0,12 | 0,08 | 0,04 | 0,08 | 0,02 | 0,00 | 0,04 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 99,3% | 14,2% | 43,7% | — | — | — | — | — | — | 100,0% | 100,0% | — | — | 100,0% | — | — | — | 100,0% | 70,5% | 74,1% |
| FAVÖK Marjı | 46,0% | -1.109,0% | -693,1% | -522,1% | -72,3% | -58,1% | 55,1% | -34,0% | — | — | — | — | 84,5% | 66,5% | 87,3% | 44,6% | — | — | 68,4% | 68,6% |
| Net Kâr Marjı | 184,5% | 5.196,3% | 267,9% | -755,8% | 1.080,8% | 916,5% | 147,0% | -352,8% | 64,1% | 263,1% | 36,3% | 26,8% | -106,3% | -104,2% | 29,9% | 501,4% | — | -570,9% | 288,8% | 50,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,2% | -263,2% | -609,7% | — | -2,3% | 111,0% | 6,8% | -59,0% | 88,6% | -5,0% | 63,0% | 54,1% | 77,9% | 1,1% | 66,8% | 44,3% | — | 39,0% | 11,7% | 22,8% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.