MOXMorien Resources Corp.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,25 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 2,91 Mn | C$ 1,21 Mn | C$ 1,47 Mn | C$ 1,48 Mn | C$ 2,36 Mn | C$ 2,72 Mn | C$ 3,59 Mn | C$ 3,43 Mn | C$ 4,27 Mn | C$ 4,69 Mn | C$ 5,42 Mn | C$ 7,23 Mn | C$ 19,21 Mn | C$ 20,84 Mn | C$ 1,85 Mn | C$ 7,36 Mn | C$ 7,71 Mn | C$ 2,57 Mn | C$ 3,84 Mn | C$ 2,36 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 1,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 1,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 1,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 150.000 | C$ 250.000 | C$ 327.745 | C$ 324.438 | C$ 685.789 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 |
| Net Borç† | -C$ 2,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 22.673 | C$ 82.367 | C$ 962.283 | C$ 173.249 | C$ 60.776 | C$ 249.235 | C$ 810.045 | C$ 920.282 | C$ 166.092 | C$ 0,00 | C$ 34.994 | C$ 118.737 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 701.781 | C$ 544.285 | C$ 495.969 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 |
| Brüt Kâr | — | — | — | — | — | — | — | C$ 920.282 | — | C$ 0,00 | — | — | -C$ 190.098 | -C$ 105.621 | -C$ 519.149 | -C$ 878.206 | -C$ 750.564 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | -C$ 9.039 |
| FAVÖK | -C$ 826.200 | -C$ 878.290 | -C$ 375.820 | -C$ 642.930 | -C$ 547.120 | -C$ 568.210 | -C$ 87.310 | -C$ 650.500 | -C$ 602.480 | -C$ 905.350 | -C$ 1,13 Mn | — | -C$ 1,23 Mn | -C$ 791.120 | -C$ 574.750 | -C$ 1,20 Mn | -C$ 884.900 | — | — | -C$ 168.110 |
| Net Kâr | -C$ 542.888 | -C$ 613.200 | -C$ 307.693 | -C$ 545.121 | -C$ 364.868 | -C$ 560.834 | C$ 893.316 | -C$ 572.372 | C$ 576.940 | -C$ 506.588 | -C$ 1,08 Mn | -C$ 14,40 Mn | -C$ 1,23 Mn | -C$ 1,23 Mn | -C$ 3,36 Mn | -C$ 1,44 Mn | -C$ 929.773 | -C$ 1,55 Mn | C$ 1,40 Mn | C$ 806.447 |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | 0,02 | -0,01 | 0,01 | -0,01 | -0,02 | -0,28 | -0,02 | -0,12 | -1,01 | -0,57 | -0,55 | -2,75 | 2,75 | 1,65 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -C$ 537.590 | -C$ 425.970 | C$ 454.650 | -C$ 655.880 | -C$ 381.900 | -C$ 8.760 | — | C$ 251.910 | -C$ 538.700 | — | -C$ 1,11 Mn | — | -C$ 1,33 Mn | -C$ 459.280 | -C$ 625.820 | -C$ 1,08 Mn | -C$ 2,06 Mn | -C$ 178.740 | -C$ 175.100 | -C$ 241.950 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | C$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,8% | 1,2% | 17,8% | 4,4% | 8,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,07 | 0,66 | 0,12 | 0,03 | 0,09 | 0,23 | 0,27 | 0,04 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,38 | 0,07 | 0,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,06 | 0,73 | 0,13 | 0,05 | 0,19 | 0,61 | 0,70 | 0,13 | 0,00 | 0,03 | 0,09 | 0,00 | 0,00 | 0,53 | 0,41 | 0,37 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | 100,0% | — | — | — | — | — | — | -74,0% | -161,4% | -151,3% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -3.644,0% | -1.066,3% | -39,1% | -371,1% | -900,2% | -228,0% | -10,8% | -70,7% | -362,7% | — | -3.222,0% | — | — | — | -81,9% | -221,0% | -178,4% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -2.394,4% | -744,5% | -32,0% | -314,6% | -600,3% | -225,0% | 110,3% | -62,2% | 347,4% | — | -3.079,5% | -12.125,2% | — | — | -479,5% | -263,9% | -187,5% | — | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2.371,1% | -517,2% | 47,2% | -378,6% | -628,4% | -3,5% | — | 27,4% | -324,3% | — | -3.178,5% | — | — | — | -89,2% | -198,6% | -415,9% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.