NET.UNCanadian Net Real Estate Investment Trust
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $96,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 318,72 Mn | C$ 301,32 Mn | C$ 308,35 Mn | C$ 303,06 Mn | C$ 278,17 Mn | C$ 209,71 Mn | C$ 129,12 Mn | C$ 98,89 Mn | C$ 70,01 Mn | C$ 48,36 Mn | C$ 33,75 Mn | C$ 22,83 Mn | C$ 22,13 Mn | C$ 14,33 Mn | C$ 9,34 Mn | C$ 7,14 Mn | C$ 6,08 Mn | C$ 3,50 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 955.107 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 179,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 139,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 173,72 Mn | C$ 167,51 Mn | C$ 171,93 Mn | C$ 176,60 Mn | C$ 144,71 Mn | C$ 115,79 Mn | C$ 73,85 Mn | C$ 54,96 Mn | C$ 31,97 Mn | C$ 25,74 Mn | C$ 17,62 Mn | C$ 8,67 Mn | C$ 9,97 Mn | C$ 4,12 Mn | C$ 3,95 Mn | C$ 3,48 Mn | C$ 3,67 Mn | C$ 1,14 Mn |
| Net Borç† | C$ 172,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 27,98 Mn | C$ 26,12 Mn | C$ 26,55 Mn | C$ 24,73 Mn | C$ 18,95 Mn | C$ 12,99 Mn | C$ 9,39 Mn | C$ 6,29 Mn | C$ 4,37 Mn | C$ 2,99 Mn | C$ 2,29 Mn | C$ 1,50 Mn | C$ 1,11 Mn | C$ 665.870 | C$ 512.242 | C$ 478.824 | C$ 332.964 | C$ 76.405 |
| Brüt Kâr | C$ 20,22 Mn | C$ 18,91 Mn | C$ 19,42 Mn | C$ 18,36 Mn | C$ 14,32 Mn | C$ 9,87 Mn | C$ 7,14 Mn | C$ 5,11 Mn | C$ 3,49 Mn | C$ 2,58 Mn | C$ 1,97 Mn | C$ 1,42 Mn | — | — | — | C$ 277.780 | C$ 197.432 | C$ 47.229 |
| FAVÖK | C$ 18,07 Mn | C$ 16,92 Mn | C$ 18,08 Mn | C$ 17,41 Mn | C$ 13,29 Mn | C$ 10,04 Mn | C$ 5,15 Mn | C$ 4,49 Mn | C$ 3,12 Mn | C$ 2,06 Mn | C$ 1,63 Mn | C$ 1,14 Mn | C$ 1,22 Mn | C$ 1,26 Mn | -C$ 51.290 | C$ 333.900 | C$ 198.720 | -C$ 26.100 |
| Net Kâr | C$ 16,67 Mn | C$ 7,10 Mn | C$ 18,22 Mn | -C$ 6,49 Mn | C$ 25,09 Mn | C$ 9,62 Mn | C$ 4,08 Mn | -C$ 1,89 Mn | C$ 4,54 Mn | C$ 3,20 Mn | C$ 1,26 Mn | -C$ 730.872 | C$ 1,25 Mn | C$ 1,06 Mn | -C$ 102.391 | -C$ 345.349 | -C$ 54.393 | -C$ 189.083 |
| Hisse Başı Kâr | — | — | — | -0,32 | 1,30 | 0,65 | 0,37 | -0,21 | 0,67 | 0,60 | 0,27 | -0,20 | 0,33 | 0,48 | -0,07 | -0,27 | -0,05 | -0,29 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | C$ 13,82 Mn | C$ 11,30 Mn | C$ 12,08 Mn | C$ 14,16 Mn | C$ 9,97 Mn | C$ 6,38 Mn | C$ 3,77 Mn | C$ 3,31 Mn | C$ 2,13 Mn | C$ 1,46 Mn | C$ 1,34 Mn | C$ 826.520 | C$ 252.930 | C$ 299.890 | C$ 51.410 | C$ 139.920 | C$ 86.560 | -C$ 36.880 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | C$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 54,5% | 55,6% | 55,8% | 58,3% | 52,0% | 55,2% | 57,2% | 55,6% | 45,7% | 53,2% | 52,2% | 38,0% | 45,0% | 28,7% | 42,3% | 48,7% | 60,4% | 32,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,05 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,20 | 0,19 | 0,19 | 0,18 | 0,14 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 72,3% | 72,4% | 73,1% | 74,3% | 75,6% | 76,0% | 76,1% | 81,3% | 79,8% | 86,2% | 85,8% | 94,3% | — | — | — | 58,0% | 59,3% | 61,8% |
| FAVÖK Marjı | 64,6% | 64,8% | 68,1% | 70,4% | 70,1% | 77,3% | 54,9% | 71,5% | 71,4% | 68,7% | 71,3% | 75,7% | 109,3% | 189,9% | -10,0% | 69,7% | 59,7% | -34,2% |
| Net Kâr Marjı | 59,6% | 27,2% | 68,6% | -26,3% | 132,4% | 74,1% | 43,5% | -30,0% | 103,9% | 106,8% | 55,0% | -48,6% | 112,4% | 159,6% | -20,0% | -72,1% | -16,3% | -247,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 49,4% | 43,3% | 45,5% | 57,3% | 52,6% | 49,2% | 40,2% | 52,6% | 48,8% | 48,8% | 58,5% | 54,9% | 22,7% | 45,0% | 10,0% | 29,2% | 26,0% | -48,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.