OGNOrogen Royalties Incorporation
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $219,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 31,92 Mn | C$ 33,16 Mn | C$ 62,59 Mn | C$ 53,11 Mn | C$ 51,67 Mn | C$ 53,37 Mn | C$ 10,45 Mn | C$ 14,61 Mn | C$ 6,50 Mn | C$ 1,63 Mn | C$ 3,59 Mn | C$ 3,56 Mn | C$ 4,69 Mn | C$ 5,23 Mn | C$ 5,28 Mn | C$ 6,96 Mn | C$ 206.642 | C$ 132.789 | C$ 125.000 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 7,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 1,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 30,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 187.688 | C$ 256.670 | C$ 191.230 | C$ 235.027 | C$ 229.296 | C$ 333.135 | C$ 181.512 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 200.000 | C$ 0,00 | C$ 0,00 |
| Net Borç† | -C$ 23,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 12,64 Mn | C$ 9,35 Mn | C$ 7,83 Mn | C$ 4,63 Mn | C$ 2,26 Mn | C$ 7.342 | C$ 553.772 | C$ 2,43 Mn | C$ 236.744 | C$ 136.360 | C$ 186.125 | C$ 286.447 | C$ 342.875 | C$ 438.548 | C$ 209.779 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 |
| Brüt Kâr | C$ 8,22 Mn | C$ 5,77 Mn | C$ 4,52 Mn | C$ 2,46 Mn | C$ 22.874 | -C$ 1,13 Mn | -C$ 837.812 | C$ 452.298 | -C$ 626.057 | -C$ 734.769 | -C$ 630.600 | -C$ 1,25 Mn | C$ 92.681 | C$ 381.887 | C$ 161.264 | -C$ 7.111 | -C$ 5.433 | C$ 0,00 | C$ 0,00 |
| FAVÖK | C$ 6,40 Mn | C$ 4,40 Mn | C$ 3,21 Mn | C$ 1,19 Mn | -C$ 956.540 | -C$ 3,34 Mn | -C$ 3,13 Mn | -C$ 2,00 Mn | -C$ 2,41 Mn | -C$ 1,82 Mn | -C$ 2,12 Mn | -C$ 1,82 Mn | -C$ 1,39 Mn | -C$ 4,09 Mn | -C$ 3,26 Mn | -C$ 241.820 | — | -C$ 30.630 | -C$ 6.000 |
| Net Kâr | C$ 4,56 Mn | C$ 2,59 Mn | C$ 3,04 Mn | C$ 840.178 | -C$ 2,83 Mn | -C$ 5,02 Mn | -C$ 3,23 Mn | -C$ 1,98 Mn | -C$ 2,54 Mn | -C$ 1,84 Mn | -C$ 2,09 Mn | -C$ 1,82 Mn | -C$ 1,35 Mn | -C$ 1,58 Mn | -C$ 1,72 Mn | -C$ 266.247 | -C$ 119.164 | -C$ 30.636 | -C$ 6.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,15 | 0,05 | 0,06 | 0,02 | -0,06 | -0,17 | -0,15 | -0,10 | -0,16 | -0,16 | -0,17 | -0,24 | -0,20 | -0,24 | -0,28 | -0,04 | -0,02 | -0,01 | -0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | C$ 1,36 Mn | C$ 3,05 Mn | -C$ 498.600 | C$ 671.420 | -C$ 3,56 Mn | -C$ 3,61 Mn | -C$ 4,49 Mn | -C$ 3,13 Mn | C$ 771.850 | -C$ 2,01 Mn | -C$ 1,91 Mn | -C$ 2,70 Mn | C$ 127.700 | -C$ 1,78 Mn | -C$ 1,41 Mn | -C$ 140.960 | — | C$ 5.090 | -C$ 300 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | C$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,6% | 0,8% | 0,3% | 0,4% | 0,4% | 0,6% | 1,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 96,8% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,28 | 0,13 | 0,09 | 0,04 | 0,00 | 0,05 | 0,17 | 0,04 | 0,08 | 0,05 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,42 | 0,31 | 0,26 | 0,15 | 0,07 | 0,00 | 0,02 | 0,08 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 65,0% | 61,7% | 57,7% | 53,2% | 1,0% | -15.398,0% | -151,3% | 18,6% | -264,4% | -538,8% | -338,8% | -436,4% | 27,0% | 87,1% | 76,9% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 50,6% | 47,1% | 41,0% | 25,7% | -42,2% | -45.517,0% | -565,0% | -82,2% | -1.020,0% | -1.334,7% | -1.137,8% | -636,8% | -404,0% | -932,2% | -1.556,3% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 36,1% | 27,7% | 38,9% | 18,2% | -125,1% | -68.427,9% | -583,8% | -81,5% | -1.073,8% | -1.348,7% | -1.123,5% | -636,3% | -393,1% | -360,6% | -820,8% | — | — | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,8% | 32,6% | -6,4% | 14,5% | -157,4% | -49.214,5% | -810,5% | -128,5% | 326,0% | -1.475,4% | -1.027,6% | -943,4% | 37,2% | -406,1% | -673,6% | — | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.