SGEStrategem Capital Corporation Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,24 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 10,92 Mn | C$ 10,42 Mn | C$ 9,81 Mn | C$ 11,65 Mn | C$ 33,12 Mn | C$ 9,43 Mn | C$ 11,74 Mn | C$ 11,64 Mn | C$ 12,54 Mn | C$ 11,42 Mn | C$ 7,43 Mn | C$ 15,00 Mn | C$ 17,49 Mn | C$ 16,61 Mn | C$ 17,45 Mn | C$ 21,74 Mn | C$ 17,42 Mn | C$ 16,89 Mn | C$ 33,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 918.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 54.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 10,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 6,19 Mn | C$ 4,19 Mn | C$ 1,19 Mn | C$ 1,32 Mn | C$ 4,50 Mn | C$ 3,47 Mn | — | C$ 0,00 |
| Net Borç† | -C$ 10,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 176.000 | C$ 516.000 | C$ 477.000 | C$ 579.000 | C$ 868.000 | C$ 82.000 | C$ 690.107 | C$ 610.099 | C$ 1,67 Mn | C$ 1,97 Mn | -C$ 1,21 Mn | -C$ 1,19 Mn | C$ 1,27 Mn | C$ 596.006 | -C$ 520.211 | -C$ 333.840 | C$ 761.257 | C$ 2,09 Mn | C$ 8,99 Mn |
| Brüt Kâr | C$ 157.000 | C$ 485.000 | C$ 476.000 | C$ 572.000 | C$ 836.000 | — | — | — | — | — | — | -C$ 1,19 Mn | C$ 1,16 Mn | C$ 490.409 | -C$ 644.245 | -C$ 543.580 | C$ 754.711 | — | — |
| FAVÖK | C$ 495.000 | C$ 638.000 | -C$ 1,72 Mn | -C$ 20,37 Mn | C$ 10,53 Mn | -C$ 1,66 Mn | C$ 430.250 | -C$ 1,20 Mn | C$ 1,36 Mn | C$ 1,45 Mn | -C$ 1,70 Mn | -C$ 1,53 Mn | -C$ 16.800 | C$ 290.260 | -C$ 2,01 Mn | C$ 2,89 Mn | C$ 215.650 | C$ 1,75 Mn | C$ 19,04 Mn |
| Net Kâr | C$ 472.000 | C$ 644.000 | -C$ 1,73 Mn | -C$ 17,63 Mn | C$ 8,28 Mn | -C$ 1,70 Mn | C$ 252.018 | -C$ 783.868 | C$ 1,10 Mn | C$ 4,28 Mn | -C$ 893.730 | -C$ 190.620 | -C$ 3,43 Mn | C$ 1,63 Mn | -C$ 1,44 Mn | C$ 2,35 Mn | C$ 4,38 Mn | -C$ 11,12 Mn | C$ 14,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,07 | -0,19 | -1,88 | 1,10 | -0,39 | 0,06 | -0,18 | 0,25 | 0,96 | -0,17 | -0,04 | -0,65 | 0,31 | -0,27 | 0,45 | 0,83 | -2,20 | 2,79 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -C$ 195.000 | -C$ 11.000 | -C$ 362.000 | -C$ 1,18 Mn | C$ 167.000 | -C$ 2,11 Mn | -C$ 75.550 | C$ 327.050 | -C$ 3.070 | C$ 2,99 Mn | C$ 3,68 Mn | -C$ 6,01 Mn | -C$ 1,01 Mn | -C$ 60.690 | -C$ 221.310 | -C$ 256.440 | C$ 23.500 | C$ 104.860 | C$ 262.130 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | C$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 41,3% | 24,0% | 7,2% | 7,5% | 20,7% | 19,9% | — | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,03 | 0,01 | 0,06 | 0,05 | 0,13 | 0,17 | -0,16 | -0,08 | 0,07 | 0,04 | -0,03 | -0,02 | 0,04 | 0,12 | 0,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,08 | 0,01 | 0,06 | 0,06 | 0,15 | 0,18 | -0,11 | -0,11 | 0,12 | 0,05 | -0,05 | -0,03 | 0,07 | 0,19 | 0,83 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 89,2% | 94,0% | 99,8% | 98,8% | 96,3% | — | — | — | — | — | — | 100,0% | 91,2% | 82,3% | 123,8% | 162,8% | 99,1% | — | — |
| FAVÖK Marjı | 281,3% | 123,6% | -360,6% | -3.518,1% | 1.213,0% | -2.029,3% | 62,3% | -196,2% | 81,4% | 73,4% | 140,6% | 128,4% | -1,3% | 48,7% | 386,2% | -864,4% | 28,3% | 83,7% | 211,8% |
| Net Kâr Marjı | 268,2% | 124,8% | -362,5% | -3.044,4% | 954,3% | -2.073,2% | 36,5% | -128,5% | 65,9% | 217,2% | 74,1% | 16,0% | -269,5% | 274,2% | 276,9% | -704,6% | 574,9% | -532,9% | 155,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -110,8% | -2,1% | -75,9% | -202,9% | 19,2% | -2.573,2% | -10,9% | 53,6% | -0,2% | 151,8% | -304,9% | 503,1% | -79,6% | -10,2% | 42,5% | 76,8% | 3,1% | 5,0% | 2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.