TRUTRU Precious Metals Corp.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 1,87 Mn | C$ 1,74 Mn | C$ 2,90 Mn | C$ 1,51 Mn | C$ 3,69 Mn | C$ 1,46 Mn | C$ 1,51 Mn | C$ 1,60 Mn | C$ 2,08 Mn | C$ 3,56 Mn | C$ 7,43 Mn | C$ 6,43 Mn | C$ 4,87 Mn | C$ 4,22 Mn | C$ 4,31 Mn | C$ 4,39 Mn | C$ 2,95 Mn | C$ 2,21 Mn | C$ 1,93 Mn | C$ 2,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 1,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 301.379 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 1,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 57.316 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 494.168 | C$ 604.619 | C$ 215.387 | C$ 514.783 | C$ 1,44 Mn | C$ 1,93 Mn | C$ 662.764 | C$ 481.142 | C$ 383.432 | C$ 274.764 |
| Net Borç† | -C$ 1,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 27.953 | C$ 14.098 | -C$ 10.466 | C$ 62.860 | C$ 731.058 | C$ 4,26 Mn | C$ 4,20 Mn | C$ 4,01 Mn | C$ 3,79 Mn | C$ 3,81 Mn | C$ 3,43 Mn | C$ 2,69 Mn | C$ 2,24 Mn | C$ 2,22 Mn |
| Brüt Kâr | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | -C$ 39.016 | -C$ 10.641 | C$ 0,00 | C$ 19.213 | C$ 5.180 | -C$ 21.356 | C$ 48.259 | C$ 712.746 | C$ 1,35 Mn | C$ 1,51 Mn | C$ 1,35 Mn | C$ 966.246 | C$ 1,15 Mn | C$ 1,16 Mn | C$ 627.489 | C$ 544.478 | C$ 513.516 |
| FAVÖK | -C$ 448.320 | -C$ 1,48 Mn | -C$ 2,22 Mn | -C$ 4,50 Mn | -C$ 8,12 Mn | -C$ 2,97 Mn | -C$ 219.500 | -C$ 458.980 | -C$ 417.660 | -C$ 251.350 | C$ 481.600 | C$ 1,19 Mn | — | — | C$ 1,18 Mn | C$ 1,32 Mn | — | — | — | — |
| Net Kâr | C$ 10.252 | -C$ 1,13 Mn | -C$ 2,14 Mn | -C$ 4,22 Mn | -C$ 8,12 Mn | -C$ 2,81 Mn | -C$ 41.676 | -C$ 542.165 | -C$ 1,05 Mn | C$ 228.096 | C$ 947.893 | C$ 1,30 Mn | C$ 913.907 | C$ 645.193 | C$ 230.021 | C$ 391.098 | C$ 414.158 | C$ 102.334 | C$ 59.555 | -C$ 343.278 |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | -0,01 | -0,02 | -0,06 | -0,16 | -0,15 | -0,00 | -0,05 | -0,09 | 0,02 | 0,09 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,02 | 0,04 | 0,04 | 0,01 | 0,00 | -0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | C$ 201.790 | -C$ 1,01 Mn | -C$ 1,81 Mn | -C$ 3,75 Mn | — | -C$ 483.980 | -C$ 80.500 | -C$ 324.040 | -C$ 479.060 | -C$ 257.000 | C$ 528.950 | C$ 1,84 Mn | C$ 827.830 | C$ 1,14 Mn | C$ 798.730 | -C$ 379.070 | C$ 316.240 | -C$ 229.140 | -C$ 248.060 | -C$ 231.530 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | C$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 6,7% | 9,4% | 4,4% | 12,2% | 33,4% | 43,9% | 22,5% | 21,7% | 19,9% | 13,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,01 | -0,01 | 0,02 | 0,10 | 0,66 | 0,86 | 0,95 | 0,88 | 0,87 | 1,17 | 1,22 | 1,16 | 1,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,01 | -0,01 | 0,04 | 0,47 | 2,71 | 2,67 | 2,55 | 2,41 | 2,42 | 2,19 | 1,71 | 1,43 | 1,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | 68,7% | 36,7% | 204,1% | 76,8% | 97,5% | 31,7% | 35,9% | 33,6% | 25,5% | 30,2% | 33,8% | 23,3% | 24,3% | 23,2% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | — | — | -785,2% | -3.255,6% | 3.990,6% | -399,9% | 65,9% | 28,0% | — | — | 31,2% | 34,7% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | -149,1% | -3.845,7% | 10.026,6% | 362,9% | 129,7% | 30,4% | 21,8% | 16,1% | 6,1% | 10,3% | 12,1% | 3,8% | 2,7% | -15,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | — | — | -288,0% | -2.298,5% | 4.577,3% | -408,8% | 72,4% | 43,3% | 19,7% | 28,4% | 21,1% | -10,0% | 9,2% | -8,5% | -11,1% | -10,4% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.