VCIVitreous Glass Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $31,81 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 6,66 Mn | C$ 5,12 Mn | C$ 5,41 Mn | C$ 5,49 Mn | C$ 5,15 Mn | C$ 5,51 Mn | C$ 4,90 Mn | C$ 5,52 Mn | C$ 5,51 Mn | C$ 5,79 Mn | C$ 6,43 Mn | C$ 6,60 Mn | C$ 6,22 Mn | C$ 6,69 Mn | C$ 6,89 Mn | C$ 6,93 Mn | C$ 7,48 Mn | C$ 8,03 Mn | C$ 6,77 Mn | C$ 7,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 2,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 1,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 5,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 0,00 | C$ 59.448 | C$ 80.088 | C$ 99.772 | C$ 118.534 | C$ 136.410 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 70.000 | C$ 0,00 | C$ 557.905 | C$ 470.581 | C$ 529.373 | C$ 711.104 | C$ 0,00 | C$ 0,00 |
| Net Borç† | -C$ 2,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 14,07 Mn | C$ 9,66 Mn | C$ 10,19 Mn | C$ 9,62 Mn | C$ 12,12 Mn | C$ 9,36 Mn | C$ 8,50 Mn | C$ 8,63 Mn | C$ 8,23 Mn | C$ 8,02 Mn | C$ 8,44 Mn | C$ 8,21 Mn | C$ 6,93 Mn | C$ 7,14 Mn | C$ 7,03 Mn | C$ 7,22 Mn | C$ 6,99 Mn | C$ 7,49 Mn | C$ 7,88 Mn | C$ 7,68 Mn |
| Brüt Kâr | C$ 6,34 Mn | C$ 4,95 Mn | C$ 5,05 Mn | C$ 4,37 Mn | C$ 6,30 Mn | C$ 4,49 Mn | C$ 3,54 Mn | C$ 4,11 Mn | C$ 3,75 Mn | C$ 3,93 Mn | C$ 4,01 Mn | C$ 3,78 Mn | C$ 2,70 Mn | C$ 2,74 Mn | C$ 2,40 Mn | C$ 2,75 Mn | C$ 2,52 Mn | C$ 2,91 Mn | C$ 2,84 Mn | C$ 3,09 Mn |
| FAVÖK | C$ 4,13 Mn | C$ 3,32 Mn | C$ 3,46 Mn | C$ 2,99 Mn | C$ 4,49 Mn | C$ 3,18 Mn | C$ 2,82 Mn | C$ 3,32 Mn | C$ 3,04 Mn | C$ 3,19 Mn | C$ 3,29 Mn | C$ 3,11 Mn | C$ 2,23 Mn | C$ 2,24 Mn | C$ 2,04 Mn | C$ 2,29 Mn | C$ 2,07 Mn | C$ 2,37 Mn | C$ 2,31 Mn | C$ 2,46 Mn |
| Net Kâr | C$ 3,14 Mn | C$ 2,40 Mn | C$ 2,54 Mn | C$ 2,17 Mn | C$ 3,37 Mn | C$ 2,32 Mn | C$ 1,77 Mn | C$ 2,12 Mn | C$ 1,92 Mn | C$ 2,09 Mn | C$ 1,97 Mn | C$ 2,02 Mn | C$ 1,37 Mn | C$ 1,36 Mn | C$ 1,29 Mn | C$ 1,35 Mn | C$ 1,27 Mn | C$ 1,37 Mn | C$ 1,33 Mn | C$ 1,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,50 | 0,38 | 0,39 | 0,34 | 0,52 | 0,36 | 0,28 | 0,34 | 0,31 | 0,33 | 0,32 | 0,33 | 0,22 | 0,22 | 0,21 | 0,22 | 0,21 | 0,23 | 0,22 | 0,25 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | C$ 3,24 Mn | C$ 2,18 Mn | C$ 3,19 Mn | C$ 1,39 Mn | C$ 4,41 Mn | C$ 2,55 Mn | C$ 1,60 Mn | C$ 1,94 Mn | C$ 1,67 Mn | C$ 3,42 Mn | C$ 2,03 Mn | C$ 2,17 Mn | C$ 1,56 Mn | C$ 1,72 Mn | C$ 1,18 Mn | C$ 1,70 Mn | C$ 1,05 Mn | C$ 1,26 Mn | C$ 1,82 Mn | C$ 690.990 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -C$ 234.964 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 1,2% | 1,5% | 1,8% | 2,3% | 2,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,1% | 0,0% | 8,1% | 6,8% | 7,1% | 8,9% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,11 | 1,88 | 1,88 | 1,75 | 2,36 | 1,70 | 1,74 | 1,56 | 1,49 | 1,39 | 1,31 | 1,25 | 1,12 | 1,07 | 1,02 | 1,04 | 0,93 | 0,93 | 1,16 | 0,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,82 | 1,93 | 2,04 | 1,92 | 2,42 | 1,87 | 1,70 | 1,73 | 1,65 | 1,60 | 1,69 | 1,64 | 1,39 | 1,43 | 1,41 | 1,44 | 1,40 | 1,50 | 1,58 | 1,54 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,0% | 51,3% | 49,6% | 45,4% | 52,0% | 47,9% | 41,6% | 47,6% | 45,6% | 49,0% | 47,5% | 46,1% | 38,9% | 38,3% | 34,1% | 38,1% | 36,0% | 38,8% | 36,0% | 40,2% |
| FAVÖK Marjı | 29,4% | 34,4% | 33,9% | 31,1% | 37,0% | 34,0% | 33,1% | 38,4% | 37,0% | 39,8% | 39,0% | 37,8% | 32,2% | 31,4% | 29,0% | 31,8% | 29,7% | 31,6% | 29,3% | 32,0% |
| Net Kâr Marjı | 22,3% | 24,8% | 24,9% | 22,6% | 27,8% | 24,7% | 20,8% | 24,6% | 23,3% | 26,1% | 23,4% | 24,6% | 19,7% | 19,0% | 18,4% | 18,7% | 18,2% | 18,3% | 16,9% | 19,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 23,0% | 22,5% | 31,3% | 14,4% | 36,4% | 27,3% | 18,9% | 22,5% | 20,3% | 42,6% | 24,0% | 26,4% | 22,4% | 24,1% | 16,8% | 23,5% | 15,1% | 16,9% | 23,0% | 9,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.