VGNGreencastle Resources Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $695.113 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 1,78 Mn | C$ 2,74 Mn | C$ 4,44 Mn | C$ 7,80 Mn | C$ 11,49 Mn | C$ 7,83 Mn | C$ 4,72 Mn | C$ 5,43 Mn | C$ 6,61 Mn | C$ 4,51 Mn | C$ 4,06 Mn | C$ 5,35 Mn | C$ 6,30 Mn | C$ 6,31 Mn | C$ 6,96 Mn | C$ 8,95 Mn | C$ 8,08 Mn | C$ 8,03 Mn | C$ 6,75 Mn | C$ 4,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 915.495 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 73.749 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 1,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 25.356 | C$ 242.977 | C$ 103.039 | C$ 130.427 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 |
| Net Borç† | -C$ 1,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 58.592 | C$ 44.100 | C$ 100.973 | C$ 153.685 | C$ 151.592 | C$ 126.887 | C$ 66.597 | C$ 13.033 | C$ 13.819 | C$ 71.984 | C$ 79.411 | C$ 56.020 | C$ 168.182 | C$ 353.615 | C$ 694.180 | C$ 1,27 Mn | C$ 1,30 Mn | C$ 2,97 Mn | C$ 1,62 Mn | C$ 1,95 Mn |
| Brüt Kâr | — | — | — | — | — | — | — | — | -C$ 77.570 | -C$ 91.271 | — | — | C$ 326.286 | -C$ 265.065 | C$ 610.684 | C$ 1,15 Mn | C$ 1,19 Mn | — | C$ 1,43 Mn | C$ 1,42 Mn |
| FAVÖK | -C$ 733.400 | -C$ 448.190 | -C$ 415.440 | -C$ 366.210 | -C$ 54.370 | -C$ 34.870 | -C$ 438.940 | -C$ 795.910 | -C$ 778.080 | -C$ 1,51 Mn | -C$ 1,12 Mn | -C$ 1,09 Mn | -C$ 774.330 | -C$ 1,30 Mn | -C$ 609.630 | -C$ 556.080 | C$ 375.640 | C$ 2,05 Mn | C$ 813.980 | C$ 1,35 Mn |
| Net Kâr | -C$ 1,14 Mn | -C$ 1,93 Mn | -C$ 3,37 Mn | -C$ 3,43 Mn | C$ 3,59 Mn | C$ 2,96 Mn | -C$ 533.735 | -C$ 1,10 Mn | C$ 2,56 Mn | -C$ 868.942 | -C$ 709.616 | -C$ 741.402 | C$ 223.209 | -C$ 1,40 Mn | -C$ 1,03 Mn | C$ 877.464 | -C$ 264.607 | C$ 885.151 | C$ 164.134 | C$ 1,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | -0,05 | -0,09 | -0,09 | 0,09 | 0,08 | -0,01 | -0,03 | 0,06 | -0,02 | -0,02 | -0,02 | 0,00 | -0,03 | -0,02 | 0,02 | -0,01 | 0,02 | 0,00 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -C$ 351.510 | -C$ 269.300 | -C$ 369.770 | -C$ 189.930 | -C$ 119.340 | -C$ 404.210 | -C$ 357.740 | -C$ 235.280 | -C$ 578.120 | -C$ 1,44 Mn | -C$ 240.040 | -C$ 515.740 | -C$ 582.900 | -C$ 742.030 | -C$ 455.880 | -C$ 241.320 | -C$ 806.930 | C$ 1,99 Mn | C$ 1,12 Mn | C$ 992.360 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | C$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 3,1% | 2,2% | 2,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,03 | 0,06 | 0,10 | 0,14 | 0,16 | 0,37 | 0,24 | 0,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,03 | 0,06 | 0,09 | 0,09 | 0,07 | 0,04 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,05 | 0,03 | 0,10 | 0,21 | 0,41 | 0,74 | 0,76 | 1,74 | 0,95 | 1,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | -561,3% | -126,8% | — | — | 194,0% | -75,0% | 88,0% | 90,9% | 91,3% | — | 88,1% | 72,6% |
| FAVÖK Marjı | -1.251,7% | -1.016,3% | -411,4% | -238,3% | -35,9% | -27,5% | -659,1% | -6.106,9% | -5.630,5% | -2.090,9% | -1.408,5% | -1.946,1% | -460,4% | -366,9% | -87,8% | -43,8% | 28,8% | 69,2% | 50,2% | 69,4% |
| Net Kâr Marjı | -1.950,6% | -4.369,8% | -3.333,8% | -2.232,6% | 2.367,4% | 2.336,7% | -801,4% | -8.476,7% | 18.538,2% | -1.207,1% | -893,6% | -1.323,5% | 132,7% | -395,8% | -148,0% | 69,1% | -20,3% | 29,8% | 10,1% | 51,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -599,9% | -610,7% | -366,2% | -123,6% | -78,7% | -318,6% | -537,2% | -1.805,3% | -4.183,5% | -1.998,7% | -302,3% | -920,6% | -346,6% | -209,8% | -65,7% | -19,0% | -61,9% | 67,1% | 69,2% | 50,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.