WGTWestgate Energy Inc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 28,48 Mn | C$ 15,45 Mn | C$ 85.323 | C$ 27.014 | C$ 156.072 | C$ 1,68 Mn | C$ 3,49 Mn | C$ 3,64 Mn | C$ 1,61 Mn | C$ 6,74 Mn | C$ 10,38 Mn | C$ 9,72 Mn | C$ 10,20 Mn | C$ 7,39 Mn | C$ 6,83 Mn | C$ 4,41 Mn | C$ 4,32 Mn | C$ 5,28 Mn | C$ 2,30 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 1,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 24,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 3,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 14,38 Mn | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 0,00 | C$ 1,35 Mn | C$ 6,12 Mn | C$ 7,55 Mn | C$ 5,77 Mn | C$ 6,07 Mn | C$ 3,76 Mn | C$ 3,30 Mn | C$ 1,93 Mn | C$ 2,05 Mn | C$ 1,93 Mn | C$ 2,05 Mn |
| Net Borç† | C$ 12,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 5,59 Mn | C$ 3,15 Mn | C$ 249.025 | C$ 22.849 | C$ 93.606 | C$ 727.380 | C$ 593.076 | C$ 704.355 | C$ 865.710 | C$ 1,12 Mn | C$ 1,14 Mn | C$ 2,67 Mn | C$ 1,35 Mn | C$ 1,25 Mn | C$ 1,04 Mn | C$ 663.615 | C$ 336.147 | C$ 263.377 | C$ 251.926 |
| Brüt Kâr | -C$ 313.282 | -C$ 1,53 Mn | — | — | — | — | — | — | C$ 822.015 | C$ 1,04 Mn | C$ 993.250 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | -C$ 693.100 | -C$ 920.260 | -C$ 411.160 | -C$ 286.740 | -C$ 152.980 | -C$ 428.480 | -C$ 809.320 | -C$ 2,68 Mn | C$ 477.160 | C$ 600.220 | C$ 459.700 | C$ 1,60 Mn | C$ 327.700 | C$ 522.700 | C$ 432.880 | C$ 314.100 | -C$ 18.520 | — | — |
| Net Kâr | -C$ 9,37 Mn | -C$ 3,04 Mn | -C$ 58.536 | -C$ 291.990 | -C$ 1,53 Mn | -C$ 1,76 Mn | -C$ 931.184 | -C$ 3,30 Mn | -C$ 616.848 | -C$ 1,25 Mn | C$ 35.109 | C$ 1,53 Mn | C$ 277.159 | C$ 436.148 | C$ 355.588 | C$ 203.343 | C$ 231 | -C$ 7.744 | C$ 34.443 |
| Hisse Başı Kâr | -0,15 | -0,07 | -0,02 | -0,11 | -0,57 | -0,66 | -0,36 | -4,20 | -6,02 | -12,05 | 0,38 | 15,06 | 2,64 | 4,14 | 3,39 | 1,88 | 0,00 | -0,08 | 0,08 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -C$ 16,85 Mn | -C$ 5,79 Mn | -C$ 314.050 | -C$ 155.440 | C$ 136.050 | -C$ 307.900 | -C$ 649.450 | -C$ 662.980 | C$ 614.800 | C$ 345.790 | C$ 11.600 | C$ 1,46 Mn | C$ 108.810 | C$ 273.630 | C$ 318.820 | C$ 185.350 | -C$ 27.740 | C$ 31.860 | -C$ 6.090 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -C$ 15,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 50,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 84,0% | 90,8% | 72,7% | 59,4% | 59,5% | 50,9% | 48,3% | 43,8% | 47,4% | 36,5% | 89,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,20 | 2,92 | 0,85 | 0,60 | 0,43 | 0,17 | 0,19 | 0,54 | 0,17 | 0,11 | 0,27 | 0,13 | 0,17 | 0,15 | 0,15 | 0,08 | 0,05 | 0,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,54 | 0,87 | 0,07 | 0,01 | 0,03 | 0,20 | 0,16 | 0,19 | 0,24 | 0,31 | 0,31 | 0,74 | 0,37 | 0,34 | 0,29 | 0,18 | 0,09 | 0,07 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -5,6% | -48,4% | — | — | — | — | — | — | 95,0% | 92,6% | 86,9% | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -12,4% | -29,2% | -165,1% | -1.254,9% | -163,4% | -58,9% | -136,5% | -380,1% | 55,1% | 53,5% | 40,2% | 59,7% | 24,2% | 41,9% | 41,5% | 47,3% | -5,5% | — | — |
| Net Kâr Marjı | -167,4% | -96,4% | -23,5% | -1.277,9% | -1.630,0% | -242,0% | -157,0% | -468,6% | -71,3% | -111,1% | 3,1% | 57,5% | 20,5% | 34,9% | 34,1% | 30,6% | 0,1% | -2,9% | 13,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -301,2% | -183,6% | -126,1% | -680,3% | 145,3% | -42,3% | -109,5% | -94,1% | 71,0% | 30,8% | 1,0% | 54,6% | 8,0% | 21,9% | 30,6% | 27,9% | -8,3% | 12,1% | -2,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.