XXAvante Corp
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CAD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $30,10 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | C$ 24,95 Mn | C$ 23,05 Mn | C$ 25,17 Mn | C$ 25,58 Mn | C$ 42,94 Mn | C$ 44,11 Mn | C$ 49,10 Mn | C$ 34,17 Mn | C$ 21,07 Mn | C$ 19,43 Mn | C$ 15,70 Mn | C$ 12,80 Mn | C$ 10,20 Mn | C$ 2,23 Mn | C$ 1,71 Mn | C$ 2,22 Mn | C$ 3,19 Mn | C$ 2,29 Mn | C$ 3,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | C$ 6,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | C$ 14,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | C$ 10,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | C$ 1,17 Mn | C$ 1,26 Mn | C$ 1,38 Mn | C$ 2,13 Mn | C$ 9,71 Mn | C$ 13,92 Mn | C$ 15,95 Mn | C$ 3,83 Mn | C$ 765.768 | C$ 425.319 | C$ 278.732 | C$ 451.265 | C$ 99.595 | C$ 38.117 | C$ 0,00 | C$ 41.717 | C$ 81.350 | C$ 0,00 | C$ 690.561 |
| Net Borç† | -C$ 5,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | C$ 37,23 Mn | C$ 33,76 Mn | C$ 24,95 Mn | C$ 19,96 Mn | C$ 18,16 Mn | C$ 17,13 Mn | C$ 49,85 Mn | C$ 32,08 Mn | C$ 23,34 Mn | C$ 20,90 Mn | C$ 14,58 Mn | C$ 10,03 Mn | C$ 8,94 Mn | C$ 6,75 Mn | C$ 5,54 Mn | C$ 5,65 Mn | C$ 5,23 Mn | C$ 5,38 Mn | C$ 4,24 Mn |
| Brüt Kâr | C$ 5,84 Mn | C$ 5,39 Mn | C$ 2,68 Mn | C$ 2,76 Mn | C$ 1,50 Mn | C$ 387.385 | C$ 913.304 | C$ 2,42 Mn | C$ 3,78 Mn | C$ 6,05 Mn | C$ 4,72 Mn | C$ 3,70 Mn | C$ 2,28 Mn | C$ 1,19 Mn | C$ 306.245 | -C$ 82.580 | C$ 633.293 | C$ 32.071 | -C$ 344.992 |
| FAVÖK | C$ 1,57 Mn | C$ 1,17 Mn | -C$ 718.600 | C$ 614.910 | -C$ 159.430 | -C$ 653.440 | -C$ 731.260 | -C$ 875.850 | C$ 2,77 Mn | C$ 1,64 Mn | C$ 1,68 Mn | C$ 1,17 Mn | C$ 1,48 Mn | C$ 419.200 | -C$ 503.250 | -C$ 677.120 | C$ 169.640 | -C$ 572.640 | -C$ 1,13 Mn |
| Net Kâr | -C$ 2,50 Mn | -C$ 2,03 Mn | -C$ 2,38 Mn | C$ 32.310 | -C$ 4,39 Mn | -C$ 2,90 Mn | -C$ 2,65 Mn | -C$ 2,23 Mn | C$ 176.493 | C$ 315.985 | C$ 24.981 | C$ 508.050 | C$ 2,78 Mn | C$ 370.819 | -C$ 630.689 | -C$ 3,46 Mn | C$ 105.173 | -C$ 569.692 | -C$ 812.755 |
| Hisse Başı Kâr | -0,09 | -0,08 | -0,09 | 0,00 | -0,20 | -0,14 | -0,13 | -0,11 | 0,01 | 0,02 | 0,00 | 0,04 | 0,24 | 0,04 | -0,06 | -0,34 | 0,01 | -0,05 | -0,20 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | C$ 2,80 Mn | -C$ 677.760 | -C$ 1,23 Mn | -C$ 4,35 Mn | C$ 848.950 | C$ 3,50 Mn | -C$ 4,64 Mn | -C$ 4,43 Mn | C$ 2,14 Mn | C$ 1,30 Mn | C$ 352.850 | C$ 705.400 | C$ 1,70 Mn | C$ 304.000 | -C$ 121.530 | -C$ 843.700 | C$ 9.100 | -C$ 2,22 Mn | C$ 445.970 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -C$ 1,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,7% | 5,5% | 5,5% | 8,3% | 22,6% | 31,6% | 32,5% | 11,2% | 3,6% | 2,2% | 1,8% | 3,5% | 1,0% | 1,7% | 0,0% | 1,9% | 2,5% | 0,0% | 20,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,49 | 1,46 | 0,99 | 0,78 | 0,42 | 0,39 | 1,02 | 0,94 | 1,11 | 1,08 | 0,93 | 0,78 | 0,88 | 3,03 | 3,23 | 2,55 | 1,64 | 2,36 | 1,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,60 | 3,27 | 2,41 | 1,93 | 1,76 | 1,66 | 4,82 | 3,10 | 2,26 | 2,02 | 1,41 | 0,97 | 0,86 | 0,65 | 0,54 | 0,55 | 0,51 | 0,52 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CAD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,7% | 16,0% | 10,7% | 13,8% | 8,3% | 2,3% | 1,8% | 7,5% | 16,2% | 28,9% | 32,3% | 36,9% | 25,5% | 17,7% | 5,5% | -1,5% | 12,1% | 0,6% | -8,1% |
| FAVÖK Marjı | 4,2% | 3,5% | -2,9% | 3,1% | -0,9% | -3,8% | -1,5% | -2,7% | 11,9% | 7,9% | 11,5% | 11,7% | 16,6% | 6,2% | -9,1% | -12,0% | 3,2% | -10,6% | -26,6% |
| Net Kâr Marjı | -6,7% | -6,0% | -9,5% | 0,2% | -24,2% | -16,9% | -5,3% | -6,9% | 0,8% | 1,5% | 0,2% | 5,1% | 31,1% | 5,5% | -11,4% | -61,1% | 2,0% | -10,6% | -19,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,5% | -2,0% | -4,9% | -21,8% | 4,7% | 20,4% | -9,3% | -13,8% | 9,2% | 6,2% | 2,4% | 7,0% | 19,0% | 4,5% | -2,2% | -14,9% | 0,2% | -41,2% | 10,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.