1789Scinopharm Taiwan, Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar TWD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $471,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | NT$ 11,86 Mr | NT$ 11,94 Mr | NT$ 11,72 Mr | NT$ 11,91 Mr | NT$ 11,69 Mr | NT$ 11,85 Mr | NT$ 11,67 Mr | NT$ 12,56 Mr | NT$ 12,70 Mr | NT$ 12,78 Mr | NT$ 12,22 Mr | NT$ 11,37 Mr | NT$ 11,48 Mr | NT$ 10,34 Mr | NT$ 9,48 Mr | NT$ 7,30 Mr | NT$ 5,82 Mr | NT$ 5,76 Mr | NT$ 5,64 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | NT$ 3,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | NT$ 1,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | NT$ 10,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | NT$ 762,67 Mn | NT$ 676,75 Mn | NT$ 621,10 Mn | NT$ 677,91 Mn | NT$ 557,60 Mn | NT$ 577,35 Mn | NT$ 841,39 Mn | NT$ 1,41 Mr | NT$ 1,69 Mr | NT$ 1,79 Mr | NT$ 1,70 Mr | NT$ 1,28 Mr | NT$ 692,00 Mn | NT$ 264,72 Mn | NT$ 964.000 | NT$ 2,85 Mn | NT$ 944,20 Mn | NT$ 1,96 Mr | NT$ 2,76 Mr |
| Net Borç† | -NT$ 2,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | NT$ 3,16 Mr | NT$ 3,41 Mr | NT$ 3,19 Mr | NT$ 3,26 Mr | NT$ 2,76 Mr | NT$ 3,08 Mr | NT$ 2,89 Mr | NT$ 3,52 Mr | NT$ 3,52 Mr | NT$ 4,03 Mr | NT$ 3,96 Mr | NT$ 4,10 Mr | NT$ 5,09 Mr | NT$ 4,57 Mr | NT$ 3,95 Mr | NT$ 3,89 Mr | NT$ 3,81 Mr | NT$ 3,15 Mr | NT$ 2,49 Mr |
| Brüt Kâr | NT$ 988,30 Mn | NT$ 1,21 Mr | NT$ 1,13 Mr | NT$ 1,15 Mr | NT$ 1,15 Mr | NT$ 1,19 Mr | NT$ 1,04 Mr | NT$ 1,42 Mr | NT$ 1,41 Mr | NT$ 1,69 Mr | NT$ 1,56 Mr | NT$ 1,49 Mr | NT$ 2,44 Mr | NT$ 2,24 Mr | NT$ 1,92 Mr | NT$ 1,95 Mr | NT$ 1,81 Mr | NT$ 1,58 Mr | NT$ 992,41 Mn |
| FAVÖK | NT$ 625,63 Mn | NT$ 809,32 Mn | NT$ 775,66 Mn | NT$ 844,96 Mn | NT$ 670,15 Mn | NT$ 768,92 Mn | NT$ 675,57 Mn | NT$ 964,23 Mn | NT$ 992,02 Mn | NT$ 1,31 Mr | NT$ 1,23 Mr | NT$ 1,03 Mr | NT$ 1,85 Mr | NT$ 1,62 Mr | NT$ 1,47 Mr | NT$ 1,59 Mr | NT$ 1,53 Mr | NT$ 1,42 Mr | NT$ 937,12 Mn |
| Net Kâr | NT$ 136,95 Mn | NT$ 339,35 Mn | NT$ 287,06 Mn | NT$ 353,22 Mn | NT$ 243,47 Mn | NT$ 282,07 Mn | NT$ 216,66 Mn | NT$ 442,98 Mn | NT$ 422,37 Mn | NT$ 658,69 Mn | NT$ 634,97 Mn | NT$ 484,14 Mn | NT$ 1,27 Mr | NT$ 1,17 Mr | NT$ 959,36 Mn | NT$ 1,04 Mr | NT$ 1,04 Mr | NT$ 872,11 Mn | NT$ 613,27 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,17 | 0,43 | 0,36 | 0,45 | 0,31 | 0,36 | 0,27 | 0,56 | 0,51 | 0,83 | 0,80 | 0,61 | 1,61 | 1,48 | 1,24 | 1,44 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -NT$ 497,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | NT$ 305,82 Mn | NT$ 470,71 Mn | -NT$ 37,25 Mn | NT$ 530,44 Mn | NT$ 195,40 Mn | NT$ 766,52 Mn | NT$ 686,23 Mn | NT$ 1,11 Mr | NT$ 569,25 Mn | NT$ 1,22 Mr | NT$ 388,13 Mn | -NT$ 130,15 Mn | -NT$ 286,59 Mn | NT$ 107,31 Mn | NT$ 532,99 Mn | NT$ 1,17 Mr | NT$ 1,15 Mr | NT$ 1,26 Mr | NT$ 421,75 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -NT$ 297,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,4% | 5,7% | 5,3% | 5,7% | 4,8% | 4,9% | 7,2% | 11,2% | 13,3% | 14,0% | 13,9% | 11,2% | 6,0% | 2,6% | 0,0% | 0,0% | 16,2% | 34,0% | 49,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,29 | 0,27 | 0,27 | 0,24 | 0,26 | 0,25 | 0,28 | 0,28 | 0,32 | 0,32 | 0,36 | 0,44 | 0,44 | 0,42 | 0,53 | 0,65 | 0,55 | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,32 | 0,30 | 0,31 | 0,26 | 0,29 | 0,27 | 0,33 | 0,33 | 0,38 | 0,38 | 0,39 | 0,48 | 0,43 | 0,38 | 0,37 | 0,36 | 0,30 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,2% | 35,4% | 35,4% | 35,2% | 41,6% | 38,5% | 36,1% | 40,3% | 40,2% | 42,0% | 39,5% | 36,2% | 48,0% | 49,0% | 48,5% | 50,0% | 47,5% | 50,2% | 39,8% |
| FAVÖK Marjı | 19,8% | 23,8% | 24,3% | 25,9% | 24,3% | 24,9% | 23,4% | 27,4% | 28,2% | 32,6% | 31,2% | 25,1% | 36,3% | 35,5% | 37,3% | 40,8% | 40,1% | 45,1% | 37,6% |
| Net Kâr Marjı | 4,3% | 10,0% | 9,0% | 10,8% | 8,8% | 9,1% | 7,5% | 12,6% | 12,0% | 16,3% | 16,1% | 11,8% | 25,0% | 25,6% | 24,3% | 26,7% | 27,3% | 27,7% | 24,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,7% | 13,8% | -1,2% | 16,3% | 7,1% | 24,9% | 23,7% | 31,5% | 16,2% | 30,2% | 9,8% | -3,2% | -5,6% | 2,3% | 13,5% | 30,1% | 30,1% | 40,1% | 16,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Taiwan Semiconductor Manufacturing Co., Ltd. | 2525,00 | +%1,41 | |
| MediaTek Inc | 4565,00 | +%0,88 | |
| Delta Electronics, Inc. | 1800,00 | +%1,41 | |
| Hon Hai Precision Industry Co., Ltd. | 244,00 | +%1,67 | |
| ASE Technology Holding Co., Ltd. | 750,00 | +%1,35 | |
| Fubon Financial Holding Co., Ltd. | 157,00 | -%1,88 | |
| United Microelectronics Corp. | 142,00 | +%0,35 |