4755San Fu Chemical Co., Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar TWD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $357,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | NT$ 8,47 Mr | NT$ 7,40 Mr | NT$ 7,79 Mr | NT$ 7,22 Mr | NT$ 6,58 Mr | NT$ 5,38 Mr | NT$ 4,23 Mr | NT$ 4,38 Mr | NT$ 3,92 Mr | NT$ 3,68 Mr | NT$ 3,51 Mr | NT$ 3,25 Mr | NT$ 3,21 Mr | NT$ 3,03 Mr | NT$ 3,27 Mr | NT$ 2,98 Mr | NT$ 2,31 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | NT$ 930,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | NT$ 3,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | NT$ 5,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | NT$ 2,19 Mr | NT$ 2,09 Mr | NT$ 1,61 Mr | NT$ 1,42 Mr | NT$ 1,20 Mr | NT$ 901,99 Mn | NT$ 552,58 Mn | NT$ 480,17 Mn | NT$ 200,00 Mn | NT$ 160,11 Mn | NT$ 304,39 Mn | NT$ 322,14 Mn | NT$ 403,70 Mn | NT$ 396,25 Mn | NT$ 966,82 Mn | NT$ 910,37 Mn | NT$ 614,70 Mn |
| Net Borç† | NT$ 944,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | NT$ 4,84 Mr | NT$ 5,32 Mr | NT$ 4,99 Mr | NT$ 5,62 Mr | NT$ 4,78 Mr | NT$ 3,82 Mr | NT$ 3,94 Mr | NT$ 4,05 Mr | NT$ 3,98 Mr | NT$ 3,82 Mr | NT$ 3,51 Mr | NT$ 3,48 Mr | NT$ 3,22 Mr | NT$ 3,71 Mr | NT$ 3,90 Mr | NT$ 3,13 Mr | NT$ 2,09 Mr |
| Brüt Kâr | NT$ 980,94 Mn | NT$ 925,31 Mn | NT$ 942,50 Mn | NT$ 1,46 Mr | NT$ 1,16 Mr | NT$ 837,99 Mn | NT$ 665,13 Mn | NT$ 749,44 Mn | NT$ 779,62 Mn | NT$ 665,88 Mn | NT$ 434,25 Mn | NT$ 315,09 Mn | NT$ 365,89 Mn | NT$ 517,13 Mn | NT$ 417,42 Mn | NT$ 356,41 Mn | NT$ 214,63 Mn |
| FAVÖK | NT$ 939,81 Mn | NT$ 948,81 Mn | NT$ 951,15 Mn | NT$ 1,24 Mr | NT$ 1,01 Mr | NT$ 733,75 Mn | NT$ 607,99 Mn | NT$ 613,28 Mn | NT$ 666,93 Mn | NT$ 549,15 Mn | NT$ 349,67 Mn | NT$ 252,55 Mn | NT$ 293,46 Mn | NT$ 400,10 Mn | NT$ 326,86 Mn | NT$ 219,15 Mn | NT$ 170,10 Mn |
| Net Kâr | NT$ 372,32 Mn | NT$ 412,57 Mn | NT$ 444,46 Mn | NT$ 849,37 Mn | NT$ 673,64 Mn | NT$ 399,47 Mn | NT$ 324,48 Mn | NT$ 397,73 Mn | NT$ 386,48 Mn | NT$ 286,20 Mn | NT$ 203,21 Mn | NT$ 144,61 Mn | NT$ 131,02 Mn | NT$ 303,50 Mn | NT$ 175,76 Mn | NT$ 93,20 Mn | NT$ 27,08 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,69 | 4,09 | 4,41 | 8,42 | 6,68 | 4,36 | 3,48 | 4,27 | 4,15 | 3,07 | 2,20 | 1,57 | 1,54 | 3,60 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -NT$ 143,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | NT$ 651,62 Mn | NT$ 187,79 Mn | NT$ 359,86 Mn | NT$ 357,64 Mn | -NT$ 232,91 Mn | NT$ 298,19 Mn | NT$ 231,59 Mn | NT$ 74,72 Mn | NT$ 71,62 Mn | NT$ 302,04 Mn | NT$ 162,09 Mn | NT$ 114,70 Mn | NT$ 179,11 Mn | NT$ 495,23 Mn | NT$ 14,06 Mn | -NT$ 388,91 Mn | NT$ 202,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -NT$ 332,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,9% | 28,3% | 20,6% | 19,7% | 18,2% | 16,8% | 13,1% | 11,0% | 5,1% | 4,4% | 8,7% | 9,9% | 12,6% | 13,1% | 29,5% | 30,5% | 26,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,57 | 0,72 | 0,64 | 0,78 | 0,73 | 0,71 | 0,93 | 0,92 | 1,01 | 1,04 | 1,00 | 1,07 | 1,01 | 1,23 | 1,19 | 1,05 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,90 | 0,99 | 0,93 | 1,04 | 0,89 | 0,71 | 0,73 | 0,75 | 0,74 | 0,71 | 0,65 | 0,65 | 0,60 | 0,69 | 0,72 | 0,58 | 0,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar TWD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,3% | 17,4% | 18,9% | 25,9% | 24,4% | 21,9% | 16,9% | 18,5% | 19,6% | 17,4% | 12,4% | 9,0% | 11,4% | 13,9% | 10,7% | 11,4% | 10,2% |
| FAVÖK Marjı | 19,4% | 17,8% | 19,1% | 22,1% | 21,0% | 19,2% | 15,4% | 15,1% | 16,8% | 14,4% | 10,0% | 7,2% | 9,1% | 10,8% | 8,4% | 7,0% | 8,1% |
| Net Kâr Marjı | 7,7% | 7,7% | 8,9% | 15,1% | 14,1% | 10,5% | 8,2% | 9,8% | 9,7% | 7,5% | 5,8% | 4,2% | 4,1% | 8,2% | 4,5% | 3,0% | 1,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,5% | 3,5% | 7,2% | 6,4% | -4,9% | 7,8% | 5,9% | 1,8% | 1,8% | 7,9% | 4,6% | 3,3% | 5,6% | 13,3% | 0,4% | -12,4% | 9,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Taiwan Semiconductor Manufacturing Co., Ltd. | 2525,00 | +%1,41 | |
| MediaTek Inc | 4565,00 | +%0,88 | |
| Delta Electronics, Inc. | 1800,00 | +%1,41 | |
| Hon Hai Precision Industry Co., Ltd. | 244,00 | +%1,67 | |
| ASE Technology Holding Co., Ltd. | 750,00 | +%1,35 | |
| Fubon Financial Holding Co., Ltd. | 157,00 | -%1,88 | |
| United Microelectronics Corp. | 142,00 | +%0,35 |