HBCHoa Binh Construction & Real Estate Corp.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $76,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 16,10 T | VND 15,41 T | VND 15,25 T | VND 18,31 T | VND 16,58 T | VND 15,55 T | VND 16,72 T | VND 15,90 T | VND 14,00 T | VND 11,45 T | VND 7,29 T | VND 5,80 T | VND 4,73 T | VND 4,58 T | VND 3,29 T | VND 1,91 T | VND 1,36 T | VND 1,16 T | VND 939,93 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 347,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 14,14 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,96 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 3,99 T | VND 4,35 T | VND 4,72 T | VND 6,13 T | VND 5,10 T | VND 5,12 T | VND 4,96 T | VND 4,34 T | VND 4,61 T | VND 3,15 T | VND 2,05 T | VND 1,92 T | VND 1,37 T | VND 1,41 T | VND 903,99 Mr | VND 549,56 Mr | VND 330,92 Mr | VND 236,43 Mr | VND 174,62 Mr |
| Net Borç† | VND 3,63 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | VND 4,62 T | VND 6,42 T | VND 7,54 T | VND 14,15 T | VND 11,36 T | VND 11,22 T | VND 18,61 T | VND 18,30 T | VND 16,04 T | VND 10,77 T | VND 5,08 T | VND 3,52 T | VND 3,43 T | VND 4,06 T | VND 3,06 T | VND 1,77 T | VND 1,76 T | VND 695,99 Mr | VND 455,36 Mr |
| Brüt Kâr | VND 296,69 Mr | VND 351,07 Mr | VND 229,50 Mr | VND 424,46 Mr | VND 784,75 Mr | VND 718,32 Mr | VND 1,23 T | VND 1,67 T | VND 1,67 T | VND 1,22 T | VND 295,69 Mr | VND 410,21 Mr | VND 312,77 Mr | VND 377,54 Mr | VND 419,69 Mr | VND 293,52 Mr | VND 111,94 Mr | VND 66,39 Mr | VND 60,71 Mr |
| FAVÖK | VND 395,23 Mr | VND 753,92 Mr | -VND 298,99 Mr | -VND 1,62 T | VND 579,01 Mr | VND 491,00 Mr | VND 928,60 Mr | VND 1,29 T | VND 1,37 T | VND 907,24 Mr | VND 245,72 Mr | VND 199,61 Mr | VND 208,96 Mr | VND 301,93 Mr | VND 354,56 Mr | VND 248,34 Mr | VND 87,63 Mr | VND 61,35 Mr | VND 29,41 Mr |
| Net Kâr | VND 250,56 Mr | VND 959,79 Mr | -VND 1,11 T | -VND 2,61 T | VND 92,87 Mr | VND 78,48 Mr | VND 377,25 Mr | VND 560,16 Mr | VND 773,86 Mr | VND 505,28 Mr | VND 67,09 Mr | VND 70,95 Mr | VND 26,45 Mr | VND 132,02 Mr | VND 149,04 Mr | VND 139,23 Mr | VND 48,30 Mr | VND 7,91 Mr | VND 24,83 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 806,50 | 3.089,37 | -4.051,85 | -9.506,89 | 358,04 | 302,56 | 1.528,50 | 2.436,74 | 3.387,37 | 2.514,36 | 343,93 | 346,48 | 140,28 | 853,85 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 217,87 Mr | VND 120,24 Mr | VND 1,11 T | -VND 1,12 T | VND 503,05 Mr | -VND 387,08 Mr | -VND 880,48 Mr | -VND 432,73 Mr | -VND 1,58 T | -VND 141,61 Mr | -VND 370,31 Mr | -VND 562,00 Mr | -VND 33,54 Mr | -VND 454,59 Mr | -VND 309,22 Mr | -VND 108,23 Mr | -VND 3,06 Mr | -VND 268,25 Mr | -VND 233,53 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 885,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,8% | 28,2% | 30,9% | 33,5% | 30,8% | 32,9% | 29,7% | 27,3% | 33,0% | 27,5% | 28,1% | 33,0% | 29,1% | 30,7% | 27,5% | 28,7% | 24,4% | 20,3% | 18,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,42 | 0,49 | 0,77 | 0,69 | 0,72 | 1,11 | 1,15 | 1,15 | 0,94 | 0,70 | 0,61 | 0,73 | 0,89 | 0,93 | 0,92 | 1,30 | 0,60 | 0,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,36 | 3,28 | 3,85 | 7,23 | 5,80 | 5,73 | 9,51 | 9,35 | 8,19 | 5,50 | 2,59 | 1,80 | 1,75 | 2,08 | 1,56 | 0,90 | 0,90 | 0,36 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,4% | 5,5% | 3,0% | 3,0% | 6,9% | 6,4% | 6,6% | 9,1% | 10,4% | 11,3% | 5,8% | 11,7% | 9,1% | 9,3% | 13,7% | 16,6% | 6,3% | 9,5% | 13,3% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 11,7% | -4,0% | -11,4% | 5,1% | 4,4% | 5,0% | 7,0% | 8,5% | 8,4% | 4,8% | 5,7% | 6,1% | 7,4% | 11,6% | 14,0% | 5,0% | 8,8% | 6,5% |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 14,9% | -14,7% | -18,4% | 0,8% | 0,7% | 2,0% | 3,1% | 4,8% | 4,7% | 1,3% | 2,0% | 0,8% | 3,2% | 4,9% | 7,9% | 2,7% | 1,1% | 5,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,7% | 1,9% | 14,7% | -7,9% | 4,4% | -3,4% | -4,7% | -2,4% | -9,9% | -1,3% | -7,3% | -16,0% | -1,0% | -11,2% | -10,1% | -6,1% | -0,2% | -38,5% | -51,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
AC ACV | Airports Corporation of Vietnam | 40700,00 | -%0,73 |
VE VEA | Vietnam Engine & Agricultural Machinery Corp. | 38500,00 | +%0,52 |
| FPT Telecom JSC | 54900,00 | -%1,44 | |
MS MSR | Masan High-Tech Materials Corp. | 62300,00 | -%7,84 |
AB ABB | An Binh Commercial Joint Stock Bank | 17600,00 | %0,00 |
QN QNS | Quang Ngai Sugar JSC | 49300,00 | -%3,14 |
ID IDP | LOF International Dairy Products Joint Stock Company | 260000,00 | +%9,01 |