QNCQuang Ninh Construction & Cement JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,17 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 2,04 T | VND 1,74 T | VND 1,69 T | VND 1,67 T | VND 1,45 T | VND 1,49 T | VND 1,50 T | VND 1,49 T | VND 1,63 T | VND 2,02 T | VND 1,93 T | VND 2,08 T | VND 2,20 T | VND 2,38 T | VND 2,22 T | VND 1,77 T | VND 1,54 T | VND 1,28 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 14,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 1,32 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 717,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 1,06 T | VND 696,52 Mr | VND 691,86 Mr | VND 553,43 Mr | VND 537,94 Mr | VND 643,65 Mr | VND 681,07 Mr | VND 729,50 Mr | VND 863,32 Mr | VND 1,19 T | VND 1,25 T | VND 1,34 T | VND 1,45 T | VND 1,48 T | VND 1,46 T | VND 1,17 T | VND 944,29 Mr | VND 809,19 Mr |
| Net Borç† | VND 1,04 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 1,91 T | VND 1,61 T | VND 1,42 T | VND 1,49 T | VND 1,21 T | VND 1,55 T | VND 1,36 T | VND 1,14 T | VND 957,59 Mr | VND 1,07 T | VND 910,76 Mr | VND 1,29 T | VND 1,26 T | VND 1,60 T | VND 1,63 T | VND 1,35 T | VND 960,63 Mr | VND 744,45 Mr |
| Brüt Kâr | VND 160,87 Mr | VND 182,43 Mr | VND 172,04 Mr | VND 194,85 Mr | VND 175,47 Mr | VND 232,53 Mr | VND 158,55 Mr | VND 78,53 Mr | VND 14,88 Mr | VND 118,28 Mr | VND 126,48 Mr | VND 128,24 Mr | VND 175,48 Mr | VND 209,38 Mr | VND 316,91 Mr | VND 268,14 Mr | VND 227,42 Mr | VND 177,01 Mr |
| FAVÖK | VND 246,33 Mr | VND 248,00 Mr | VND 237,65 Mr | VND 256,98 Mr | VND 231,80 Mr | VND 287,83 Mr | VND 221,28 Mr | VND 117,56 Mr | -VND 54,56 Mr | VND 88,55 Mr | VND 147,94 Mr | VND 161,60 Mr | VND 183,38 Mr | VND 199,98 Mr | VND 265,15 Mr | VND 221,76 Mr | VND 214,36 Mr | VND 184,16 Mr |
| Net Kâr | VND 34,83 Mr | VND 43,16 Mr | VND 76,14 Mr | VND 86,55 Mr | VND 91,19 Mr | VND 85,73 Mr | VND 73,50 Mr | VND 574,23 Mn | -VND 253,86 Mr | -VND 74,05 Mr | VND 593,09 Mn | VND 10,52 Mr | VND 4,45 Mr | VND 3,34 Mr | VND 26,40 Mr | VND 55,15 Mr | VND 66,77 Mr | VND 51,45 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 581,16 | 720,10 | 1.270,49 | 1.589,37 | 1.862,10 | 2.238,00 | 1.980,47 | 15,47 | -10.608,67 | -4.028,02 | 32,00 | 572,22 | 241,81 | 181,91 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 372,44 Mr | -VND 32,56 Mr | -VND 244,61 Mr | -VND 65,61 Mr | VND 88,57 Mr | VND 47,77 Mr | VND 32,74 Mr | VND 112,60 Mr | VND 80,22 Mr | VND 46,90 Mr | VND 43,58 Mr | -VND 27,23 Mr | VND 1,87 Mr | VND 5,75 Mr | -VND 305,23 Mr | -VND 168,14 Mr | -VND 68,01 Mr | -VND 193,28 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 387,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 52,1% | 40,1% | 40,9% | 33,1% | 37,2% | 43,1% | 45,5% | 49,1% | 52,9% | 59,2% | 64,6% | 64,7% | 65,8% | 62,2% | 65,8% | 66,3% | 61,4% | 63,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,94 | 0,93 | 0,84 | 0,89 | 0,84 | 1,03 | 0,91 | 0,76 | 0,59 | 0,53 | 0,47 | 0,62 | 0,57 | 0,67 | 0,73 | 0,76 | 0,62 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,66 | 2,25 | 1,98 | 2,08 | 1,69 | 2,16 | 1,90 | 1,59 | 1,34 | 1,49 | 1,27 | 1,80 | 1,76 | 2,23 | 2,27 | 1,88 | 1,34 | 1,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,4% | 11,3% | 12,1% | 13,1% | 14,5% | 15,0% | 11,6% | 6,9% | 1,6% | 11,0% | 13,9% | 10,0% | 13,9% | 13,1% | 19,4% | 19,9% | 23,7% | 23,8% |
| FAVÖK Marjı | 12,9% | 15,4% | 16,7% | 17,2% | 19,2% | 18,6% | 16,2% | 10,3% | -5,7% | 8,3% | 16,2% | 12,5% | 14,6% | 12,5% | 16,3% | 16,5% | 22,3% | 24,7% |
| Net Kâr Marjı | 1,8% | 2,7% | 5,4% | 5,8% | 7,5% | 5,5% | 5,4% | 0,1% | -26,5% | -6,9% | 0,1% | 0,8% | 0,4% | 0,2% | 1,6% | 4,1% | 7,0% | 6,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -19,5% | -2,0% | -17,2% | -4,4% | 7,3% | 3,1% | 2,4% | 9,9% | 8,4% | 4,4% | 4,8% | -2,1% | 0,1% | 0,4% | -18,7% | -12,5% | -7,1% | -26,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
AC ACV | Airports Corporation of Vietnam | 40700,00 | -%0,73 |
VE VEA | Vietnam Engine & Agricultural Machinery Corp. | 38500,00 | +%0,52 |
| FPT Telecom JSC | 54900,00 | -%1,44 | |
MS MSR | Masan High-Tech Materials Corp. | 62300,00 | -%7,84 |
AB ABB | An Binh Commercial Joint Stock Bank | 17600,00 | %0,00 |
QN QNS | Quang Ngai Sugar JSC | 49300,00 | -%3,14 |
ID IDP | LOF International Dairy Products Joint Stock Company | 260000,00 | +%9,01 |