HSTHutter & Schrantz Stahlbau AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $46,36 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €112,72 Mn | €98,95 Mn | €87,65 Mn | €81,75 Mn | €79,90 Mn | €69,21 Mn | €72,48 Mn | €83,32 Mn | €81,94 Mn | €78,38 Mn | €79,82 Mn | €79,26 Mn | €74,80 Mn | €83,06 Mn | €85,97 Mn | €78,00 Mn | €86,33 Mn | €81,04 Mn | €70,61 Mn | €4,44 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €47,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €65,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €46,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €3,96 Mn | €2,62 Mn | €3,72 Mn | €4,88 Mn | €4,22 Mn | €4,69 Mn | €5,27 Mn | €14,67 Mn | €15,85 Mn | €16,38 Mn | €18,98 Mn | €16,51 Mn | €9,08 Mn | €10,72 Mn | €16,15 Mn | €10,93 Mn | €11,53 Mn | €12,87 Mn | €15,14 Mn | €0,00 |
| Net Borç† | -€43,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €140,24 Mn | €142,93 Mn | €95,20 Mn | €102,22 Mn | €60,61 Mn | €76,12 Mn | €140,77 Mn | €113,15 Mn | €130,34 Mn | €100,88 Mn | €88,82 Mn | €95,90 Mn | €112,86 Mn | €118,08 Mn | €128,17 Mn | €111,06 Mn | €130,05 Mn | €151,04 Mn | €168,97 Mn | €194.000 |
| Brüt Kâr | €15,93 Mn | €17,78 Mn | €12,59 Mn | €3,73 Mn | €6,89 Mn | €9,28 Mn | €9,34 Mn | €14,04 Mn | €19,83 Mn | €8,66 Mn | €7,18 Mn | €11,87 Mn | €17,03 Mn | €15,86 Mn | €17,90 Mn | €13,27 Mn | €20,23 Mn | €18,07 Mn | €14,07 Mn | — |
| FAVÖK | €8,62 Mn | €7,80 Mn | €4,08 Mn | -€1,03 Mn | -€1,50 Mn | €2,00 Mn | €319.380 | €8,39 Mn | €13,72 Mn | €4,51 Mn | €6,82 Mn | €8,27 Mn | €12,64 Mn | €9,84 Mn | €11,67 Mn | €11,74 Mn | €10,56 Mn | €9,46 Mn | €5,96 Mn | €13.000 |
| Net Kâr | €5,02 Mn | €5,27 Mn | €2,73 Mn | €860.409 | €3,22 Mn | €2,74 Mn | €1,17 Mn | €3,77 Mn | €6,74 Mn | €2,25 Mn | €3,05 Mn | €4,72 Mn | €7,37 Mn | €6,42 Mn | €7,42 Mn | €8,44 Mn | €7,88 Mn | €6,31 Mn | €3,27 Mn | €955.000 |
| Hisse Başı Kâr | 3,35 | 3,52 | 1,83 | 0,58 | 2,15 | 1,83 | 0,78 | 2,52 | 4,51 | 1,51 | 2,04 | 3,16 | 4,93 | 4,29 | 4,96 | 5,64 | 5,27 | 4,21 | 0,73 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €19,99 Mn | €7,78 Mn | €7,63 Mn | -€39.750 | €5,48 Mn | €122.470 | €7,26 Mn | €2,21 Mn | €3,93 Mn | -€1,96 Mn | -€4,41 Mn | €2,62 Mn | €1,65 Mn | €18,12 Mn | -€1,24 Mn | -€13,38 Mn | €16,65 Mn | €22,21 Mn | €4,12 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€5,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,5% | 2,6% | 4,2% | 6,0% | 5,3% | 6,8% | 7,3% | 17,6% | 19,3% | 20,9% | 23,8% | 20,8% | 12,1% | 12,9% | 18,8% | 14,0% | 13,4% | 15,9% | 21,4% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,24 | 1,44 | 1,09 | 1,25 | 0,76 | 1,10 | 1,94 | 1,36 | 1,59 | 1,29 | 1,11 | 1,21 | 1,51 | 1,42 | 1,49 | 1,42 | 1,51 | 1,86 | 2,39 | 0,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,02 | 3,08 | 2,05 | 2,20 | 1,31 | 1,64 | 3,03 | 2,44 | 2,81 | 2,17 | 1,91 | 2,07 | 2,43 | 2,54 | 2,76 | 2,39 | 2,80 | 3,25 | 3,64 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,4% | 12,4% | 13,2% | 3,6% | 11,4% | 12,2% | 6,6% | 12,4% | 15,2% | 8,6% | 8,1% | 12,4% | 15,1% | 13,4% | 14,0% | 11,9% | 15,6% | 12,0% | 8,3% | — |
| FAVÖK Marjı | 6,1% | 5,5% | 4,3% | -1,0% | -2,5% | 2,6% | 0,2% | 7,4% | 10,5% | 4,5% | 7,7% | 8,6% | 11,2% | 8,3% | 9,1% | 10,6% | 8,1% | 6,3% | 3,5% | 6,7% |
| Net Kâr Marjı | 3,6% | 3,7% | 2,9% | 0,8% | 5,3% | 3,6% | 0,8% | 3,3% | 5,2% | 2,2% | 3,4% | 4,9% | 6,5% | 5,4% | 5,8% | 7,6% | 6,1% | 4,2% | 1,9% | 492,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,3% | 5,4% | 8,0% | -0,0% | 9,0% | 0,2% | 5,2% | 2,0% | 3,0% | -1,9% | -5,0% | 2,7% | 1,5% | 15,3% | -1,0% | -12,0% | 12,8% | 14,7% | 2,4% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.