STMStadlauer Malzfabrik AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $34,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €53,65 Mn | €52,84 Mn | €52,23 Mn | €51,64 Mn | €51,63 Mn | €50,91 Mn | €50,34 Mn | €49,51 Mn | €49,49 Mn | €48,43 Mn | €46,17 Mn | €44,59 Mn | €43,52 Mn | €43,20 Mn | €41,76 Mn | €41,19 Mn | €40,45 Mn | €39,81 Mn | €42,83 Mn | €42,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €620.710 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €278.584 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €53,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 |
| Net Borç† | -€620.710 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,51 Mn | €1,24 Mn | €1,36 Mn | €1,54 Mn | €1,49 Mn | €1,55 Mn | €1,20 Mn | €1,50 Mn | €2,76 Mn | €2,73 Mn | €2,81 Mn | €2,95 Mn | €2,97 Mn | €1,90 Mn | €1,13 Mn | €1,24 Mn | €1,39 Mn | €3,30 Mn | €3,29 Mn | €2,77 Mn |
| Brüt Kâr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | €2,81 Mn | €2,84 Mn | €1,75 Mn | €970.343 | — | €481.666 | €2,95 Mn | €3,07 Mn | €2,39 Mn |
| FAVÖK | €622.310 | €614.980 | €1,27 Mn | — | — | — | €400.250 | €909.160 | €1,62 Mn | €1,62 Mn | €1,63 Mn | €1,71 Mn | €1,57 Mn | €984.060 | €335.170 | €527.530 | €1,39 Mn | €1,88 Mn | €2,13 Mn | €1,89 Mn |
| Net Kâr | €1,35 Mn | €1,35 Mn | €2,11 Mn | €777.894 | €1,27 Mn | €1,44 Mn | €1,60 Mn | €1,87 Mn | €1,58 Mn | €1,29 Mn | €2,01 Mn | €1,47 Mn | €1,12 Mn | €1,64 Mn | €1,01 Mn | €1,58 Mn | €2,15 Mn | -€2,53 Mn | €801.183 | €1,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,41 | 2,41 | 3,77 | 1,39 | 2,27 | 2,58 | 2,85 | 3,33 | 2,82 | 2,31 | 3,59 | 2,63 | 2,00 | 2,93 | — | — | — | — | — | — |
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,08 | 0,08 | 0,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,06 | 0,06 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 95,3% | 95,3% | 92,0% | 86,0% | — | 34,6% | 89,2% | 93,4% | 86,1% |
| FAVÖK Marjı | 41,2% | 49,7% | 93,6% | — | — | — | 33,3% | 60,5% | 58,9% | 59,2% | 58,0% | 58,1% | 52,9% | 51,7% | 29,7% | 42,7% | 99,9% | 56,9% | 64,7% | 68,2% |
| Net Kâr Marjı | 89,3% | 109,2% | 155,4% | 50,7% | 85,3% | 93,5% | 132,6% | 124,2% | 57,2% | 47,5% | 71,5% | 49,9% | 37,6% | 86,2% | 89,8% | 127,7% | 154,4% | -76,6% | 24,3% | 46,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.