1U11&1 AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,84 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €11,01 Mr | €8,13 Mr | €7,74 Mr | €7,26 Mr | €7,06 Mr | €6,69 Mr | €6,46 Mr | €5,25 Mr | €4,74 Mr | €1,84 Mr | €688,70 Mn | €475,55 Mn | €352,33 Mn | €522,58 Mn | €393,69 Mn | €274,58 Mn | €303,39 Mn | €179,34 Mn | €385,98 Mn | €250,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €7,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €5,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €6,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €1,11 Mr | €412,96 Mn | €188,51 Mn | €102,67 Mn | €102,28 Mn | €98,18 Mn | €47,79 Mn | €267.000 | €3,61 Mn | €99,19 Mn | €92,67 Mn | €90,88 Mn | €87,33 Mn | €333,39 Mn | €158,60 Mn | €58,07 Mn | €80,00 Mn | €96,55 Mn | €89,18 Mn | €100,57 Mn |
| Net Borç† | €1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €4,14 Mr | €4,06 Mr | €4,10 Mr | €3,96 Mr | €3,91 Mr | €3,79 Mr | €3,67 Mr | €3,63 Mr | €2,81 Mr | €2,43 Mr | €629,55 Mn | €289,65 Mn | €290,47 Mn | €323,69 Mn | €349,10 Mn | €362,49 Mn | €344,54 Mn | €350,12 Mn | €361,52 Mn | €282,21 Mn |
| Brüt Kâr | €853,82 Mn | €939,61 Mn | €1,06 Mr | €1,12 Mr | €1,09 Mr | €796,15 Mn | €992,55 Mn | €1,00 Mr | €873,93 Mn | €605,42 Mn | €173,75 Mn | €109,88 Mn | €87,86 Mn | €82,09 Mn | €80,86 Mn | €60,80 Mn | €55,16 Mn | €39,56 Mn | €37,18 Mn | €29,29 Mn |
| FAVÖK | €493,69 Mn | €553,50 Mn | €622,53 Mn | €659,55 Mn | €683,40 Mn | €435,70 Mn | €652,71 Mn | €677,85 Mn | €496,17 Mn | €364,96 Mn | €95,77 Mn | €87,13 Mn | €69,13 Mn | €55,21 Mn | €50,99 Mn | €44,72 Mn | €41,88 Mn | €39,22 Mn | €24,99 Mn | €28,30 Mn |
| Net Kâr | €165,70 Mn | €212,76 Mn | €314,95 Mn | €367,33 Mn | €370,02 Mn | €219,59 Mn | €373,62 Mn | €406,03 Mn | €258,93 Mn | €204,07 Mn | €45,80 Mn | €50,08 Mn | €155,77 Mn | €23,45 Mn | €41,01 Mn | €30,97 Mn | €101,12 Mn | -€184,07 Mn | €24,33 Mn | €17,19 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,93 | 1,20 | 1,78 | 2,08 | 2,10 | 1,23 | 2,12 | 2,30 | 1,91 | 1,74 | 0,82 | 0,99 | 3,23 | 0,46 | 0,77 | 0,58 | 1,98 | -3,58 | 0,66 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €165,50 Mn | -€5,94 Mn | -€74,07 Mn | -€68,82 Mn | €394,56 Mn | €243,43 Mn | €355,25 Mn | €140,06 Mn | €332,05 Mn | €183,91 Mn | -€87,91 Mn | €66,16 Mn | €6,43 Mn | €39,66 Mn | €39,56 Mn | €42,00 Mn | €50,04 Mn | €41,05 Mn | €54,85 Mn | €21,89 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€410,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,1% | 5,1% | 2,4% | 1,4% | 1,4% | 1,5% | 0,7% | 0,0% | 0,1% | 5,4% | 13,5% | 19,1% | 24,8% | 63,8% | 40,3% | 21,1% | 26,4% | 53,8% | 23,1% | 40,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,50 | 0,53 | 0,55 | 0,55 | 0,57 | 0,57 | 0,69 | 0,59 | 1,32 | 0,91 | 0,61 | 0,82 | 0,62 | 0,89 | 1,32 | 1,14 | 1,95 | 0,94 | 1,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,69 | 0,68 | 0,68 | 0,66 | 0,65 | 0,63 | 0,61 | 0,61 | 0,47 | 0,41 | 0,11 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,6% | 23,1% | 25,8% | 28,3% | 27,9% | 21,0% | 27,0% | 27,6% | 31,1% | 24,9% | 27,6% | 37,9% | 30,2% | 25,4% | 23,2% | 16,8% | 16,0% | 11,3% | 10,3% | 10,4% |
| FAVÖK Marjı | 11,9% | 13,6% | 15,2% | 16,6% | 17,5% | 11,5% | 17,8% | 18,7% | 17,6% | 15,0% | 15,2% | 30,1% | 23,8% | 17,1% | 14,6% | 12,3% | 12,2% | 11,2% | 6,9% | 10,0% |
| Net Kâr Marjı | 4,0% | 5,2% | 7,7% | 9,3% | 9,5% | 5,8% | 10,2% | 11,2% | 9,2% | 8,4% | 7,3% | 17,3% | 53,6% | 7,2% | 11,7% | 8,5% | 29,4% | -52,6% | 6,7% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,0% | -0,1% | -1,8% | -1,7% | 10,1% | 6,4% | 9,7% | 3,9% | 11,8% | 7,6% | -14,0% | 22,8% | 2,2% | 12,3% | 11,3% | 11,6% | 14,5% | 11,7% | 15,2% | 7,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.