B7EBlue Cap AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $81,90 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €207,18 Mn | €226,51 Mn | €257,01 Mn | €330,45 Mn | €285,87 Mn | €208,49 Mn | €208,51 Mn | €163,20 Mn | €124,95 Mn | €88,83 Mn | €63,72 Mn | €56,41 Mn | €47,01 Mn | €49,72 Mn | €6,35 Mn | €7,99 Mn | €6,55 Mn | €6,55 Mn | €5,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €99,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €92,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €114,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €49,25 Mn | €74,88 Mn | €97,61 Mn | €108,57 Mn | €105,28 Mn | €76,01 Mn | €86,97 Mn | €60,35 Mn | €47,72 Mn | €46,73 Mn | €31,87 Mn | €28,74 Mn | €24,25 Mn | €24,91 Mn | €1,00 Mn | €726.296 | €49,00 | €300.000 | €0,00 |
| Net Borç† | -€50,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | €136,85 Mn | €136,18 Mn | €219,84 Mn | €293,24 Mn | €269,56 Mn | €233,19 Mn | €227,94 Mn | €178,43 Mn | €131,03 Mn | €97,31 Mn | €80,64 Mn | €80,20 Mn | €91,24 Mn | €76,18 Mn | €1,27 Mn | €497.043 | €298.013 | €1,25 Mn | €38.000 |
| Brüt Kâr | €55,45 Mn | €50,00 Mn | €82,31 Mn | €115,54 Mn | €108,49 Mn | €94,68 Mn | €91,26 Mn | €75,54 Mn | €55,10 Mn | €16,92 Mn | €16,10 Mn | €17,22 Mn | €18,78 Mn | €17,93 Mn | €223.080 | — | — | — | — |
| FAVÖK | €12,80 Mn | €4,98 Mn | €16,52 Mn | €26,32 Mn | €23,38 Mn | €13,17 Mn | €12,42 Mn | €8,91 Mn | -€4,23 Mn | €6,66 Mn | €6,71 Mn | €6,76 Mn | €7,07 Mn | €6,18 Mn | -€273.320 | -€208.060 | -€330.000 | €153.140 | -€381.000 |
| Net Kâr | €23,49 Mn | €13,26 Mn | -€17,82 Mn | €12,20 Mn | €5,15 Mn | €16,57 Mn | €2,82 Mn | €12,50 Mn | €39,89 Mn | €1,17 Mn | €1,01 Mn | €1,21 Mn | €1,94 Mn | €1,73 Mn | -€2,64 Mn | -€199.017 | -€311.854 | €62.718 | -€382.000 |
| Hisse Başı Kâr | 5,24 | 2,96 | -4,02 | 2,78 | 1,24 | 4,15 | 0,71 | 3,14 | 10,02 | 0,29 | 0,25 | 0,34 | 0,59 | 0,58 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €7,99 Mn | €1,52 Mn | €6,40 Mn | €7,76 Mn | €5,01 Mn | €4,45 Mn | -€7,90 Mn | -€3,50 Mn | -€4,63 Mn | -€2,97 Mn | €1,04 Mn | -€283.000 | €3.000 | -€5,88 Mn | -€89.000 | -€240.000 | -€601.000 | -€502.000 | -€715.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€3,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,8% | 33,1% | 38,0% | 32,9% | 36,8% | 36,5% | 41,7% | 37,0% | 38,2% | 52,6% | 50,0% | 51,0% | 51,6% | 50,1% | 15,8% | 9,1% | 0,0% | 4,6% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,60 | 0,86 | 0,89 | 0,94 | 1,12 | 1,09 | 1,09 | 1,05 | 1,10 | 1,27 | 1,42 | 1,94 | 1,53 | 0,20 | 0,06 | 0,05 | 0,19 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,19 | 1,19 | 1,92 | 2,56 | 2,35 | 2,04 | 1,99 | 1,56 | 1,14 | 0,85 | 0,70 | 0,70 | 0,80 | 0,66 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 40,5% | 36,7% | 37,4% | 39,4% | 40,2% | 40,6% | 40,0% | 42,3% | 42,1% | 17,4% | 20,0% | 21,5% | 20,6% | 23,5% | 17,6% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 9,4% | 3,7% | 7,5% | 9,0% | 8,7% | 5,6% | 5,5% | 5,0% | -3,2% | 6,8% | 8,3% | 8,4% | 7,8% | 8,1% | -21,5% | -41,9% | -110,7% | 12,3% | -1.002,6% |
| Net Kâr Marjı | 17,2% | 9,7% | -8,1% | 4,2% | 1,9% | 7,1% | 1,2% | 7,0% | 30,4% | 1,2% | 1,2% | 1,5% | 2,1% | 2,3% | -208,1% | -40,0% | -104,6% | 5,0% | -1.005,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,8% | 1,1% | 2,9% | 2,6% | 1,9% | 1,9% | -3,5% | -2,0% | -3,5% | -3,1% | 1,3% | -0,4% | 0,0% | -7,7% | -7,0% | -48,3% | -201,7% | -40,2% | -1.881,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.