CWCCEWE Stiftung & Co. KGaA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $884,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €749,18 Mn | €725,67 Mn | €673,34 Mn | €643,60 Mn | €610,14 Mn | €636,41 Mn | €576,19 Mn | €475,26 Mn | €406,78 Mn | €381,77 Mn | €358,05 Mn | €341,20 Mn | €333,86 Mn | €323,55 Mn | €289,74 Mn | €287,51 Mn | €268,57 Mn | €261,98 Mn | €264,80 Mn | €257,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €149,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €295,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €453,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €41,13 Mn | €43,09 Mn | €46,65 Mn | €50,58 Mn | €53,96 Mn | €60,39 Mn | €65,07 Mn | €3,81 Mn | €1,58 Mn | €210.000 | €6,67 Mn | €4,21 Mn | €30,32 Mn | €31,48 Mn | €24,09 Mn | €30,74 Mn | €32,52 Mn | €35,27 Mn | €20,67 Mn | €22,82 Mn |
| Net Borç† | -€108,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €864,53 Mn | €832,79 Mn | €780,20 Mn | €732,73 Mn | €692,76 Mn | €727,26 Mn | €720,40 Mn | €649,33 Mn | €599,39 Mn | €593,10 Mn | €554,19 Mn | €523,78 Mn | €536,25 Mn | €507,19 Mn | €469,04 Mn | €446,80 Mn | €409,81 Mn | €419,99 Mn | €413,45 Mn | €396,00 Mn |
| Brüt Kâr | €366,96 Mn | €361,98 Mn | €324,52 Mn | €299,25 Mn | €282,43 Mn | €303,25 Mn | €276,01 Mn | €253,65 Mn | €229,69 Mn | €247,18 Mn | €224,11 Mn | €202,47 Mn | €192,14 Mn | €174,50 Mn | €165,62 Mn | €142,26 Mn | €119,88 Mn | €128,20 Mn | €127,39 Mn | €119,66 Mn |
| FAVÖK | €143,61 Mn | €151,13 Mn | €147,05 Mn | €136,22 Mn | €130,19 Mn | €146,11 Mn | €123,56 Mn | €100,06 Mn | €96,02 Mn | €91,87 Mn | €79,12 Mn | €64,25 Mn | €47,41 Mn | €40,79 Mn | €44,36 Mn | €44,16 Mn | €34,51 Mn | €43,48 Mn | €46,35 Mn | €50,91 Mn |
| Net Kâr | €58,01 Mn | €60,07 Mn | €57,31 Mn | €51,06 Mn | €48,90 Mn | €51,94 Mn | €31,70 Mn | €36,30 Mn | €32,81 Mn | €30,36 Mn | €22,46 Mn | €21,42 Mn | €22,29 Mn | €18,84 Mn | €18,59 Mn | €13,71 Mn | €6,75 Mn | €7,04 Mn | €5,89 Mn | €17,90 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 8,45 | 8,63 | 8,10 | 7,19 | 6,72 | 7,15 | 4,36 | 5,01 | 4,54 | 4,23 | 3,15 | 3,07 | 3,36 | 2,87 | 2,84 | 2,02 | 1,00 | 1,02 | 0,83 | 2,39 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€19,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €43,28 Mn | €75,48 Mn | €77,43 Mn | €37,58 Mn | €24,60 Mn | €102,39 Mn | €64,30 Mn | €32,64 Mn | €962.000 | €43,46 Mn | €20,65 Mn | €34,31 Mn | €10,83 Mn | €15,13 Mn | €28,99 Mn | €29,35 Mn | €11,76 Mn | €3,76 Mn | €18,35 Mn | -€26,04 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€60,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,5% | 5,9% | 6,9% | 7,9% | 8,8% | 9,5% | 11,3% | 0,8% | 0,4% | 0,1% | 1,9% | 1,2% | 9,1% | 9,7% | 8,3% | 10,7% | 12,1% | 13,5% | 7,8% | 8,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,15 | 1,15 | 1,16 | 1,14 | 1,14 | 1,14 | 1,25 | 1,37 | 1,47 | 1,55 | 1,55 | 1,54 | 1,61 | 1,57 | 1,62 | 1,55 | 1,53 | 1,60 | 1,56 | 1,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,91 | 1,84 | 1,72 | 1,62 | 1,53 | 1,60 | 1,59 | 1,43 | 1,32 | 1,31 | 1,22 | 1,16 | 1,18 | 1,12 | 1,03 | 0,99 | 0,90 | 0,93 | 0,91 | 0,87 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,4% | 43,5% | 41,6% | 40,8% | 40,8% | 41,7% | 38,3% | 39,1% | 38,3% | 41,7% | 40,4% | 38,7% | 35,8% | 34,4% | 35,3% | 31,8% | 29,3% | 30,5% | 30,8% | 30,2% |
| FAVÖK Marjı | 16,6% | 18,1% | 18,8% | 18,6% | 18,8% | 20,1% | 17,2% | 15,4% | 16,0% | 15,5% | 14,3% | 12,3% | 8,8% | 8,0% | 9,5% | 9,9% | 8,4% | 10,4% | 11,2% | 12,9% |
| Net Kâr Marjı | 6,7% | 7,2% | 7,3% | 7,0% | 7,1% | 7,1% | 4,4% | 5,6% | 5,5% | 5,1% | 4,1% | 4,1% | 4,2% | 3,7% | 4,0% | 3,1% | 1,6% | 1,7% | 1,4% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,0% | 9,1% | 9,9% | 5,1% | 3,6% | 14,1% | 8,9% | 5,0% | 0,2% | 7,3% | 3,7% | 6,6% | 2,0% | 3,0% | 6,2% | 6,6% | 2,9% | 0,9% | 4,4% | -6,6% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.