F3CSFC Energy AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $411,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €197,16 Mn | €197,73 Mn | €179,30 Mn | €147,77 Mn | €87,46 Mn | €86,99 Mn | €72,86 Mn | €42,06 Mn | €34,53 Mn | €33,79 Mn | €35,89 Mn | €47,26 Mn | €47,65 Mn | €47,62 Mn | €48,78 Mn | €46,31 Mn | €50,44 Mn | €54,84 Mn | €59,95 Mn | €14,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €46,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €58,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €138,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €16,63 Mn | €18,14 Mn | €16,35 Mn | €14,62 Mn | €9,49 Mn | €12,45 Mn | €14,55 Mn | €8,97 Mn | €10,00 Mn | €9,24 Mn | €5,62 Mn | €5,19 Mn | €4,50 Mn | €371.656 | €759.390 | €0,00 | €0,00 | €118.182 | €384.809 | €629.054 |
| Net Borç† | -€30,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €143,27 Mn | €144,68 Mn | €118,15 Mn | €85,23 Mn | €64,32 Mn | €53,22 Mn | €58,54 Mn | €61,70 Mn | €54,29 Mn | €44,04 Mn | €47,31 Mn | €53,63 Mn | €32,41 Mn | €31,26 Mn | €15,43 Mn | €13,33 Mn | €11,69 Mn | €14,55 Mn | €14,35 Mn | €7,02 Mn |
| Brüt Kâr | €55,42 Mn | €56,61 Mn | €45,32 Mn | €29,82 Mn | €20,11 Mn | €15,50 Mn | €18,45 Mn | €20,58 Mn | €16,67 Mn | €11,53 Mn | €11,25 Mn | €14,11 Mn | €8,79 Mn | €11,44 Mn | €4,35 Mn | €3,32 Mn | €3,10 Mn | €2,31 Mn | €2,09 Mn | €347.250 |
| FAVÖK | €19,66 Mn | €21,65 Mn | €16,52 Mn | €9,76 Mn | €6,34 Mn | -€364.860 | €1,92 Mn | €2,69 Mn | €900.340 | -€2,52 Mn | -€6,37 Mn | -€1,90 Mn | -€3,75 Mn | €914.600 | -€2,82 Mn | -€3,64 Mn | -€3,96 Mn | -€3,25 Mn | -€2,22 Mn | -€3,68 Mn |
| Net Kâr | -€606.586 | €8,80 Mn | €21,08 Mn | €1,07 Mn | -€5,83 Mn | -€5,18 Mn | -€1,93 Mn | -€517 | -€2,07 Mn | -€4,99 Mn | -€10,67 Mn | -€4,83 Mn | -€8,91 Mn | -€425.589 | -€6,22 Mn | -€4,12 Mn | -€3,78 Mn | -€2,36 Mn | -€2,52 Mn | -€4,42 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | 0,50 | 1,18 | 0,07 | -0,40 | -0,38 | -0,16 | 0,00 | -0,21 | -0,53 | -1,14 | -0,55 | -1,07 | -0,06 | -0,80 | -0,53 | -0,49 | -0,30 | -0,45 | -0,77 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€8,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€7,89 Mn | €8,79 Mn | €1,38 Mn | -€7,43 Mn | -€341.250 | -€1,97 Mn | -€3,08 Mn | €452.270 | €365.100 | -€5,94 Mn | -€2,40 Mn | -€3,95 Mn | -€7,68 Mn | €1,13 Mn | -€4,34 Mn | -€5,30 Mn | -€3,83 Mn | -€3,80 Mn | -€2,25 Mn | -€4,87 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€4,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,4% | 9,2% | 9,1% | 9,9% | 10,8% | 14,3% | 20,0% | 21,3% | 29,0% | 27,3% | 15,7% | 11,0% | 9,5% | 0,8% | 1,6% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,6% | 4,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,73 | 0,73 | 0,66 | 0,58 | 0,74 | 0,61 | 0,80 | 1,47 | 1,57 | 1,30 | 1,32 | 1,13 | 0,68 | 0,66 | 0,32 | 0,29 | 0,23 | 0,27 | 0,24 | 0,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,03 | 1,04 | 0,85 | 0,62 | 0,46 | 0,38 | 0,42 | 0,45 | 0,39 | 0,32 | 0,34 | 0,39 | 0,23 | 0,23 | 0,11 | 0,10 | 0,08 | 0,11 | 0,10 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,7% | 39,1% | 38,4% | 35,0% | 31,3% | 29,1% | 31,5% | 33,3% | 30,7% | 26,2% | 23,8% | 26,3% | 27,1% | 36,6% | 28,2% | 24,9% | 26,5% | 15,9% | 14,5% | 4,9% |
| FAVÖK Marjı | 13,7% | 15,0% | 14,0% | 11,4% | 9,9% | -0,7% | 3,3% | 4,4% | 1,7% | -5,7% | -13,5% | -3,5% | -11,6% | 2,9% | -18,3% | -27,3% | -33,9% | -22,4% | -15,4% | -52,4% |
| Net Kâr Marjı | -0,4% | 6,1% | 17,8% | 1,3% | -9,1% | -9,7% | -3,3% | -0,0% | -3,8% | -11,3% | -22,6% | -9,0% | -27,5% | -1,4% | -40,3% | -30,9% | -32,4% | -16,2% | -17,6% | -63,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,5% | 6,1% | 1,2% | -8,7% | -0,5% | -3,7% | -5,3% | 0,7% | 0,7% | -13,5% | -5,1% | -7,4% | -23,7% | 3,6% | -28,1% | -39,8% | -32,8% | -26,1% | -15,6% | -69,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.