FAAFabasoft AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $203,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €107,40 Mn | €93,26 Mn | €76,33 Mn | €70,37 Mn | €69,70 Mn | €76,60 Mn | €65,30 Mn | €51,83 Mn | €41,39 Mn | €26,30 Mn | €27,62 Mn | €28,15 Mn | €27,44 Mn | €27,66 Mn | €26,79 Mn | €25,98 Mn | €29,11 Mn | €27,07 Mn | €31,77 Mn | €30,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €41,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €64,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €42,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €19,01 Mn | €17,79 Mn | €7,60 Mn | €7,49 Mn | €5,90 Mn | €5,42 Mn | €5,42 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | — |
| Net Borç† | -€22,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €90,03 Mn | €86,84 Mn | €80,95 Mn | €69,23 Mn | €58,27 Mn | €55,09 Mn | €51,06 Mn | €40,28 Mn | €31,96 Mn | €28,29 Mn | €28,43 Mn | €27,55 Mn | €25,05 Mn | €23,15 Mn | €22,88 Mn | €21,12 Mn | €23,29 Mn | €20,02 Mn | €21,63 Mn | €21,16 Mn |
| Brüt Kâr | €29,07 Mn | €27,52 Mn | €24,92 Mn | €20,97 Mn | €19,17 Mn | €19,43 Mn | €19,49 Mn | €17,14 Mn | €12,39 Mn | €17,28 Mn | €16,71 Mn | €9,67 Mn | €8,74 Mn | €7,02 Mn | €7,55 Mn | €13,81 Mn | €15,71 Mn | €12,48 Mn | €13,83 Mn | €6,62 Mn |
| FAVÖK | €23,06 Mn | €23,05 Mn | €20,55 Mn | €16,19 Mn | €17,43 Mn | €19,16 Mn | €16,53 Mn | €11,44 Mn | €7,34 Mn | €4,80 Mn | €4,08 Mn | €4,33 Mn | €3,59 Mn | €1,73 Mn | €1,89 Mn | €750.000 | €3,59 Mn | -€608.000 | €1,65 Mn | €930.000 |
| Net Kâr | €10,28 Mn | €8,80 Mn | €9,07 Mn | €6,29 Mn | €7,42 Mn | €8,82 Mn | €7,71 Mn | €5,89 Mn | €3,67 Mn | €2,27 Mn | €1,63 Mn | €2,25 Mn | €2,00 Mn | €241.000 | €895.000 | -€429.000 | €2,33 Mn | -€1,47 Mn | €509.000 | -€420.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,97 | 0,80 | 0,83 | 0,57 | 0,68 | 0,80 | 0,72 | 0,55 | 0,37 | 0,23 | 0,16 | 0,22 | 0,20 | 0,03 | 0,09 | -0,04 | 0,16 | -0,10 | 0,03 | -0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€26,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €14,75 Mn | €6,59 Mn | €6,14 Mn | €2,88 Mn | €9,90 Mn | €16,48 Mn | €9,73 Mn | €7,85 Mn | €5,02 Mn | €2,75 Mn | €3,61 Mn | €3,25 Mn | €154.000 | €1,25 Mn | €2,56 Mn | -€2,15 Mn | €1,67 Mn | -€784.000 | €1,10 Mn | -€808.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€5,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,7% | 19,1% | 10,0% | 10,6% | 8,5% | 7,1% | 8,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,84 | 0,93 | 1,06 | 0,98 | 0,84 | 0,72 | 0,78 | 0,78 | 0,77 | 1,08 | 1,03 | 0,98 | 0,91 | 0,84 | 0,85 | 0,81 | 0,80 | 0,74 | 0,68 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,12 | 2,05 | 1,91 | 1,63 | 1,38 | 1,30 | 1,21 | 0,95 | 0,75 | 0,67 | 0,67 | 0,65 | 0,59 | 0,55 | 0,54 | 0,50 | 0,55 | 0,47 | 0,51 | 0,50 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,3% | 31,7% | 30,8% | 30,3% | 32,9% | 35,3% | 38,2% | 42,5% | 38,8% | 61,1% | 58,8% | 35,1% | 34,9% | 30,3% | 33,0% | 65,4% | 67,5% | 62,3% | 63,9% | 31,3% |
| FAVÖK Marjı | 25,6% | 26,5% | 25,4% | 23,4% | 29,9% | 34,8% | 32,4% | 28,4% | 23,0% | 17,0% | 14,4% | 15,7% | 14,3% | 7,5% | 8,3% | 3,6% | 15,4% | -3,0% | 7,6% | 4,4% |
| Net Kâr Marjı | 11,4% | 10,1% | 11,2% | 9,1% | 12,7% | 16,0% | 15,1% | 14,6% | 11,5% | 8,0% | 5,7% | 8,2% | 8,0% | 1,0% | 3,9% | -2,0% | 10,0% | -7,4% | 2,4% | -2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,4% | 7,6% | 7,6% | 4,2% | 17,0% | 29,9% | 19,1% | 19,5% | 15,7% | 9,7% | 12,7% | 11,8% | 0,6% | 5,4% | 11,2% | -10,2% | 7,1% | -3,9% | 5,1% | -3,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.