FEVFORTEC Elektronik AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $42,92 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €75,01 Mn | €78,80 Mn | €76,30 Mn | €70,84 Mn | €64,01 Mn | €64,59 Mn | €57,42 Mn | €44,78 Mn | €40,40 Mn | €40,08 Mn | €38,25 Mn | €25,98 Mn | €26,13 Mn | €27,74 Mn | €27,08 Mn | €23,04 Mn | €21,69 Mn | €24,80 Mn | €24,05 Mn | €20,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €19,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €18,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €56,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €7,23 Mn | €6,29 Mn | €6,62 Mn | €7,88 Mn | €9,55 Mn | €11,02 Mn | €6,08 Mn | €3,96 Mn | €4,58 Mn | €6,12 Mn | €1,00 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €124.752 |
| Net Borç† | -€11,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €79,72 Mn | €94,53 Mn | €105,85 Mn | €89,03 Mn | €77,43 Mn | €87,73 Mn | €88,31 Mn | €79,57 Mn | €78,52 Mn | €78,18 Mn | €45,91 Mn | €45,40 Mn | €44,54 Mn | €47,79 Mn | €47,48 Mn | €36,03 Mn | €42,22 Mn | €42,58 Mn | €41,77 Mn | €45,28 Mn |
| Brüt Kâr | €8,80 Mn | €14,25 Mn | €17,23 Mn | €12,59 Mn | €8,80 Mn | €10,86 Mn | €13,29 Mn | €12,26 Mn | €11,46 Mn | €9,19 Mn | €5,03 Mn | €5,03 Mn | €4,56 Mn | €5,32 Mn | €6,25 Mn | €3,76 Mn | €5,06 Mn | €5,87 Mn | €4,89 Mn | €4,02 Mn |
| FAVÖK | €4,08 Mn | €8,50 Mn | €12,34 Mn | €8,49 Mn | €6,81 Mn | €6,25 Mn | €7,78 Mn | €8,78 Mn | €8,33 Mn | €7,45 Mn | €3,05 Mn | €2,38 Mn | €1,93 Mn | €2,33 Mn | €2,90 Mn | €597.040 | €2,21 Mn | €2,23 Mn | €2,04 Mn | €1,36 Mn |
| Net Kâr | €1,35 Mn | €5,31 Mn | €7,55 Mn | €7,26 Mn | €3,88 Mn | €4,78 Mn | €5,69 Mn | €4,32 Mn | €4,26 Mn | €2,88 Mn | €1,87 Mn | €1,54 Mn | €1,76 Mn | €2,23 Mn | €2,79 Mn | €734.999 | €1,57 Mn | €2,10 Mn | €1,57 Mn | €1,68 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,42 | 1,64 | 2,32 | 2,23 | 1,19 | 1,47 | 1,75 | 1,46 | 1,44 | 0,97 | 0,63 | 0,52 | 0,60 | 0,75 | 0,94 | 0,25 | 0,53 | 0,71 | 0,57 | 0,62 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€1,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €1,15 Mn | €13,19 Mn | €4,49 Mn | €1,87 Mn | €9,98 Mn | €2,75 Mn | €496.370 | €2,06 Mn | €4,73 Mn | €2,67 Mn | €440.090 | €2,98 Mn | €24.680 | €2,60 Mn | €640.490 | €2,16 Mn | €1,24 Mn | €548.990 | €3,20 Mn | -€1,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€730.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,6% | 8,0% | 8,7% | 11,1% | 14,9% | 17,1% | 10,6% | 8,8% | 11,3% | 15,3% | 2,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,06 | 1,20 | 1,39 | 1,26 | 1,21 | 1,36 | 1,54 | 1,78 | 1,94 | 1,95 | 1,20 | 1,75 | 1,70 | 1,72 | 1,75 | 1,56 | 1,95 | 1,72 | 1,74 | 2,22 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,42 | 1,68 | 1,89 | 1,59 | 1,38 | 1,56 | 1,57 | 1,42 | 1,40 | 1,39 | 0,82 | 0,81 | 0,79 | 0,85 | 0,85 | 0,64 | 0,75 | 0,76 | 0,74 | 0,81 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,0% | 15,1% | 16,3% | 14,1% | 11,4% | 12,4% | 15,0% | 15,4% | 14,6% | 11,8% | 11,0% | 11,1% | 10,2% | 11,1% | 13,2% | 10,4% | 12,0% | 13,8% | 11,7% | 8,9% |
| FAVÖK Marjı | 5,1% | 9,0% | 11,7% | 9,5% | 8,8% | 7,1% | 8,8% | 11,0% | 10,6% | 9,5% | 6,7% | 5,3% | 4,3% | 4,9% | 6,1% | 1,7% | 5,2% | 5,2% | 4,9% | 3,0% |
| Net Kâr Marjı | 1,7% | 5,6% | 7,1% | 8,2% | 5,0% | 5,4% | 6,4% | 5,4% | 5,4% | 3,7% | 4,1% | 3,4% | 3,9% | 4,7% | 5,9% | 2,0% | 3,7% | 4,9% | 3,8% | 3,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,4% | 14,0% | 4,2% | 2,1% | 12,9% | 3,1% | 0,6% | 2,6% | 6,0% | 3,4% | 1,0% | 6,6% | 0,1% | 5,4% | 1,3% | 6,0% | 2,9% | 1,3% | 7,7% | -3,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.