FIEFielmann Group AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,58 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €2,66 Mr | €2,58 Mr | €2,17 Mr | €1,91 Mr | €1,87 Mr | €1,79 Mr | €1,48 Mr | €952,15 Mn | €932,41 Mn | €920,78 Mn | €899,01 Mn | €845,66 Mn | €807,14 Mn | €753,23 Mn | €727,21 Mn | €690,11 Mn | €624,02 Mn | €636,18 Mn | €563,90 Mn | €510,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €222,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €998,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €884,03 Mn | €881,97 Mn | €652,37 Mn | €566,08 Mn | €520,23 Mn | €483,42 Mn | €373,37 Mn | €1,48 Mn | €2,01 Mn | €1,77 Mn | €1,66 Mn | €2,14 Mn | €2,23 Mn | €719.000 | €2,41 Mn | €2,66 Mn | €2,89 Mn | €6,90 Mn | €4,66 Mn | €18,18 Mn |
| Net Borç† | €657,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €2,44 Mr | €2,27 Mr | €1,97 Mr | €1,76 Mr | €1,68 Mr | €1,43 Mr | €1,52 Mr | €1,43 Mr | €1,39 Mr | €1,34 Mr | €1,30 Mr | €1,23 Mr | €1,16 Mr | €1,11 Mr | €1,05 Mr | €993,70 Mn | €952,53 Mn | €902,67 Mn | €839,18 Mn | €792,91 Mn |
| Brüt Kâr | €656,10 Mn | €562,71 Mn | €477,61 Mn | €504,19 Mn | €453,08 Mn | €362,21 Mn | €436,33 Mn | €503,88 Mn | €498,62 Mn | €477,32 Mn | €472,74 Mn | €444,30 Mn | €413,76 Mn | €384,08 Mn | €370,99 Mn | €356,44 Mn | €346,64 Mn | €274,26 Mn | €245,42 Mn | €229,83 Mn |
| FAVÖK | €553,35 Mn | €467,88 Mn | €384,14 Mn | €412,61 Mn | €397,86 Mn | €311,37 Mn | €366,74 Mn | €275,26 Mn | €283,16 Mn | €267,39 Mn | €265,42 Mn | €250,05 Mn | €224,81 Mn | €203,12 Mn | €198,13 Mn | €191,70 Mn | €178,96 Mn | €118,27 Mn | €96,61 Mn | €92,67 Mn |
| Net Kâr | €203,73 Mn | €152,43 Mn | €124,78 Mn | €103,66 Mn | €136,85 Mn | €116,41 Mn | €172,20 Mn | €168,89 Mn | €167,63 Mn | €166,31 Mn | €165,53 Mn | €157,32 Mn | €138,03 Mn | €126,36 Mn | €121,74 Mn | €117,79 Mn | €112,05 Mn | €110,65 Mn | €79,08 Mn | €69,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,43 | 1,81 | 1,49 | 1,23 | 1,63 | 1,39 | 2,05 | 2,01 | 2,00 | 1,98 | 1,97 | 1,87 | 1,65 | 1,51 | 1,45 | 1,40 | 1,34 | 1,32 | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €352,02 Mn | €303,59 Mn | €184,52 Mn | €155,11 Mn | €271,77 Mn | €212,82 Mn | €232,47 Mn | €144,87 Mn | €232,73 Mn | €181,32 Mn | €113,13 Mn | €120,34 Mn | -€20,53 Mn | €266,43 Mn | €96,27 Mn | €108,17 Mn | €78,83 Mn | €83,09 Mn | €75,24 Mn | €83,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€115,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,2% | 34,2% | 30,1% | 29,7% | 27,8% | 27,0% | 25,3% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,3% | 0,3% | 0,1% | 0,3% | 0,4% | 0,5% | 1,1% | 0,8% | 3,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,91 | 0,88 | 0,91 | 0,92 | 0,90 | 0,80 | 1,03 | 1,50 | 1,49 | 1,45 | 1,45 | 1,45 | 1,43 | 1,47 | 1,45 | 1,44 | 1,53 | 1,42 | 1,49 | 1,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,44 | 2,27 | 1,97 | 1,76 | 1,68 | 1,43 | 1,52 | 1,43 | 1,39 | 1,34 | 1,30 | 1,23 | 1,16 | 1,11 | 1,06 | 1,00 | 0,95 | 0,90 | 0,84 | 0,79 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,9% | 24,8% | 24,2% | 28,7% | 27,0% | 25,3% | 28,7% | 35,3% | 36,0% | 35,7% | 36,4% | 36,2% | 35,8% | 34,7% | 35,2% | 35,9% | 36,4% | 30,4% | 29,2% | 29,0% |
| FAVÖK Marjı | 22,7% | 20,6% | 19,5% | 23,5% | 23,7% | 21,8% | 24,1% | 19,3% | 20,4% | 20,0% | 20,4% | 20,4% | 19,4% | 18,3% | 18,8% | 19,3% | 18,8% | 13,1% | 11,5% | 11,7% |
| Net Kâr Marjı | 8,4% | 6,7% | 6,3% | 5,9% | 8,2% | 8,1% | 11,3% | 11,8% | 12,1% | 12,4% | 12,7% | 12,8% | 11,9% | 11,4% | 11,6% | 11,9% | 11,8% | 12,3% | 9,4% | 8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,5% | 13,4% | 9,4% | 8,8% | 16,2% | 14,9% | 15,3% | 10,1% | 16,8% | 13,6% | 8,7% | 9,8% | -1,8% | 24,1% | 9,1% | 10,9% | 8,3% | 9,2% | 9,0% | 10,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.