G6P0Going Public Media AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €761.906 | €1,33 Mn | €1,21 Mn | €1,27 Mn | €1,60 Mn | €1,31 Mn | €1,88 Mn | €1,62 Mn | €1,83 Mn | €2,28 Mn | €1,76 Mn | €1,74 Mn | €1,83 Mn | €2,01 Mn | €1,99 Mn | €1,76 Mn | €1,59 Mn | €1,64 Mn | €1,36 Mn | €959.000 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €358.392 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €86.298 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €599.078 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | — | €0,00 | €0,00 | — | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €4,45 | €0,00 | €0,00 | — | €5.000 | €14.000 | €23.000 | €3.000 | €10.000 | €18.000 | €4.000 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,42 Mn | €1,65 Mn | €1,67 Mn | €1,59 Mn | €1,70 Mn | €1,97 Mn | €2,40 Mn | €2,81 Mn | €2,83 Mn | €2,82 Mn | €2,77 Mn | €2,62 Mn | €2,76 Mn | €3,00 Mn | €2,77 Mn | €2,31 Mn | €2,28 Mn | €2,46 Mn | €2,35 Mn | €1,97 Mn |
| Brüt Kâr | €540.640 | €719.621 | €548.148 | €513.898 | €646.509 | €583.580 | €633.949 | €852.088 | €770.485 | €739.487 | €600.144 | €516.047 | €685.577 | €934.110 | €888.752 | €814.152 | €837.797 | €1,00 Mn | €1,03 Mn | €804.659 |
| FAVÖK | -€36.570 | €124.000 | -€42.230 | -€90.520 | -€61.510 | -€46.920 | -€190.330 | €66.570 | -€4.780 | €584.410 | -€111.990 | -€213.410 | -€49.270 | €130.030 | €177.640 | €124.830 | €186.180 | €315.410 | €420.130 | €344.820 |
| Net Kâr | €85.456 | €106.342 | €19.826 | -€55.946 | €318.450 | -€84.143 | €426.380 | €42.517 | -€14.283 | €570.269 | €127.077 | €26.958 | €138.493 | €355.467 | €360.345 | €312.162 | €185.271 | €324.442 | €402.510 | €207.971 |
| Hisse Başı Kâr | — | 0,35 | 0,07 | -0,19 | 1,06 | -0,28 | 1,42 | 0,14 | -0,05 | 1,90 | 0,42 | 0,09 | 0,46 | 1,18 | — | — | 0,62 | — | — | — |
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | — | 0,0% | 0,0% | — | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | — | 0,2% | 0,7% | 1,3% | 0,2% | 0,6% | 1,3% | 0,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,86 | 1,25 | 1,38 | 1,24 | 1,06 | 1,51 | 1,28 | 1,74 | 1,54 | 1,24 | 1,57 | 1,50 | 1,51 | 1,49 | 1,39 | 1,31 | 1,44 | 1,51 | 1,73 | 2,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,37 | 2,76 | 2,79 | 2,65 | 2,83 | 3,28 | 4,01 | 4,70 | 4,73 | 4,71 | 4,62 | 4,37 | 4,61 | 5,01 | 4,62 | 3,86 | 3,81 | 4,11 | 3,93 | 3,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,1% | 43,5% | 32,8% | 32,4% | 38,1% | 29,7% | 26,4% | 30,3% | 27,2% | 26,2% | 21,7% | 19,7% | 24,8% | 31,1% | 32,1% | 35,2% | 36,7% | 40,6% | 43,9% | 40,9% |
| FAVÖK Marjı | -2,6% | 7,5% | -2,5% | -5,7% | -3,6% | -2,4% | -7,9% | 2,4% | -0,2% | 20,7% | -4,0% | -8,1% | -1,8% | 4,3% | 6,4% | 5,4% | 8,2% | 12,8% | 17,8% | 17,5% |
| Net Kâr Marjı | 6,0% | 6,4% | 1,2% | -3,5% | 18,8% | -4,3% | 17,7% | 1,5% | -0,5% | 20,2% | 4,6% | 1,0% | 5,0% | 11,8% | 13,0% | 13,5% | 8,1% | 13,2% | 17,1% | 10,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.