HNLHoenle AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $53,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €145,52 Mn | €155,38 Mn | €176,16 Mn | €195,46 Mn | €202,91 Mn | €196,20 Mn | €144,15 Mn | €125,52 Mn | €102,31 Mn | €94,28 Mn | €91,01 Mn | €85,59 Mn | €79,70 Mn | €76,94 Mn | €55,75 Mn | €43,07 Mn | €38,53 Mn | €48,51 Mn | €34,52 Mn | €32,33 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €7,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €68,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €77,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €48,34 Mn | €53,33 Mn | €56,90 Mn | €59,53 Mn | €53,64 Mn | €46,41 Mn | €16,39 Mn | €7,28 Mn | €10,03 Mn | €9,50 Mn | €11,12 Mn | €12,93 Mn | €9,33 Mn | €6,81 Mn | €1,76 Mn | €874.000 | €1,41 Mn | €1,41 Mn | €808.000 | €992.000 |
| Net Borç† | €40,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €93,68 Mn | €98,73 Mn | €106,34 Mn | €116,09 Mn | €115,17 Mn | €93,88 Mn | €107,75 Mn | €126,49 Mn | €101,93 Mn | €93,42 Mn | €92,17 Mn | €82,09 Mn | €77,27 Mn | €72,09 Mn | €67,88 Mn | €54,62 Mn | €44,98 Mn | €48,74 Mn | €26,25 Mn | €23,69 Mn |
| Brüt Kâr | €12,47 Mn | €3,43 Mn | €4,10 Mn | €17,54 Mn | €16,20 Mn | €20,75 Mn | €33,74 Mn | €46,27 Mn | €34,99 Mn | €30,50 Mn | €31,07 Mn | €23,12 Mn | €19,98 Mn | €20,41 Mn | €18,74 Mn | €14,14 Mn | €6,21 Mn | €12,65 Mn | €9,12 Mn | €7,60 Mn |
| FAVÖK | €4,50 Mn | €2,14 Mn | -€817.000 | €9,56 Mn | €13,07 Mn | €15,02 Mn | €19,99 Mn | €36,21 Mn | €17,96 Mn | €16,54 Mn | €17,02 Mn | €12,77 Mn | €8,39 Mn | €8,07 Mn | €9,06 Mn | €4,84 Mn | -€187.000 | €5,75 Mn | €4,63 Mn | €3,49 Mn |
| Net Kâr | -€3,17 Mn | -€13,28 Mn | -€11,01 Mn | -€13,36 Mn | -€4,82 Mn | €5,68 Mn | €12,48 Mn | €21,74 Mn | €10,43 Mn | €8,28 Mn | €10,13 Mn | €6,26 Mn | €6,62 Mn | €5,85 Mn | €6,88 Mn | €4,60 Mn | -€4,16 Mn | €4,36 Mn | €3,01 Mn | €2,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,52 | -2,19 | -1,82 | -2,20 | -0,80 | 1,02 | 2,26 | 3,94 | 1,89 | 1,50 | 1,84 | 1,14 | 1,20 | 1,08 | 1,30 | 0,89 | -0,80 | 0,82 | 0,56 | 0,51 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€6,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €3,17 Mn | €3,46 Mn | €302.000 | -€11,77 Mn | -€15,90 Mn | -€22,92 Mn | -€2,12 Mn | €13,66 Mn | €1,53 Mn | €3,80 Mn | €7,36 Mn | €4,43 Mn | €2,77 Mn | €1,46 Mn | €8,77 Mn | €3,82 Mn | -€4,35 Mn | €1,04 Mn | €3,05 Mn | €2,56 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,2% | 34,3% | 32,3% | 30,5% | 26,4% | 23,7% | 11,4% | 5,8% | 9,8% | 10,1% | 12,2% | 15,1% | 11,7% | 8,9% | 3,2% | 2,0% | 3,7% | 2,9% | 2,3% | 3,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,64 | 0,60 | 0,59 | 0,57 | 0,48 | 0,75 | 1,01 | 1,00 | 0,99 | 1,01 | 0,96 | 0,97 | 0,94 | 1,22 | 1,27 | 1,17 | 1,00 | 0,76 | 0,73 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,22 | 1,28 | 1,38 | 1,51 | 1,50 | 1,22 | 1,40 | 1,64 | 1,32 | 1,21 | 1,20 | 1,07 | 1,00 | 0,94 | 0,88 | 0,71 | 0,58 | 0,63 | 0,34 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,3% | 3,5% | 3,9% | 15,1% | 14,1% | 22,1% | 31,3% | 36,6% | 34,3% | 32,7% | 33,7% | 28,2% | 25,9% | 28,3% | 27,6% | 25,9% | 13,8% | 26,0% | 34,7% | 32,1% |
| FAVÖK Marjı | 4,8% | 2,2% | -0,8% | 8,2% | 11,3% | 16,0% | 18,5% | 28,6% | 17,6% | 17,7% | 18,5% | 15,6% | 10,9% | 11,2% | 13,3% | 8,9% | -0,4% | 11,8% | 17,6% | 14,7% |
| Net Kâr Marjı | -3,4% | -13,5% | -10,3% | -11,5% | -4,2% | 6,0% | 11,6% | 17,2% | 10,2% | 8,9% | 11,0% | 7,6% | 8,6% | 8,1% | 10,1% | 8,4% | -9,3% | 8,9% | 11,5% | 11,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,4% | 3,5% | 0,3% | -10,1% | -13,8% | -24,4% | -2,0% | 10,8% | 1,5% | 4,1% | 8,0% | 5,4% | 3,6% | 2,0% | 12,9% | 7,0% | -9,7% | 2,1% | 11,6% | 10,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.