HRPK7C Solarparken AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $166,17 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €516,93 Mn | €570,87 Mn | €588,60 Mn | €570,10 Mn | €526,18 Mn | €478,46 Mn | €418,91 Mn | €361,00 Mn | €309,42 Mn | €299,76 Mn | €277,41 Mn | €207,79 Mn | €107,72 Mn | €119,58 Mn | €139,48 Mn | €228,03 Mn | €323,11 Mn | €269,72 Mn | €55,56 Mn | €56,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €79,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €297,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €219,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €215,86 Mn | €246,72 Mn | €252,45 Mn | €266,10 Mn | €267,44 Mn | €253,99 Mn | €236,92 Mn | €211,34 Mn | €180,45 Mn | €186,18 Mn | €181,50 Mn | €149,39 Mn | €74,52 Mn | €83,15 Mn | €89,40 Mn | €115,19 Mn | €162,27 Mn | €123,85 Mn | €13,18 Mn | €13,68 Mn |
| Net Borç† | €133,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €65,67 Mn | €63,28 Mn | €69,81 Mn | €85,80 Mn | €56,22 Mn | €50,59 Mn | €43,12 Mn | €40,32 Mn | €32,99 Mn | €30,29 Mn | €25,36 Mn | €14,55 Mn | €11,64 Mn | €25,94 Mn | €94,83 Mn | €196,01 Mn | €117,18 Mn | €7,61 Mn | €85,37 Mn | €62,21 Mn |
| Brüt Kâr | €17,77 Mn | €16,04 Mn | €23,68 Mn | €44,25 Mn | €19,13 Mn | €18,60 Mn | €16,10 Mn | €15,93 Mn | €12,18 Mn | €10,62 Mn | €10,58 Mn | €3,68 Mn | €3,96 Mn | €3,59 Mn | -€2,17 Mn | €20,24 Mn | €21,65 Mn | €3,52 Mn | €7,33 Mn | €3,56 Mn |
| FAVÖK | €52,65 Mn | €43,28 Mn | €55,91 Mn | €72,19 Mn | €46,92 Mn | €41,77 Mn | €35,89 Mn | €33,40 Mn | €27,36 Mn | €24,92 Mn | €20,38 Mn | €10,27 Mn | €3,77 Mn | €1,89 Mn | -€11,51 Mn | €13,02 Mn | €21,67 Mn | €3,17 Mn | -€907.000 | -€5,74 Mn |
| Net Kâr | -€7,82 Mn | €451.000 | €10,08 Mn | €23,51 Mn | €9,86 Mn | €5,25 Mn | €7,88 Mn | €5,89 Mn | €6,02 Mn | €4,71 Mn | €5,50 Mn | €7,38 Mn | -€3,04 Mn | -€4,75 Mn | -€23,00 Mn | -€65,33 Mn | €5,66 Mn | -€993.000 | -€671.000 | -€4,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,10 | 0,01 | 0,12 | 0,31 | 0,14 | 0,08 | 0,14 | 0,12 | 0,14 | 0,11 | 0,16 | 0,28 | -0,36 | -0,55 | -2,69 | -7,66 | 1,17 | -0,04 | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €33,67 Mn | €35,67 Mn | €23,23 Mn | €38,17 Mn | €19,10 Mn | €32,45 Mn | €14,45 Mn | €10,33 Mn | €17,32 Mn | €8,74 Mn | €11,06 Mn | €5,08 Mn | €5,82 Mn | €10,01 Mn | -€20,23 Mn | -€11,19 Mn | €20,62 Mn | -€152,45 Mn | -€12,61 Mn | -€3,99 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€15,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,8% | 43,2% | 42,9% | 46,7% | 50,8% | 53,1% | 56,6% | 58,5% | 58,3% | 62,1% | 65,4% | 71,9% | 69,2% | 69,5% | 64,1% | 50,5% | 50,2% | 45,9% | 23,7% | 24,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,11 | 0,12 | 0,15 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,07 | 0,11 | 0,22 | 0,68 | 0,86 | 0,36 | 0,03 | 1,54 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,29 | 0,32 | 0,39 | 0,26 | 0,23 | 0,20 | 0,18 | 0,15 | 0,14 | 0,12 | 0,07 | 0,05 | 0,12 | 0,43 | 0,89 | 0,53 | 0,03 | 0,39 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,1% | 25,4% | 33,9% | 51,6% | 34,0% | 36,8% | 37,3% | 39,5% | 36,9% | 35,0% | 41,7% | 25,3% | 34,0% | 13,8% | -2,3% | 10,3% | 18,5% | 46,2% | 8,6% | 5,7% |
| FAVÖK Marjı | 80,2% | 68,4% | 80,1% | 84,1% | 83,5% | 82,6% | 83,2% | 82,8% | 83,0% | 82,3% | 80,4% | 70,6% | 32,4% | 7,3% | -12,1% | 6,6% | 18,5% | 41,7% | -1,1% | -9,2% |
| Net Kâr Marjı | -11,9% | 0,7% | 14,4% | 27,4% | 17,5% | 10,4% | 18,3% | 14,6% | 18,2% | 15,5% | 21,7% | 50,7% | -26,1% | -18,3% | -24,3% | -33,3% | 4,8% | -13,0% | -0,8% | -7,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 51,3% | 56,4% | 33,3% | 44,5% | 34,0% | 64,1% | 33,5% | 25,6% | 52,5% | 28,9% | 43,6% | 34,9% | 50,0% | 38,6% | -21,3% | -5,7% | 17,6% | -2.002,8% | -14,8% | -6,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.