ILM1Medios AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $294,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €903,04 Mn | €934,36 Mn | €594,75 Mn | €575,96 Mn | €524,14 Mn | €194,54 Mn | €116,57 Mn | €98,42 Mn | €61,71 Mn | €47,86 Mn | €4,80 Mn | €89.783 | €234.347 | €441.111 | €657.476 | €859.393 | €4,59 Mn | €4,74 Mn | €4,75 Mn | €5,37 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €81,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €388,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €514,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €188,89 Mn | €237,30 Mn | €17,15 Mn | €17,63 Mn | €49,71 Mn | €19,23 Mn | €6,24 Mn | €203.169 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €128.872 | €253.454 | €254.934 | €250.587 | €0,00 | €0,00 |
| Net Borç† | €107,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €2,08 Mr | €1,88 Mr | €1,78 Mr | €1,61 Mr | €1,36 Mr | €626,54 Mn | €516,80 Mn | €327,83 Mn | €253,64 Mn | €133,21 Mn | €58,22 Mn | €4.484 | €326 | €35.225 | €1,38 Mn | €1,04 Mn | €902.500 | €1,88 Mn | €2,31 Mn | €1,67 Mn |
| Brüt Kâr | €91,93 Mn | €68,04 Mn | €51,94 Mn | €50,86 Mn | €27,05 Mn | €18,73 Mn | €20,46 Mn | €12,21 Mn | €10,40 Mn | €374.000 | €1,53 Mn | — | — | — | €173.030 | €63.233 | -€180.508 | €80.199 | €297.519 | €276.466 |
| FAVÖK | €79,59 Mn | €59,84 Mn | €49,94 Mn | €49,09 Mn | €33,02 Mn | €12,62 Mn | €15,79 Mn | €8,23 Mn | €7,75 Mn | -€460.000 | €1,20 Mn | -€89.430 | -€181.200 | -€210.510 | €2.940 | €495.820 | €272.240 | €683.670 | €677.410 | €139.350 |
| Net Kâr | €15,37 Mn | €12,55 Mn | €18,81 Mn | €18,33 Mn | €7,40 Mn | €5,53 Mn | €9,76 Mn | €4,33 Mn | €4,13 Mn | -€3,17 Mn | €739.000 | -€33.166 | -€165.160 | -€203.786 | €30.460 | -€600.327 | -€397.084 | €22.965 | €56.095 | €79.183 |
| Hisse Başı Kâr | 0,61 | 0,51 | 0,79 | 0,77 | 0,37 | 0,35 | 0,65 | 0,31 | 0,32 | -0,73 | 0,83 | -0,07 | -0,37 | -0,46 | — | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €36,94 Mn | €59,95 Mn | €13,34 Mn | €31,16 Mn | €50,34 Mn | -€41,65 Mn | -€1,49 Mn | -€3,72 Mn | -€3,27 Mn | -€1,90 Mn | €1,19 Mn | €13.300 | €8.190 | €21.100 | -€84.100 | -€7.300 | — | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€8,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,9% | 25,4% | 2,9% | 3,1% | 9,5% | 9,9% | 5,4% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,6% | 29,5% | 5,6% | 5,3% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,30 | 2,02 | 3,00 | 2,80 | 2,59 | 3,22 | 4,43 | 3,33 | 4,11 | 2,78 | 12,13 | 0,05 | 0,00 | 0,08 | 2,09 | 1,21 | 0,20 | 0,40 | 0,49 | 0,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,04 | 3,66 | 3,47 | 3,13 | 2,64 | 1,22 | 1,01 | 0,64 | 0,49 | 0,26 | 0,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,4% | 3,6% | 2,9% | 3,2% | 2,0% | 3,0% | 4,0% | 3,7% | 4,1% | 0,3% | 2,6% | — | — | — | 12,6% | 6,1% | -20,0% | 4,3% | 12,9% | 16,6% |
| FAVÖK Marjı | 3,8% | 3,2% | 2,8% | 3,0% | 2,4% | 2,0% | 3,1% | 2,5% | 3,1% | -0,3% | 2,1% | -1.994,5% | -55.564,1% | -597,6% | 0,2% | 47,8% | 30,2% | 36,5% | 29,3% | 8,4% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | 0,7% | 1,1% | 1,1% | 0,5% | 0,9% | 1,9% | 1,3% | 1,6% | -2,4% | 1,3% | -739,7% | -50.645,5% | -578,5% | 2,2% | -57,9% | -44,0% | 1,2% | 2,4% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,8% | 3,2% | 0,7% | 1,9% | 3,7% | -6,6% | -0,3% | -1,1% | -1,3% | -1,4% | 2,0% | 296,6% | 2.511,4% | 59,9% | -6,1% | -0,7% | — | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.