LUS1Lang & Schwarz AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $174,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,18 Mr | €870,20 Mn | €723,27 Mn | €687,02 Mn | €982,95 Mn | €811,53 Mn | €505,55 Mn | €329,12 Mn | €413,06 Mn | €267,57 Mn | €202,63 Mn | €152,16 Mn | €127,91 Mn | €46,86 Mn | €47,15 Mn | €63,14 Mn | €54,42 Mn | €101,52 Mn | €145,22 Mn | €84,98 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €237,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €92,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €87,48 Mn | €66,92 Mn | €39,65 Mn | €21,12 Mn | €45,48 Mn | €97,23 Mn | €131,36 Mn | €14,53 Mn | €14,34 Mn | €30,80 Mn | €1,71 Mn | €6,81 Mn | €31,72 Mn | €5,56 Mn | €2,12 Mn | €18,27 Mn | €18,07 Mn | €37.000 | €1,06 Mn | €16.000 |
| Net Borç† | -€149,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,20 Mr | €745,14 Mn | €489,27 Mn | €754,01 Mn | €839,33 Mn | €692,27 Mn | €245,01 Mn | €290,88 Mn | €293,35 Mn | €196,49 Mn | €250,48 Mn | €258,33 Mn | €123,03 Mn | €126,32 Mn | €579,04 Mn | €416,91 Mn | €31,47 Mn | €16,18 Mn | €27,19 Mn | €27,03 Mn |
| Brüt Kâr | €139,58 Mn | €103,66 Mn | €39,59 Mn | €41,76 Mn | €94,68 Mn | €79,01 Mn | €17,67 Mn | €21,08 Mn | €24,63 Mn | €22,87 Mn | €33,78 Mn | €25,04 Mn | €12,31 Mn | €10,08 Mn | €25,98 Mn | €19,84 Mn | — | — | — | — |
| FAVÖK | €99,91 Mn | €67,09 Mn | €14,62 Mn | €15,81 Mn | €64,44 Mn | €55,49 Mn | €6,21 Mn | €10,45 Mn | €11,88 Mn | €11,63 Mn | €22,98 Mn | €13,47 Mn | €4,14 Mn | €2,00 Mn | €12,81 Mn | €9,38 Mn | €858.000 | €2,70 Mn | €128.000 | €5,36 Mn |
| Net Kâr | €48,43 Mn | €22,11 Mn | €7,64 Mn | €8,77 Mn | €20,98 Mn | €10,53 Mn | €709.512 | €275.068 | €7,86 Mn | €4,73 Mn | €5,99 Mn | €4,98 Mn | €993.794 | -€185.597 | €6,71 Mn | €14,47 Mn | -€31.000 | €1,89 Mn | -€454.000 | €6,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -0,02 | — | — | -0,00 | 0,20 | -0,05 | 0,65 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €300,17 Mn | €114,94 Mn | €12,54 Mn | -€256,06 Mn | €230,53 Mn | €332,67 Mn | €65,08 Mn | -€74,88 Mn | €152,10 Mn | €34,94 Mn | €72,96 Mn | €38,48 Mn | €53,10 Mn | €854.000 | €5,30 Mn | €15,54 Mn | -€11,74 Mn | €8,65 Mn | €1,44 Mn | -€911.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€2,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,4% | 7,7% | 5,5% | 3,1% | 4,6% | 12,0% | 26,0% | 4,4% | 3,5% | 11,5% | 0,8% | 4,5% | 24,8% | 11,9% | 4,5% | 28,9% | 33,2% | 0,0% | 0,7% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,01 | 0,86 | 0,68 | 1,10 | 0,85 | 0,85 | 0,48 | 0,88 | 0,71 | 0,73 | 1,24 | 1,70 | 0,96 | 2,70 | 12,28 | 6,60 | 0,58 | 0,16 | 0,19 | 0,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 13,00 | 8,07 | 5,30 | 8,16 | 9,09 | 7,49 | 2,65 | 3,15 | 3,18 | 2,13 | 2,71 | 2,80 | 1,33 | 1,37 | 6,27 | 4,51 | 0,34 | 0,18 | 0,29 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,6% | 13,9% | 8,1% | 5,5% | 11,3% | 11,4% | 7,2% | 7,2% | 8,4% | 11,6% | 13,5% | 9,7% | 10,0% | 8,0% | 4,5% | 4,8% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 8,3% | 9,0% | 3,0% | 2,1% | 7,7% | 8,0% | 2,5% | 3,6% | 4,1% | 5,9% | 9,2% | 5,2% | 3,4% | 1,6% | 2,2% | 2,3% | 2,7% | 16,7% | 0,5% | 19,8% |
| Net Kâr Marjı | 4,0% | 3,0% | 1,6% | 1,2% | 2,5% | 1,5% | 0,3% | 0,1% | 2,7% | 2,4% | 2,4% | 1,9% | 0,8% | -0,1% | 1,2% | 3,5% | -0,1% | 11,7% | -1,7% | 25,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 25,0% | 15,4% | 2,6% | -34,0% | 27,5% | 48,1% | 26,6% | -25,7% | 51,9% | 17,8% | 29,1% | 14,9% | 43,2% | 0,7% | 0,9% | 3,7% | -37,3% | 53,4% | 5,3% | -3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.