MEDMEDICLIN Aktiengesellschaft
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $299,97 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €879,69 Mn | €964,80 Mn | €938,61 Mn | €916,11 Mn | €881,24 Mn | €887,46 Mn | €897,75 Mn | €444,73 Mn | €368,63 Mn | €347,06 Mn | €329,43 Mn | €319,62 Mn | €312,87 Mn | €319,60 Mn | €328,83 Mn | €336,40 Mn | €333,78 Mn | €343,10 Mn | €269,91 Mn | €268,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €72,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €630,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €249,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €390,83 Mn | €464,13 Mn | €479,82 Mn | €502,67 Mn | €439,96 Mn | €486,97 Mn | €512,39 Mn | €75,78 Mn | €54,30 Mn | €56,07 Mn | €53,96 Mn | €60,58 Mn | €67,14 Mn | €75,86 Mn | €90,02 Mn | €87,64 Mn | €93,13 Mn | €106,08 Mn | €91,01 Mn | €90,40 Mn |
| Net Borç† | €318,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €784,49 Mn | €748,75 Mn | €730,07 Mn | €704,70 Mn | €673,14 Mn | €659,86 Mn | €673,09 Mn | €645,11 Mn | €609,08 Mn | €580,34 Mn | €555,35 Mn | €538,03 Mn | €514,95 Mn | €509,74 Mn | €493,56 Mn | €487,17 Mn | €470,58 Mn | €456,80 Mn | €391,96 Mn | €378,50 Mn |
| Brüt Kâr | €113,81 Mn | €106,39 Mn | €47,98 Mn | €64,19 Mn | €53,94 Mn | €47,66 Mn | €68,39 Mn | €112,13 Mn | €113,02 Mn | €117,75 Mn | €114,08 Mn | €102,48 Mn | €88,60 Mn | €91,69 Mn | €80,96 Mn | €88,00 Mn | €95,20 Mn | €89,87 Mn | €81,20 Mn | €77,13 Mn |
| FAVÖK | €98,66 Mn | €90,75 Mn | €63,95 Mn | €73,30 Mn | €71,28 Mn | €66,37 Mn | €90,68 Mn | €34,75 Mn | €9,68 Mn | €35,39 Mn | €56,49 Mn | €46,79 Mn | €12,67 Mn | €5,33 Mn | €7,12 Mn | €13,37 Mn | €23,77 Mn | €19,81 Mn | €21,84 Mn | €17,06 Mn |
| Net Kâr | €25,49 Mn | €24,84 Mn | -€10,78 Mn | €9,44 Mn | €1,46 Mn | -€9,00 Mn | €9,66 Mn | €7,72 Mn | €3,91 Mn | €16,55 Mn | €16,54 Mn | €8,50 Mn | -€2,64 Mn | -€1,40 Mn | €3,00 Mn | €10,04 Mn | €10,29 Mn | €7,08 Mn | €5,73 Mn | €9,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,54 | 0,52 | -0,23 | 0,20 | 0,03 | -0,19 | 0,20 | 0,16 | 0,08 | 0,35 | 0,35 | 0,18 | -0,06 | -0,03 | 0,06 | 0,21 | 0,22 | 0,22 | 0,18 | 0,30 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €51,44 Mn | €38,50 Mn | €40,80 Mn | €8,56 Mn | €65,17 Mn | €95,26 Mn | €27,04 Mn | -€15,21 Mn | -€13,21 Mn | €4,97 Mn | €4,11 Mn | €13,26 Mn | -€4,87 Mn | -€7,55 Mn | -€10,83 Mn | -€4,24 Mn | €15,63 Mn | €3,54 Mn | -€16,23 Mn | -€11,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€51,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,4% | 48,1% | 51,1% | 54,9% | 49,9% | 54,9% | 57,1% | 17,0% | 14,7% | 16,2% | 16,4% | 19,0% | 21,5% | 23,7% | 27,4% | 26,1% | 27,9% | 30,9% | 33,7% | 33,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,89 | 0,78 | 0,78 | 0,77 | 0,76 | 0,74 | 0,75 | 1,45 | 1,65 | 1,67 | 1,69 | 1,68 | 1,65 | 1,59 | 1,50 | 1,45 | 1,41 | 1,33 | 1,45 | 1,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,14 | 3,00 | 2,92 | 2,82 | 2,70 | 2,64 | 2,70 | 2,58 | 2,44 | 2,32 | 2,22 | 2,16 | 2,06 | 2,04 | 1,98 | 1,95 | 1,89 | 1,83 | 1,57 | 1,52 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,5% | 14,2% | 6,6% | 9,1% | 8,0% | 7,2% | 10,2% | 17,4% | 18,6% | 20,3% | 20,5% | 19,0% | 17,2% | 18,0% | 16,4% | 18,1% | 20,2% | 19,7% | 20,7% | 20,4% |
| FAVÖK Marjı | 12,6% | 12,1% | 8,8% | 10,4% | 10,6% | 10,1% | 13,5% | 5,4% | 1,6% | 6,1% | 10,2% | 8,7% | 2,5% | 1,0% | 1,4% | 2,7% | 5,1% | 4,3% | 5,6% | 4,5% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 3,3% | -1,5% | 1,3% | 0,2% | -1,4% | 1,4% | 1,2% | 0,6% | 2,9% | 3,0% | 1,6% | -0,5% | -0,3% | 0,6% | 2,1% | 2,2% | 1,5% | 1,5% | 2,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,6% | 5,1% | 5,6% | 1,2% | 9,7% | 14,4% | 4,0% | -2,4% | -2,2% | 0,9% | 0,7% | 2,5% | -0,9% | -1,5% | -2,2% | -0,9% | 3,3% | 0,8% | -4,1% | -3,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.