MLLMueller - Die lila Logistik SE
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $37,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €206,27 Mn | €201,11 Mn | €207,67 Mn | €219,11 Mn | €140,70 Mn | €128,45 Mn | €113,95 Mn | €82,49 Mn | €87,97 Mn | €82,75 Mn | €82,94 Mn | €64,27 Mn | €62,36 Mn | €48,44 Mn | €47,22 Mn | €48,90 Mn | €41,04 Mn | €43,44 Mn | €51,35 Mn | €40,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €12,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €161,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €45,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €111,59 Mn | €112,50 Mn | €120,91 Mn | €129,06 Mn | €75,27 Mn | €72,21 Mn | €59,78 Mn | €26,30 Mn | €29,31 Mn | €25,70 Mn | €27,67 Mn | €11,58 Mn | €13,15 Mn | €2,75 Mn | €5,53 Mn | €8,50 Mn | €5,78 Mn | €11,59 Mn | €22,03 Mn | €14,86 Mn |
| Net Borç† | €98,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €250,48 Mn | €248,74 Mn | €260,02 Mn | €162,20 Mn | €135,08 Mn | €133,02 Mn | €138,85 Mn | €136,12 Mn | €142,38 Mn | €138,81 Mn | €132,36 Mn | €118,90 Mn | €99,83 Mn | €94,00 Mn | €94,14 Mn | €87,26 Mn | €80,06 Mn | €88,68 Mn | €82,72 Mn | €80,75 Mn |
| Brüt Kâr | €42,26 Mn | €38,82 Mn | €32,48 Mn | €16,22 Mn | €19,00 Mn | €17,59 Mn | €19,73 Mn | €31,18 Mn | €32,72 Mn | €33,10 Mn | €28,86 Mn | €27,20 Mn | €23,53 Mn | €22,19 Mn | €22,39 Mn | €20,75 Mn | €20,37 Mn | €24,91 Mn | €18,93 Mn | €18,89 Mn |
| FAVÖK | €42,19 Mn | €37,71 Mn | €30,29 Mn | €18,03 Mn | €23,97 Mn | €21,84 Mn | €24,91 Mn | €7,91 Mn | €10,87 Mn | €11,97 Mn | €10,60 Mn | €10,10 Mn | €5,97 Mn | €6,00 Mn | €6,21 Mn | €7,95 Mn | €5,55 Mn | €2,40 Mn | €360.890 | €1,64 Mn |
| Net Kâr | €4,30 Mn | €3,83 Mn | €1,79 Mn | €4,54 Mn | €10,09 Mn | €1,30 Mn | €6,75 Mn | €1,28 Mn | €2,05 Mn | €2,92 Mn | €3,12 Mn | €2,99 Mn | €3,36 Mn | €3,27 Mn | €2,98 Mn | €5,04 Mn | €2,12 Mn | €3,88 Mn | €942.291 | €2,90 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,54 | 0,48 | 0,23 | 0,57 | 1,27 | 0,16 | 0,85 | 0,16 | 0,26 | 0,37 | 0,39 | 0,38 | 0,42 | 0,41 | 0,38 | 0,63 | 0,27 | 0,49 | 0,12 | 0,36 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €29,36 Mn | €34,02 Mn | €24,28 Mn | €257.300 | €17,34 Mn | €19,14 Mn | €14,42 Mn | €1,72 Mn | -€708.090 | -€5,16 Mn | -€5,78 Mn | €2,43 Mn | -€3,63 Mn | €1,54 Mn | -€2,75 Mn | €5,00 Mn | €4,50 Mn | €6,01 Mn | -€10,42 Mn | -€3,19 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€12,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 54,1% | 55,9% | 58,2% | 58,9% | 53,5% | 56,2% | 52,5% | 31,9% | 33,3% | 31,1% | 33,4% | 18,0% | 21,1% | 5,7% | 11,7% | 17,4% | 14,1% | 26,7% | 42,9% | 36,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,21 | 1,24 | 1,25 | 0,74 | 0,96 | 1,04 | 1,22 | 1,65 | 1,62 | 1,68 | 1,60 | 1,85 | 1,60 | 1,94 | 1,99 | 1,78 | 1,95 | 2,04 | 1,61 | 2,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,56 | 5,52 | 5,78 | 3,60 | 3,00 | 2,95 | 3,08 | 3,02 | 3,16 | 3,08 | 2,94 | 2,64 | 2,22 | 2,09 | 2,09 | 1,94 | 1,78 | 1,97 | 1,84 | 1,79 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,9% | 15,6% | 12,5% | 10,0% | 14,1% | 13,2% | 14,2% | 22,9% | 23,0% | 23,8% | 21,8% | 22,9% | 23,6% | 23,6% | 23,8% | 23,8% | 25,4% | 28,1% | 22,9% | 23,4% |
| FAVÖK Marjı | 16,8% | 15,2% | 11,7% | 11,1% | 17,7% | 16,4% | 17,9% | 5,8% | 7,6% | 8,6% | 8,0% | 8,5% | 6,0% | 6,4% | 6,6% | 9,1% | 6,9% | 2,7% | 0,4% | 2,0% |
| Net Kâr Marjı | 1,7% | 1,5% | 0,7% | 2,8% | 7,5% | 1,0% | 4,9% | 0,9% | 1,4% | 2,1% | 2,4% | 2,5% | 3,4% | 3,5% | 3,2% | 5,8% | 2,6% | 4,4% | 1,1% | 3,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,7% | 13,7% | 9,3% | 0,2% | 12,8% | 14,4% | 10,4% | 1,3% | -0,5% | -3,7% | -4,4% | 2,0% | -3,6% | 1,6% | -2,9% | 5,7% | 5,6% | 6,8% | -12,6% | -3,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.