MLPMLP SE
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,15 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €4,29 Mr | €4,17 Mr | €3,94 Mr | €3,80 Mr | €3,71 Mr | €3,25 Mr | €2,81 Mr | €2,43 Mr | €2,18 Mr | €1,95 Mr | €1,76 Mr | €1,62 Mr | €1,53 Mr | €1,49 Mr | €1,49 Mr | €1,50 Mr | €1,48 Mr | €1,53 Mr | €1,42 Mr | €1,27 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €78,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €3,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €585,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €3,28 Mr | €3,19 Mr | €3,03 Mr | €2,91 Mr | €2,76 Mr | €2,44 Mr | €2,05 Mr | €1,72 Mr | €1,51 Mr | €1,31 Mr | €1,13 Mr | €1,03 Mr | €956,41 Mn | €881,61 Mn | €14,54 Mn | €16,83 Mn | €25,76 Mn | €25,98 Mn | €28,59 Mn | €23,11 Mn |
| Net Borç† | €3,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,05 Mr | €1,04 Mr | €941,13 Mn | €913,92 Mn | €907,23 Mn | €748,51 Mn | €690,34 Mn | €644,77 Mn | €608,74 Mn | €590,56 Mn | €535,65 Mn | €509,73 Mn | €480,50 Mn | €544,57 Mn | €526,68 Mn | €497,32 Mn | €503,77 Mn | €554,81 Mn | €588,22 Mn | €552,72 Mn |
| Brüt Kâr | €223,46 Mn | €229,88 Mn | €196,05 Mn | €184,97 Mn | €206,42 Mn | €160,45 Mn | €140,34 Mn | €482,40 Mn | €454,16 Mn | €440,86 Mn | €397,37 Mn | €380,64 Mn | €351,55 Mn | €420,43 Mn | €396,63 Mn | €376,30 Mn | €377,10 Mn | €427,27 Mn | €465,93 Mn | €451,85 Mn |
| FAVÖK | €100,71 Mn | €100,26 Mn | €90,82 Mn | €95,25 Mn | €105,99 Mn | €70,75 Mn | €57,69 Mn | €50,66 Mn | €42,64 Mn | €38,08 Mn | €38,62 Mn | €45,14 Mn | €32,99 Mn | €78,44 Mn | €28,98 Mn | €52,59 Mn | €54,51 Mn | €63,69 Mn | €114,81 Mn | €74,03 Mn |
| Net Kâr | €55,63 Mn | €69,27 Mn | €48,58 Mn | €51,49 Mn | €62,63 Mn | €43,25 Mn | €37,33 Mn | €34,49 Mn | €27,80 Mn | €14,70 Mn | €19,78 Mn | €28,95 Mn | €23,91 Mn | €52,93 Mn | €11,52 Mn | €34,10 Mn | €23,86 Mn | €26,60 Mn | €70,98 Mn | €64,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,51 | 0,63 | 0,44 | 0,47 | 0,57 | 0,40 | 0,34 | 0,32 | 0,25 | 0,13 | 0,18 | 0,27 | 0,22 | 0,49 | 0,11 | 0,32 | 0,22 | 0,26 | 0,71 | 0,62 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€12,39 Mn | €137,74 Mn | €105,39 Mn | -€309,14 Mn | €541,48 Mn | €404,58 Mn | €186,23 Mn | €119,00 Mn | €111,59 Mn | €140,09 Mn | €53,93 Mn | €25,78 Mn | €64,67 Mn | €15,74 Mn | €46,08 Mn | €89,33 Mn | €73,25 Mn | €69,56 Mn | €7,24 Mn | €67,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€27,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 76,6% | 76,5% | 77,0% | 76,5% | 74,5% | 75,1% | 72,9% | 70,8% | 69,4% | 67,1% | 63,9% | 63,1% | 62,4% | 59,0% | 1,0% | 1,1% | 1,7% | 1,7% | 2,0% | 1,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,24 | 0,25 | 0,24 | 0,24 | 0,24 | 0,23 | 0,25 | 0,27 | 0,28 | 0,30 | 0,30 | 0,31 | 0,31 | 0,36 | 0,35 | 0,33 | 0,34 | 0,36 | 0,41 | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,79 | 1,77 | 1,61 | 1,56 | 1,55 | 1,28 | 1,18 | 1,10 | 1,04 | 1,01 | 0,92 | 0,87 | 0,82 | 0,93 | 0,90 | 0,85 | 0,86 | 0,95 | 1,00 | 0,94 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,3% | 22,2% | 20,8% | 20,2% | 22,8% | 21,4% | 20,3% | 74,8% | 74,6% | 74,7% | 74,2% | 74,7% | 73,2% | 77,2% | 75,3% | 75,7% | 74,9% | 77,0% | 79,2% | 81,8% |
| FAVÖK Marjı | 9,6% | 9,7% | 9,7% | 10,4% | 11,7% | 9,5% | 8,4% | 7,9% | 7,0% | 6,4% | 7,2% | 8,9% | 6,9% | 14,4% | 5,5% | 10,6% | 10,8% | 11,5% | 19,5% | 13,4% |
| Net Kâr Marjı | 5,3% | 6,7% | 5,2% | 5,6% | 6,9% | 5,8% | 5,4% | 5,3% | 4,6% | 2,5% | 3,7% | 5,7% | 5,0% | 9,7% | 2,2% | 6,9% | 4,7% | 4,8% | 12,1% | 11,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,2% | 13,3% | 11,2% | -33,8% | 59,7% | 54,1% | 27,0% | 18,5% | 18,3% | 23,7% | 10,1% | 5,1% | 13,5% | 2,9% | 8,7% | 18,0% | 14,5% | 12,5% | 1,2% | 12,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.