NC5ANorCom Information Technology GmbH & Co. KGaA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,87 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €5,23 Mn | €5,90 Mn | €6,69 Mn | €7,35 Mn | €9,40 Mn | €11,18 Mn | €12,08 Mn | €12,47 Mn | €9,54 Mn | €9,20 Mn | €6,54 Mn | €5,16 Mn | €6,79 Mn | €7,61 Mn | €25,43 Mn | €27,56 Mn | €28,23 Mn | €29,67 Mn | €32,51 Mn | €34,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €160.580 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €3,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €1,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €1,09 Mn | €1,14 Mn | €1,37 Mn | €1,63 Mn | €2,92 Mn | €3,82 Mn | €4,38 Mn | €2,53 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €21.000 | €100.402 | €222.575 |
| Net Borç† | €925.326 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €5,40 Mn | €7,17 Mn | €8,84 Mn | €8,83 Mn | €9,55 Mn | €10,11 Mn | €12,16 Mn | €11,76 Mn | €12,44 Mn | €17,83 Mn | €16,23 Mn | €14,74 Mn | €18,17 Mn | €19,77 Mn | €32,57 Mn | €34,59 Mn | €31,81 Mn | €27,68 Mn | €28,70 Mn | €29,88 Mn |
| Brüt Kâr | -€344.449 | -€111.305 | €57.663 | €137.246 | €587.538 | €458.400 | -€612.936 | €2,27 Mn | €2,10 Mn | €2,56 Mn | €2,35 Mn | €1,39 Mn | €1,12 Mn | -€8,01 Mn | €3,01 Mn | €7,78 Mn | €4,13 Mn | €2,95 Mn | €3,69 Mn | €6,47 Mn |
| FAVÖK | -€1,03 Mn | €1.970 | -€69.710 | -€389.220 | €338.260 | €536.620 | €2,29 Mn | €1,41 Mn | €1,51 Mn | €1,68 Mn | €1,04 Mn | €668.810 | -€3,77 Mn | -€2,34 Mn | €199.000 | €85.000 | €735.820 | -€1,79 Mn | €532.910 | €2,45 Mn |
| Net Kâr | -€1,93 Mn | -€295.517 | -€463.152 | -€1,36 Mn | -€826.599 | €163.938 | -€383.064 | €659.737 | €1,96 Mn | €1,60 Mn | €1,10 Mn | €428.615 | -€3,92 Mn | -€13,97 Mn | -€559.000 | -€622.000 | -€1,27 Mn | -€2,10 Mn | €942.631 | €2,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,94 | -0,14 | -0,23 | -0,68 | -0,41 | 0,08 | -0,19 | 0,31 | 0,92 | 0,75 | 0,55 | 0,21 | -1,95 | -7,00 | -0,30 | -0,30 | -0,65 | -1,05 | 0,45 | 1,20 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €164.100 | -€124.780 | €169.030 | -€327.650 | €250.750 | €1,11 Mn | €584.240 | €804.480 | €898.750 | €1,16 Mn | -€66.000 | -€1,72 Mn | -€290.000 | -€674.000 | -€1,44 Mn | -€949.000 | -€1,65 Mn | -€1,04 Mn | -€1,66 Mn | €628.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€488.219 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,8% | 19,3% | 20,5% | 22,2% | 31,1% | 34,1% | 36,3% | 20,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,3% | 0,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,03 | 1,22 | 1,32 | 1,20 | 1,02 | 0,90 | 1,01 | 0,94 | 1,30 | 1,94 | 2,48 | 2,86 | 2,68 | 2,60 | 1,28 | 1,26 | 1,13 | 0,93 | 0,88 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,71 | 4,94 | 6,08 | 6,08 | 6,57 | 6,95 | 8,37 | 8,09 | 8,56 | 12,27 | 11,17 | 10,14 | 12,50 | 13,60 | 22,41 | 23,80 | 21,89 | 19,04 | 19,75 | 20,56 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -6,4% | -1,6% | 0,7% | 1,6% | 6,2% | 4,5% | -5,0% | 19,3% | 16,9% | 14,4% | 14,5% | 9,4% | 6,2% | -40,5% | 9,2% | 22,5% | 13,0% | 10,7% | 12,9% | 21,7% |
| FAVÖK Marjı | -19,0% | 0,0% | -0,8% | -4,4% | 3,5% | 5,3% | 18,8% | 12,0% | 12,2% | 9,4% | 6,4% | 4,5% | -20,8% | -11,8% | 0,6% | 0,2% | 2,3% | -6,5% | 1,9% | 8,2% |
| Net Kâr Marjı | -35,8% | -4,1% | -5,2% | -15,4% | -8,7% | 1,6% | -3,1% | 5,6% | 15,7% | 9,0% | 6,8% | 2,9% | -21,6% | -70,7% | -1,7% | -1,8% | -4,0% | -7,6% | 3,3% | 8,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,0% | -1,7% | 1,9% | -3,7% | 2,6% | 10,9% | 4,8% | 6,8% | 7,2% | 6,5% | -0,4% | -11,7% | -1,6% | -3,4% | -4,4% | -2,7% | -5,2% | -3,8% | -5,8% | 2,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.