O5GCPI PROPERTY GROUP S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,02 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €20,22 Mr | €20,56 Mr | €21,93 Mr | €23,52 Mr | €14,37 Mr | €11,80 Mr | €10,67 Mr | €8,26 Mr | €7,53 Mr | €5,69 Mr | €4,35 Mr | €4,24 Mr | €3,13 Mr | €634,72 Mn | €796,24 Mn | €867,41 Mn | €970,86 Mn | €1,04 Mr | €1,11 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €1,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €14,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €6,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €11,91 Mr | €11,71 Mr | €12,81 Mr | €13,14 Mr | €6,70 Mr | €6,15 Mr | €5,17 Mr | €3,41 Mr | €3,23 Mr | €2,57 Mr | €2,39 Mr | €2,08 Mr | €1,83 Mr | €322,98 Mn | €534,51 Mn | €554,57 Mn | €703,65 Mn | €672,40 Mn | €640,09 Mn |
| Net Borç† | €10,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | €1,46 Mr | €1,57 Mr | €1,71 Mr | €1,30 Mr | €670,30 Mn | €628,40 Mn | €682,00 Mn | €610,40 Mn | €522,90 Mn | €468,79 Mn | €341,89 Mn | €295,71 Mn | €187,44 Mn | €187,18 Mn | €66,59 Mn | €152,99 Mn | €73,40 Mn | €83,68 Mn | €85,41 Mn |
| Brüt Kâr | €790,70 Mn | €826,70 Mn | €839,10 Mn | €642,90 Mn | €355,40 Mn | €312,10 Mn | €322,00 Mn | €293,60 Mn | €250,90 Mn | €303,95 Mn | €238,96 Mn | €189,72 Mn | €141,86 Mn | €43,66 Mn | €40,56 Mn | €49,25 Mn | €28,91 Mn | €35,16 Mn | €17,19 Mn |
| FAVÖK | €798,20 Mn | €264,90 Mn | -€542,30 Mn | €669,60 Mn | €334,40 Mn | €298,20 Mn | €289,70 Mn | €269,20 Mn | €221,60 Mn | €290,33 Mn | €167,57 Mn | €159,32 Mn | €126,66 Mn | €3,16 Mn | €34,62 Mn | — | €13,34 Mn | €12,08 Mn | -€17,93 Mn |
| Net Kâr | €89,90 Mn | -€265,50 Mn | -€899,90 Mn | €457,60 Mn | €1,20 Mr | €181,50 Mn | €633,20 Mn | €607,20 Mn | €694,10 Mn | €470,32 Mn | €88,96 Mn | €137,52 Mn | €77,36 Mn | -€15,92 Mn | €21,28 Mn | €5,60 Mn | -€105,48 Mn | -€121,42 Mn | €57,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | -0,03 | -0,10 | 0,05 | 0,15 | 0,02 | 0,07 | 0,07 | 0,09 | 0,09 | 0,03 | 0,05 | 0,22 | -0,18 | 0,45 | 0,11 | -2,16 | -2,49 | 1,41 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €83,40 Mn | €374,10 Mn | €235,20 Mn | €330,40 Mn | €294,80 Mn | €186,40 Mn | €177,10 Mn | €140,50 Mn | €98,70 Mn | -€41,91 Mn | €59,02 Mn | €42,01 Mn | €758.000 | €116,80 Mn | -€16,02 Mn | €32,43 Mn | -€85,36 Mn | -€112,57 Mn | -€96,87 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€44,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 58,9% | 56,9% | 58,4% | 55,9% | 46,7% | 52,1% | 48,4% | 41,3% | 42,9% | 45,2% | 54,9% | 49,0% | 58,4% | 50,9% | 67,1% | 63,9% | 72,5% | 64,6% | 57,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,29 | 0,08 | 0,18 | 0,08 | 0,08 | 0,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,24 | 0,26 | 0,28 | 0,21 | 0,11 | 0,10 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 54,3% | 52,6% | 49,2% | 49,6% | 53,0% | 49,7% | 47,2% | 48,1% | 48,0% | 64,8% | 69,9% | 64,2% | 75,7% | 23,3% | 60,9% | 32,2% | 39,4% | 42,0% | 20,1% |
| FAVÖK Marjı | 54,8% | 16,8% | -31,8% | 51,7% | 49,9% | 47,5% | 42,5% | 44,1% | 42,4% | 61,9% | 49,0% | 53,9% | 67,6% | 1,7% | 52,0% | — | 18,2% | 14,4% | -21,0% |
| Net Kâr Marjı | 6,2% | -16,9% | -52,8% | 35,3% | 179,4% | 28,9% | 92,8% | 99,5% | 132,7% | 100,3% | 26,0% | 46,5% | 41,3% | -8,5% | 32,0% | 3,7% | -143,7% | -145,1% | 66,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,7% | 23,8% | 13,8% | 25,5% | 44,0% | 29,7% | 26,0% | 23,0% | 18,9% | -8,9% | 17,3% | 14,2% | 0,4% | 62,4% | -24,1% | 21,2% | -116,3% | -134,5% | -113,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.