PATPATRIZIA SE
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $665,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,70 Mr | €1,73 Mr | €1,89 Mr | €2,05 Mr | €2,06 Mr | €1,96 Mr | €1,99 Mr | €1,78 Mr | €1,25 Mr | €993,26 Mn | €1,63 Mr | €742,59 Mn | €895,82 Mn | €956,18 Mn | €1,11 Mr | €1,22 Mr | €1,44 Mr | €1,52 Mr | €1,64 Mr | €374,67 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €169,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €539,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €323,59 Mn | €318,31 Mn | €375,92 Mn | €276,98 Mn | €439,46 Mn | €369,40 Mn | €418,36 Mn | €300,00 Mn | €322,00 Mn | €80,20 Mn | €888,83 Mn | €198,95 Mn | €398,63 Mn | €521,05 Mn | €693,35 Mn | €841,38 Mn | €1,07 Mr | €1,16 Mr | €1,26 Mr | €125,49 Mn |
| Net Borç† | €148,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €265,92 Mn | €274,90 Mn | €298,84 Mn | €353,38 Mn | €333,51 Mn | €313,32 Mn | €413,43 Mn | €372,03 Mn | €315,93 Mn | €867,54 Mn | €550,41 Mn | €338,54 Mn | €258,58 Mn | €236,55 Mn | €278,38 Mn | €0,00 | €0,00 | €188,91 Mn | €0,00 | €241,54 Mn |
| Brüt Kâr | €220,13 Mn | €229,17 Mn | €246,56 Mn | €239,42 Mn | €278,31 Mn | €250,54 Mn | €272,70 Mn | €273,69 Mn | €151,37 Mn | €209,53 Mn | €215,63 Mn | €79,41 Mn | €91,71 Mn | €68,82 Mn | €90,56 Mn | -€195,12 Mn | -€130,88 Mn | €90,00 Mn | -€132,75 Mn | €68,40 Mn |
| FAVÖK | €43,48 Mn | €27,75 Mn | €26,18 Mn | €41,34 Mn | €92,51 Mn | €81,06 Mn | €114,58 Mn | €101,05 Mn | €102,96 Mn | €162,37 Mn | €152,71 Mn | €36,15 Mn | €39,15 Mn | €32,35 Mn | €58,12 Mn | -€215,59 Mn | -€147,61 Mn | €73,64 Mn | -€152,52 Mn | €53,46 Mn |
| Net Kâr | €17,97 Mn | €12,87 Mn | -€5,81 Mn | €7,28 Mn | €47,90 Mn | €37,70 Mn | €52,87 Mn | €51,66 Mn | €55,00 Mn | €237,68 Mn | €110,76 Mn | €35,61 Mn | €37,33 Mn | €25,46 Mn | €13,49 Mn | €6,20 Mn | -€9,50 Mn | -€34,14 Mn | €48,04 Mn | €32,40 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,15 | -0,07 | 0,08 | 0,54 | 0,42 | 0,58 | 0,57 | 0,60 | 2,57 | 1,20 | 0,38 | 0,40 | 0,27 | 0,15 | 0,07 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €58,64 Mn | -€7,66 Mn | €62,09 Mn | €114,73 Mn | €21,91 Mn | €68,69 Mn | €54,23 Mn | -€57,61 Mn | €23,77 Mn | €503,14 Mn | €87,76 Mn | €135,14 Mn | €172,60 Mn | €27,29 Mn | €40,06 Mn | €204,88 Mn | €101,61 Mn | -€23,95 Mn | -€659,21 Mn | -€49,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€204.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,0% | 18,4% | 19,9% | 13,5% | 21,3% | 18,8% | 21,1% | 16,9% | 25,7% | 8,1% | 54,5% | 26,8% | 44,5% | 54,5% | 62,6% | 68,8% | 74,5% | 76,6% | 76,8% | 33,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,16 | 0,16 | 0,17 | 0,16 | 0,16 | 0,21 | 0,21 | 0,25 | 0,87 | 0,34 | 0,46 | 0,29 | 0,25 | 0,25 | 0,00 | 0,00 | 0,12 | 0,00 | 0,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,23 | 0,24 | 0,26 | 0,30 | 0,29 | 0,27 | 0,36 | 0,32 | 0,27 | 0,75 | 0,47 | 0,29 | 0,22 | 0,20 | 0,24 | 0,00 | 0,00 | 0,16 | 0,00 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 82,8% | 83,4% | 82,5% | 67,8% | 83,5% | 80,0% | 66,0% | 73,6% | 47,9% | 24,2% | 39,2% | 23,5% | 35,5% | 29,1% | 32,5% | — | — | 47,6% | — | 28,3% |
| FAVÖK Marjı | 16,3% | 10,1% | 8,8% | 11,7% | 27,7% | 25,9% | 27,7% | 27,2% | 32,6% | 18,7% | 27,7% | 10,7% | 15,1% | 13,7% | 20,9% | — | — | 39,0% | — | 22,1% |
| Net Kâr Marjı | 6,8% | 4,7% | -1,9% | 2,1% | 14,4% | 12,0% | 12,8% | 13,9% | 17,4% | 27,4% | 20,1% | 10,5% | 14,4% | 10,8% | 4,8% | — | — | -18,1% | — | 13,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 22,1% | -2,8% | 20,8% | 32,5% | 6,6% | 21,9% | 13,1% | -15,5% | 7,5% | 58,0% | 15,9% | 39,9% | 66,8% | 11,5% | 14,4% | — | — | -12,7% | — | -20,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.