PUMPUMA SE
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,71 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €6,45 Mr | €7,14 Mr | €6,64 Mr | €6,77 Mr | €5,73 Mr | €4,68 Mr | €4,38 Mr | €3,23 Mr | €2,87 Mr | €2,78 Mr | €2,62 Mr | €2,55 Mr | €2,31 Mr | €2,53 Mr | €2,58 Mr | €2,37 Mr | €1,86 Mr | €1,90 Mr | €1,86 Mr | €1,71 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €290,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €4,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €1,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €2,58 Mr | €1,72 Mr | €1,80 Mr | €1,56 Mr | €1,40 Mr | €1,20 Mr | €918,80 Mn | €199,20 Mn | €57,30 Mn | €40,70 Mn | €14,50 Mn | €20,20 Mn | €29,10 Mn | €44,30 Mn | €91,80 Mn | €108,80 Mn | €116,60 Mn | €50,20 Mn | €61,70 Mn | €65,80 Mn |
| Net Borç† | €2,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €7,30 Mr | €8,40 Mr | €8,60 Mr | €8,47 Mr | €6,81 Mr | €5,23 Mr | €5,50 Mr | €4,65 Mr | €4,14 Mr | €3,63 Mr | €3,39 Mr | €2,97 Mr | €2,99 Mr | €3,27 Mr | €3,01 Mr | €2,71 Mr | €2,45 Mr | €2,52 Mr | €2,37 Mr | €2,37 Mr |
| Brüt Kâr | €2,89 Mr | €3,63 Mr | €3,63 Mr | €3,57 Mr | €2,97 Mr | €2,16 Mr | €2,44 Mr | €2,17 Mr | €1,88 Mr | €1,60 Mr | €1,48 Mr | €1,33 Mr | €1,33 Mr | €1,52 Mr | €1,44 Mr | €1,29 Mr | €1,41 Mr | €1,25 Mr | €1,20 Mr | €1,16 Mr |
| FAVÖK | €10,10 Mn | €800,60 Mn | €910,70 Mn | €965,50 Mn | €818,00 Mn | €486,50 Mn | €657,30 Mn | €394,00 Mn | €298,90 Mn | €170,90 Mn | €113,30 Mn | €149,00 Mn | €206,80 Mn | €324,70 Mn | €346,80 Mn | €349,20 Mn | €313,50 Mn | €382,50 Mn | €382,60 Mn | €367,60 Mn |
| Net Kâr | -€643,90 Mn | €281,70 Mn | €304,90 Mn | €353,50 Mn | €309,60 Mn | €78,90 Mn | €262,40 Mn | €187,40 Mn | €135,80 Mn | €62,40 Mn | €37,10 Mn | €64,10 Mn | €5,30 Mn | €70,20 Mn | €230,10 Mn | €202,20 Mn | €79,60 Mn | €232,80 Mn | €269,00 Mn | €263,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -4,37 | 1,89 | 2,03 | 2,36 | 2,07 | 0,53 | 1,75 | 1,25 | 0,91 | 0,42 | 0,25 | 0,43 | 0,04 | 0,47 | 1,54 | 1,34 | 0,53 | 1,52 | 1,68 | 1,63 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€83,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€632,30 Mn | €336,00 Mn | €296,70 Mn | €197,20 Mn | €225,00 Mn | €235,90 Mn | €291,30 Mn | €138,80 Mn | €137,00 Mn | €71,40 Mn | -€92,30 Mn | €58,60 Mn | €59,80 Mn | €80,10 Mn | €60,80 Mn | €118,60 Mn | €253,20 Mn | €111,80 Mn | €234,20 Mn | €96,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€234,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 40,0% | 24,1% | 27,2% | 23,0% | 24,5% | 25,6% | 21,0% | 6,2% | 2,0% | 1,5% | 0,6% | 0,8% | 1,3% | 1,8% | 3,6% | 4,6% | 6,3% | 2,6% | 3,3% | 3,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,13 | 1,18 | 1,30 | 1,25 | 1,19 | 1,12 | 1,26 | 1,44 | 1,44 | 1,30 | 1,29 | 1,17 | 1,29 | 1,29 | 1,17 | 1,14 | 1,32 | 1,33 | 1,27 | 1,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,14 | 4,77 | 4,88 | 4,81 | 3,86 | 2,97 | 3,12 | 2,64 | 2,35 | 2,06 | 1,92 | 1,69 | 1,70 | 1,86 | 1,71 | 1,54 | 1,39 | 1,43 | 1,35 | 1,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,6% | 43,2% | 42,3% | 42,2% | 43,6% | 41,3% | 44,3% | 46,6% | 45,6% | 44,0% | 43,8% | 44,9% | 44,7% | 46,5% | 47,7% | 47,7% | 57,6% | 49,5% | 50,4% | 49,0% |
| FAVÖK Marjı | 0,1% | 9,5% | 10,6% | 11,4% | 12,0% | 9,3% | 11,9% | 8,5% | 7,2% | 4,7% | 3,3% | 5,0% | 6,9% | 9,9% | 11,5% | 12,9% | 12,8% | 15,2% | 16,1% | 15,5% |
| Net Kâr Marjı | -8,8% | 3,4% | 3,5% | 4,2% | 4,5% | 1,5% | 4,8% | 4,0% | 3,3% | 1,7% | 1,1% | 2,2% | 0,2% | 2,1% | 7,6% | 7,5% | 3,3% | 9,2% | 11,3% | 11,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,7% | 4,0% | 3,4% | 2,3% | 3,3% | 4,5% | 5,3% | 3,0% | 3,3% | 2,0% | -2,7% | 2,0% | 2,0% | 2,4% | 2,0% | 4,4% | 10,3% | 4,4% | 9,9% | 4,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.