RTCREALTECH AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €8,76 Mn | €8,29 Mn | €8,51 Mn | €8,60 Mn | €12,33 Mn | €12,02 Mn | €13,74 Mn | €13,40 Mn | €17,70 Mn | €23,96 Mn | €26,78 Mn | €31,00 Mn | €34,03 Mn | €49,68 Mn | €50,02 Mn | €42,33 Mn | €41,35 Mn | €46,48 Mn | €64,94 Mn | €60,94 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €2,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €2,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €6,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €258.823 | €236.372 | €321.336 | €392.718 | €497.171 | €823.342 | €1,05 Mn | €0,00 | €0,00 | €4,21 Mn | €4,98 Mn | €4,24 Mn | €4,47 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 |
| Net Borç† | -€6,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €11,20 Mn | €10,18 Mn | €10,57 Mn | €10,11 Mn | €9,85 Mn | €9,27 Mn | €10,73 Mn | €15,60 Mn | €19,56 Mn | €22,88 Mn | €33,50 Mn | €35,94 Mn | €39,14 Mn | €39,84 Mn | €39,18 Mn | €52,52 Mn | €61,67 Mn | €70,82 Mn | €63,75 Mn | €54,38 Mn |
| Brüt Kâr | €2,29 Mn | €1,91 Mn | €2,33 Mn | €2,21 Mn | €5,65 Mn | €5,13 Mn | €5,98 Mn | €7,72 Mn | €10,04 Mn | €11,86 Mn | €15,18 Mn | €14,99 Mn | €15,35 Mn | €18,09 Mn | €16,94 Mn | €20,42 Mn | €20,85 Mn | €26,91 Mn | €25,14 Mn | €22,03 Mn |
| FAVÖK | €167.800 | -€54.160 | €371.690 | €420.190 | €1,21 Mn | -€522.240 | -€749.300 | -€522.560 | -€852.970 | -€3,00 Mn | -€1,94 Mn | -€1,96 Mn | -€5,57 Mn | €899.000 | €528.000 | €3,59 Mn | €1,67 Mn | €5,63 Mn | €5,53 Mn | €3,00 Mn |
| Net Kâr | €29.812 | €168.002 | €240.558 | -€3,89 Mn | €770.263 | -€932.171 | -€1,10 Mn | -€750.652 | €1,46 Mn | -€2,09 Mn | -€2,03 Mn | -€2,00 Mn | -€6,69 Mn | -€206.000 | €806.000 | -€1,45 Mn | €1,20 Mn | €5,70 Mn | €4,55 Mn | €1,90 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,03 | 0,04 | -0,72 | 0,14 | -0,17 | -0,20 | -0,14 | 0,27 | -0,39 | -0,38 | -0,37 | -1,24 | -0,04 | 0,15 | -0,27 | 0,22 | 1,03 | 0,82 | 0,34 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €515.890 | €634.310 | €53.160 | €501.320 | €1,21 Mn | -€335.300 | -€477.530 | €19.650 | -€3,80 Mn | €444.730 | -€3,72 Mn | -€3,83 Mn | -€1,48 Mn | -€171.000 | €1,56 Mn | €1,72 Mn | €4,13 Mn | €2,65 Mn | €4,19 Mn | €2,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€22.242 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,0% | 2,9% | 3,8% | 4,6% | 4,0% | 6,9% | 7,6% | 0,0% | 0,0% | 17,6% | 18,6% | 13,7% | 13,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,28 | 1,23 | 1,24 | 1,18 | 0,80 | 0,77 | 0,78 | 1,16 | 1,10 | 0,95 | 1,25 | 1,16 | 1,15 | 0,80 | 0,78 | 1,24 | 1,49 | 1,52 | 0,98 | 0,89 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,70 | 1,55 | 1,61 | 1,54 | 1,50 | 1,41 | 1,63 | 2,37 | 2,97 | 3,48 | 5,09 | 5,46 | 5,95 | 6,05 | 5,95 | 7,98 | 9,37 | 10,76 | 9,69 | 8,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,4% | 18,8% | 22,1% | 21,9% | 57,3% | 55,4% | 55,7% | 49,5% | 51,3% | 51,8% | 45,3% | 41,7% | 39,2% | 45,4% | 43,2% | 38,9% | 33,8% | 38,0% | 39,4% | 40,5% |
| FAVÖK Marjı | 1,5% | -0,5% | 3,5% | 4,2% | 12,3% | -5,6% | -7,0% | -3,4% | -4,4% | -13,1% | -5,8% | -5,5% | -14,2% | 2,3% | 1,3% | 6,8% | 2,7% | 7,9% | 8,7% | 5,5% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | 1,7% | 2,3% | -38,5% | 7,8% | -10,1% | -10,2% | -4,8% | 7,5% | -9,1% | -6,1% | -5,6% | -17,1% | -0,5% | 2,1% | -2,8% | 1,9% | 8,1% | 7,1% | 3,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,6% | 6,2% | 0,5% | 5,0% | 12,3% | -3,6% | -4,5% | 0,1% | -19,4% | 1,9% | -11,1% | -10,7% | -3,8% | -0,4% | 4,0% | 3,3% | 6,7% | 3,7% | 6,6% | 4,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.