SHFSNP Schneider-Neureither & Partner SE
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $681,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €319,25 Mn | €322,99 Mn | €271,42 Mn | €274,06 Mn | €275,99 Mn | €212,25 Mn | €177,38 Mn | €153,37 Mn | €155,57 Mn | €89,25 Mn | €45,68 Mn | €26,30 Mn | €24,00 Mn | €22,55 Mn | €17,91 Mn | €15,72 Mn | €14,66 Mn | €13,56 Mn | €13,22 Mn | €9,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €46,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €157,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €159,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €44,49 Mn | €80,39 Mn | €88,77 Mn | €96,26 Mn | €100,99 Mn | €72,33 Mn | €59,88 Mn | €40,86 Mn | €41,26 Mn | €13,23 Mn | €14,95 Mn | €2,25 Mn | €2,85 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €196.000 | €1,86 Mn | €494.000 |
| Net Borç† | -€1,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €296,77 Mn | €254,77 Mn | €203,43 Mn | €173,42 Mn | €166,97 Mn | €143,78 Mn | €145,19 Mn | €130,98 Mn | €122,34 Mn | €80,69 Mn | €56,24 Mn | €30,48 Mn | €23,54 Mn | €27,16 Mn | €26,63 Mn | €22,08 Mn | €20,17 Mn | €20,71 Mn | €16,88 Mn | €10,38 Mn |
| Brüt Kâr | €76,95 Mn | €54,97 Mn | €35,36 Mn | €18,47 Mn | €19,26 Mn | €18,84 Mn | €28,20 Mn | €16,72 Mn | €42,03 Mn | €34,74 Mn | €24,14 Mn | €7,68 Mn | €4,49 Mn | €9,01 Mn | €10,13 Mn | €10,98 Mn | €10,28 Mn | €8,38 Mn | €6,34 Mn | €2,96 Mn |
| FAVÖK | €60,42 Mn | €33,52 Mn | €23,89 Mn | €10,70 Mn | €11,40 Mn | €13,52 Mn | €15,17 Mn | -€1,36 Mn | €5,95 Mn | €8,59 Mn | €6,68 Mn | €1,21 Mn | -€2,00 Mn | €3,48 Mn | €2,16 Mn | €5,22 Mn | €5,18 Mn | €4,85 Mn | €3,35 Mn | €1,21 Mn |
| Net Kâr | €31,82 Mn | €20,24 Mn | €5,87 Mn | €1,62 Mn | €989.000 | -€1,52 Mn | -€1,36 Mn | -€1,42 Mn | -€2,43 Mn | €4,06 Mn | €2,55 Mn | €988.000 | -€2,40 Mn | €1,79 Mn | €2,99 Mn | €3,19 Mn | €3,42 Mn | €2,98 Mn | €1,56 Mn | €669.000 |
| Hisse Başı Kâr | 4,36 | 2,76 | 0,80 | 0,22 | 0,14 | -0,22 | -0,21 | -0,26 | -0,46 | 0,94 | 0,66 | 0,26 | -0,62 | 0,51 | 0,85 | 0,90 | 0,97 | 0,85 | 0,44 | 0,19 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€24,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €27,56 Mn | €39,38 Mn | €11,70 Mn | -€2,17 Mn | -€3,63 Mn | €573.000 | -€7,28 Mn | €540.220 | -€10,24 Mn | -€1,42 Mn | -€149.510 | €731.720 | -€3,50 Mn | €873.000 | €3,92 Mn | €958.000 | €4,48 Mn | €1,11 Mn | €1,54 Mn | -€103.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€2,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,9% | 24,9% | 32,7% | 35,1% | 36,6% | 34,1% | 33,8% | 26,6% | 26,5% | 14,8% | 32,7% | 8,6% | 11,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,4% | 14,1% | 5,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,93 | 0,79 | 0,75 | 0,63 | 0,60 | 0,68 | 0,82 | 0,85 | 0,79 | 0,90 | 1,23 | 1,16 | 0,98 | 1,20 | 1,49 | 1,40 | 1,38 | 1,53 | 1,28 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,86 | 1,59 | 1,27 | 1,08 | 1,04 | 0,90 | 0,91 | 0,82 | 0,77 | 0,50 | 0,35 | 0,19 | 0,15 | 0,17 | 0,17 | 0,14 | 0,13 | 0,13 | 0,11 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,9% | 21,6% | 17,4% | 10,7% | 11,5% | 13,1% | 19,4% | 12,8% | 34,4% | 43,1% | 42,9% | 25,2% | 19,1% | 33,2% | 38,1% | 49,8% | 51,0% | 40,5% | 37,6% | 28,6% |
| FAVÖK Marjı | 20,4% | 13,2% | 11,7% | 6,2% | 6,8% | 9,4% | 10,5% | -1,0% | 4,9% | 10,7% | 11,9% | 4,0% | -8,5% | 12,8% | 8,1% | 23,6% | 25,7% | 23,4% | 19,8% | 11,7% |
| Net Kâr Marjı | 10,7% | 7,9% | 2,9% | 0,9% | 0,6% | -1,1% | -0,9% | -1,1% | -2,0% | 5,0% | 4,5% | 3,2% | -10,2% | 6,6% | 11,2% | 14,4% | 16,9% | 14,4% | 9,3% | 6,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,3% | 15,5% | 5,7% | -1,2% | -2,2% | 0,4% | -5,0% | 0,4% | -8,4% | -1,8% | -0,3% | 2,4% | -14,9% | 3,2% | 14,7% | 4,3% | 22,2% | 5,4% | 9,1% | -1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.