SLSASolutiance AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,81 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,21 Mn | €1,29 Mn | €1,30 Mn | €810.703 | €878.727 | €1,02 Mn | €2,97 Mn | €1,99 Mn | €2,98 Mn | €2,93 Mn | €3,35 Mn | €3,91 Mn | €3,92 Mn | €4,28 Mn | €4,91 Mn | €4,81 Mn | €4,21 Mn | €5,21 Mn | €6,54 Mn | €5,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €568.238 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €3,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -€2,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €807.680 | €1,13 Mn | €1,45 Mn | €1,95 Mn | €2,11 Mn | €2,11 Mn | €1,40 Mn | €700.409 | €101.460 | €371.125 | €269.000 | €281.013 | €335.503 | €388.122 | €438.933 | €574.785 | €239.116 | €0,00 | €0,00 | €0,00 |
| Net Borç† | €239.442 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €6,85 Mn | €6,11 Mn | €5,42 Mn | €2,95 Mn | €2,12 Mn | €1,95 Mn | €1,23 Mn | €544.366 | €1,02 Mn | €761.624 | €1,07 Mn | €1,40 Mn | €1,73 Mn | €2,03 Mn | €2,87 Mn | €2,12 Mn | €1,76 Mn | €4,12 Mn | €597.835 | €2,08 Mn |
| Brüt Kâr | €710.058 | €328.964 | €252.623 | -€1,02 Mn | -€1,61 Mn | -€2,08 Mn | -€2,06 Mn | -€1,36 Mn | -€446.265 | -€222.708 | -€148.000 | €307.281 | -€35.489 | €71.495 | €564.067 | €94.004 | -€78.305 | €1,16 Mn | -€231.931 | €342.000 |
| FAVÖK | -€51.080 | -€425.720 | -€413.940 | -€1,71 Mn | -€2,24 Mn | -€2,77 Mn | -€2,91 Mn | -€1,85 Mn | -€1,35 Mn | -€495.040 | -€525.000 | -€47.060 | -€631.420 | -€551.310 | -€92.680 | -€426.130 | -€522.730 | €286.340 | -€1,13 Mn | -€219.000 |
| Net Kâr | €137.668 | -€270.195 | -€361.057 | -€1,91 Mn | -€2,59 Mn | -€2,99 Mn | -€3,10 Mn | -€1,90 Mn | -€936.392 | -€727.907 | -€667.000 | €103.135 | -€306.645 | -€357.685 | €171.338 | -€57.373 | -€480.923 | €299.319 | -€1,16 Mn | -€312.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | -0,04 | -0,06 | -0,35 | -0,66 | -0,93 | -1,13 | -0,84 | -0,45 | -0,45 | -0,41 | 0,06 | -0,19 | -0,22 | 0,10 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €909.000 | -€103.000 | -€816.000 | -€1,66 Mn | -€2,31 Mn | -€2,32 Mn | -€2,93 Mn | -€2,13 Mn | -€982.000 | -€502.000 | -€88.000 | €201.000 | €331.000 | -€181.000 | €262.000 | -€90.000 | -€588.000 | -€227.000 | €7.000 | -€544.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€24.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 66,6% | 87,7% | 112,1% | 240,3% | 240,2% | 207,5% | 47,0% | 35,2% | 3,4% | 12,6% | 8,0% | 7,2% | 8,6% | 9,1% | 8,9% | 12,0% | 5,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 5,65 | 4,74 | 4,18 | 3,64 | 2,41 | 1,92 | 0,41 | 0,27 | 0,34 | 0,26 | 0,32 | 0,36 | 0,44 | 0,47 | 0,58 | 0,44 | 0,42 | 0,79 | 0,09 | 0,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -2,65 | -2,36 | -2,10 | -1,14 | -0,82 | -0,76 | -0,47 | -0,21 | -0,39 | -0,29 | -0,41 | -0,54 | -0,67 | -0,79 | -1,11 | -0,82 | -0,68 | -1,59 | -0,23 | -0,80 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,4% | 5,4% | 4,7% | -34,4% | -76,0% | -106,4% | -168,2% | -250,6% | -43,8% | -29,2% | -13,9% | 22,0% | -2,1% | 3,5% | 19,7% | 4,4% | -4,4% | 28,1% | -38,8% | 16,5% |
| FAVÖK Marjı | -0,7% | -7,0% | -7,6% | -58,0% | -105,7% | -141,8% | -237,4% | -339,9% | -132,3% | -65,0% | -49,2% | -3,4% | -36,5% | -27,2% | -3,2% | -20,1% | -29,6% | 7,0% | -189,7% | -10,6% |
| Net Kâr Marjı | 2,0% | -4,4% | -6,7% | -64,7% | -122,0% | -152,9% | -252,3% | -348,6% | -92,0% | -95,6% | -62,5% | 7,4% | -17,7% | -17,6% | 6,0% | -2,7% | -27,3% | 7,3% | -194,8% | -15,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,3% | -1,7% | -15,0% | -56,0% | -109,0% | -118,9% | -238,8% | -390,7% | -96,5% | -65,9% | -8,2% | 14,4% | 19,2% | -8,9% | 9,1% | -4,2% | -33,3% | -5,5% | 1,2% | -26,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.