SNGSINGULUS TECHNOLOGIES AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $93,37 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €56,00 Mn | €71,40 Mn | €83,50 Mn | €77,80 Mn | €83,30 Mn | €58,50 Mn | €91,30 Mn | €104,50 Mn | €95,20 Mn | €97,60 Mn | €97,90 Mn | €133,10 Mn | €199,60 Mn | €206,50 Mn | €182,40 Mn | €181,90 Mn | €263,60 Mn | €424,59 Mn | €443,93 Mn | €397,60 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €7,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €120,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -€64,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €37,00 Mn | €34,80 Mn | €44,30 Mn | €22,00 Mn | €16,30 Mn | €24,50 Mn | €26,50 Mn | €17,80 Mn | €16,80 Mn | €12,40 Mn | €63,20 Mn | €58,70 Mn | €59,90 Mn | €66,10 Mn | €6,70 Mn | €26,20 Mn | €26,92 Mn | €36,89 Mn | €22,66 Mn | €20,88 Mn |
| Net Borç† | €29,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €48,20 Mn | €75,80 Mn | €72,50 Mn | €87,80 Mn | €68,70 Mn | €29,50 Mn | €79,00 Mn | €125,90 Mn | €90,00 Mn | €67,60 Mn | €82,30 Mn | €65,80 Mn | €133,40 Mn | €107,50 Mn | €157,50 Mn | €118,20 Mn | €114,96 Mn | €207,86 Mn | €223,00 Mn | €272,47 Mn |
| Brüt Kâr | €14,00 Mn | €25,50 Mn | €16,20 Mn | €25,20 Mn | €18,10 Mn | -€5,50 Mn | €23,10 Mn | €35,40 Mn | €24,30 Mn | €11,40 Mn | €11,20 Mn | €3,90 Mn | €29,00 Mn | €13,80 Mn | €41,10 Mn | €22,40 Mn | €23,25 Mn | €65,78 Mn | €65,30 Mn | €68,60 Mn |
| FAVÖK | -€10,90 Mn | €1,70 Mn | -€8,20 Mn | €0,00 | -€8,10 Mn | -€26,60 Mn | €400.000 | €8,60 Mn | -€1,00 Mn | -€14,00 Mn | -€14,50 Mn | -€22,50 Mn | €5,50 Mn | -€7,30 Mn | €16,30 Mn | -€11,30 Mn | -€21,18 Mn | €12,69 Mn | €24,07 Mn | -€1,89 Mn |
| Net Kâr | -€14,20 Mn | -€5,40 Mn | -€9,80 Mn | -€100.000 | -€14,20 Mn | -€36,20 Mn | -€10,70 Mn | €800.000 | -€3,20 Mn | €20,30 Mn | -€43,40 Mn | -€51,50 Mn | -€600.000 | -€61,10 Mn | €6,20 Mn | -€77,70 Mn | -€78,61 Mn | -€48,76 Mn | €1,66 Mn | €12,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,60 | -0,61 | -1,10 | -0,01 | -1,60 | -4,07 | -1,20 | 0,09 | -0,39 | 5,48 | -134,56 | -158,75 | -1,51 | -188,99 | 21,17 | -278,38 | -305,93 | -191,39 | 5,80 | 50,75 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€6,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€5,70 Mn | €11,30 Mn | -€27,30 Mn | -€25,20 Mn | €22,00 Mn | -€1,30 Mn | -€9,70 Mn | -€1,90 Mn | -€15,00 Mn | €13,70 Mn | -€15,10 Mn | -€14,90 Mn | -€5,80 Mn | -€1,30 Mn | €5,60 Mn | -€9,70 Mn | -€3,80 Mn | -€14,38 Mn | -€5,68 Mn | €4,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€600.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 66,1% | 48,7% | 53,1% | 28,3% | 19,6% | 41,9% | 29,0% | 17,0% | 17,6% | 12,7% | 64,6% | 44,1% | 30,0% | 32,0% | 3,7% | 14,4% | 10,2% | 8,7% | 5,1% | 5,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,86 | 1,06 | 0,87 | 1,13 | 0,82 | 0,50 | 0,87 | 1,20 | 0,95 | 0,69 | 0,84 | 0,49 | 0,67 | 0,52 | 0,86 | 0,65 | 0,44 | 0,49 | 0,50 | 0,69 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,74 | -1,17 | -1,12 | -1,36 | -1,06 | -0,46 | -1,22 | -1,95 | -1,39 | -1,04 | -1,27 | -1,02 | -2,06 | -1,66 | -2,43 | -1,83 | -1,78 | -3,21 | -3,45 | -4,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,0% | 33,6% | 22,3% | 28,7% | 26,3% | -18,6% | 29,2% | 28,1% | 27,0% | 16,9% | 13,6% | 5,9% | 21,7% | 12,8% | 26,1% | 19,0% | 20,2% | 31,6% | 29,3% | 25,2% |
| FAVÖK Marjı | -22,6% | 2,2% | -11,3% | 0,0% | -11,8% | -90,2% | 0,5% | 6,8% | -1,1% | -20,7% | -17,6% | -34,2% | 4,1% | -6,8% | 10,3% | -9,6% | -18,4% | 6,1% | 10,8% | -0,7% |
| Net Kâr Marjı | -29,5% | -7,1% | -13,5% | -0,1% | -20,7% | -122,7% | -13,5% | 0,6% | -3,6% | 30,0% | -52,7% | -78,3% | -0,4% | -56,8% | 3,9% | -65,7% | -68,4% | -23,5% | 0,7% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,8% | 14,9% | -37,7% | -28,7% | 32,0% | -4,4% | -12,3% | -1,5% | -16,7% | 20,3% | -18,3% | -22,6% | -4,3% | -1,2% | 3,6% | -8,2% | -3,3% | -6,9% | -2,5% | 1,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.